קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

במה מעץ

במה מעץ מתאימה למגוון מקומות, בין אם זה בתוך הבית עצמו או בגינה על גבי הדק ואפילו ככיסוי מעל בריכה (כן יש דברים כאלה!), בנייה של במות מעץ היא עבודה מקצועית אשר צריכה להיות מותאמת אישית לצרכים שלכם, הזמינו ייעוץ ומדידה לביתכם דרכנו!

בניית במה מעץ אפקטיבית במיוחד

בניית במה מעץ משמשת בעיקר עבור אולמות תיאטרון או עבור מופעים מוזיקליים. בתחום האמנות הבנייה בעץ מוסיפה לאירוע עוד נדבך מרכזי וחשוב, בניית האווירה המתאימה. בין הרווחים של הקורות ניתן להכניס אמצעי בידוד מתאימים וליצור משטח אלגנטי ואפקטיבי עבור כל הופעה. בשנים האחרונות בנייה וגם עבודות עץ הפכו להיות פופולאריות גם בבתים פרטיים. כיום כמעט בכל בית עם גינה וחצר ישנה פרגולה או סוכך מתאים וכמובן שגם במות מעץ נכנסו לתמונה.

בחירת החברה המתאימה לבניית במת עץ

חברה מקצועית בתחום קודם כל תספק לכם את כל אפשרויות הבנייה הקיימות. ראשית כל סוג העץ הנדרש בהתאם לצורך האישי שלכם. עץ אורן הוא אחד הפופולארים ביותר אך ישנם גם סוגים נוספים הכל בהתאם לבחירת הלקוח ולתקציב. אם אתם שוכרים אנשי מקצוע אתם חייבים לדעת שיש להם את ההסמכה המתאימה כולל כל הנדרש מבחינת הבטיחות. התהליך של רכישת במה מעץ כולל יעוץ והכוונה וכמובן התקנה הכוללת את כל הנדרש. עבור בתי תרבות יש לקחת בחשבון את כל השיקולים הנדרשים כולל המיקום של הקהל ופרמטרים נוספים.

בניית במת עץ

עבור החצר או הגינה יש לתכנן נכון את המיקום ולעתים יש צורך לבנות גם גרם מדרגות מתאים או השלמה באמצעות בניית דק. השילוב בין החצר או הגינה לבין הבמה הוא משמעותי ביותר ויש להקדיש לכך מחשבה רבה. אם אתם מחפשים שירות מקצועי ואמין באזור המגורים שלכם הפורטל שלנו פרגוליין יכול לבצע עבורכם את העבודה, אנחנו מבצעים את סקר השוק עבורכם ומספקים לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

פרגוליין תדאג לכם למחירים שפויים של בניית במת עץ

פרגוליין הוא פורטל מקצועי ואמין המספק לכם את כל השירותים הנדרשים בתחום הבנייה מעץ. אם אתם מעוניינים לבנות במת דק מעץ, גדר מעץ או כל בנייה אחרת כנדרש אנחנו יכולים למצוא עבורכם את בעלי המקצוע המתאימים. באתר שלנו מרוכזות כל החברות הגדולות בתחום בכל רחבי הארץ. באמצעות שיטת השוואת מחירים אתם זוכים בשירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן באיכות מקסימאלית עם עלות מינימאלית. פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונשמח לעזור לכם לבצע את הבחירה המתאימה עבורכם.

כיצד מתומחרת בניית במת עץ?

לא כמו כל עבודת עץ אחרת, מחיר הקמה של במת עץ לא עובד על פי מטר רץ (בדרך כלל) אלא כמחיר עבודה קומפלט, בדרך כלל בנייה של במות אינו מתפרס על מטרים מרובים אלא על בודדים ולכן מקבלים מחיר פיקס לכל העבודה, מחיר של הקמת במה מעץ יכול לעלות בין 1,500 לעד 4,000 ש"ח, תלוי בגודל הבמה, במשטח עליו עובדים וכמובן בגודלה, לא ניתן לתת מחיר מדויק. נמשיך ונחדד כי במידה ומדובר על יותר מעשרה מטרים תקבלו הצעה על פי מטר רץ שבסופו צריך להיות משתלם יותר, למידע על מחירים נוספים הסתכלו באתר על מגוון הנושאים ביניהם גם דקים, מחירי פרגולות, סוככים ועוד.

 

מחיר בניית במת עץ בממוצע

מחיר בניית במת עץ בממוצע: 2750 ₪

טווח מחיר גבוה 4000 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪