קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

עבודות עץ

עבודות עץ לגינה ולבית בצורה אמונותית ומיוחדת לפי הזמנה אישית של הלקוח ניתן להזמין אצלנו באתר "פרגוליין", עוד תוכלו למצוא גם עבודות מעץ מלא גולמי במחירים זולים ומשתלמים.

עיצוב אומנותי ומיוחד בשילוב עץ לכל מטרה!

עבודות עץ בימינו הם פתרון נהדר למקומות שבהם אנו רוצים להוסיף מגע של טבע ומקוריות עמוקה מבלי להשקיע כסף רב, בין אם מדובר בפרגולות או אפילו בריצוף סביב לבריכה, זה הפתרון. עץ ידוע בכך שהוא מוסיף אלגנטיות, אך בכל זאת סוג של טבעיות אקזוטית ונעימה שכל אדם אוהב וגם לו יש תכונות של רוגע ושלווה מכך שהוא נותן הרגשה ביתית וחמה מבלי להתאמץ.

 

בכל בית מעוצב ברמה הגבוהה ביותר מבלי יוצא מן הכלל ישנן עבודות אומנותיות ומיוחדות, לא משנה באיזה צבע העץ או באיזה גוון, כל בית יודע להכיל אותו בצורה הטובה ביותר מבלי שהוא יפריע לשאר החומרים ואף ישתלב באופן נהדר עם כל סוג עיצוב.

 

עבודות עץ

מחירון עבודות עץ - גלו את המחירים:

להלן מספר דוגמאות לעלויות של עבודות העץ הנפוצות. נדגיש כי המחירים המוצגים כאן הם אינדיקציה כללית ועשויים להשתנות בהתאם לעבודה הספציפית.

איזה עבודת עץ וטווח מחירים

מחיר בניית במה מעץ

בדרך כלל במה מעץ בנויה מעץ אלון מעובד


1,500 - 4,000 ש"ח
כמה עולה לבנות בית מעץ?

בנייה קלה בעץ של בתים ומבנים ניידים, מחיר למ"ר


3,200 - 5,000 ש"ח
מחיר בנייה של גדר מעץ

הקמת גדר עץ לגינה במגוון סגנונות. המחיר תלוי בעץ.


150 - 500 ש"ח
עלות הקמת מדרגות מעץ

מחיר מדרגות עץ משתנה על פי סוג העץ, מחיר למדרגה בודדת.


450 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

עבודות עץ קטנות וגדולות כאחד

בפורטל פרגוליין ניתן למצוא אפשרויות רבות של עבודות מיוחדות מעץ בגדלים שונים החל מהעבודה הקטנה ביותר למשל בניית מדרגה מעץ מלא ועד גדולה כמו הקמת בית שלם מעץ וכמובן שגם פרגולות עץ. ישנם לא מעט אפשרויות ו"משחק" בתחום העץ כאשר ישנם מגבלות מסוימות מול סוג החומר עצמו, כאשר לא כל עץ ניתן לעיבוד ומתאים לתנאים מסוימים, למשל עץ אורן כלכך חזק שבניית מדרגות ממנו עשויה להיותר קשה מידי ולכן עדיף להשתמש בעץ פחות דחוס, עץ איפאה למשל בגלל שהוא כלכך יקר לא משתלם לבניית בית או גדר, לכן מרבית עבודות העץ נעשות באמצעות אלון שהוא גמיש יותר ונוח לעיבוד ועבודה.

סוגי עבודות העץ שתמצאו אצלנו:

עבודת עץ לבית כחלק מעיצובו

אם בביתכם החדש או אף יש ברשותכם בית שאותו אתם מעוניינים לשפץ ולחדש, חישבו על פתרון הנ"ל, אין אדם שלו ביצענו עבודות עץ בבתים והוא לא יצא עם חיוך רחב של שמחה וגאווה בעצמו שהוא בחר בהן כפתרון העיצוב לביתו.

 

עץ יודע להעניק לחלל החדר, גם אם מדובר בחוץ או בפנים תחושה של שקט, חום ונעימות ששום חומר אחר לא יודע להעניק. כל אדם אשר נמצא במקום שבו נעשו עבודות מהסוג הזה, חש ישר תחושה של נעימות וביתיות מאשר בכל חלל אחר, כך אנו מאמינים בפרגוליין, רוצה לדעת עלינו עוד? בקרו בעמוד אודות ולמדו עוד.
 

ביצוע עבודות עץ בגינה

עץ מלא מעניק חיבור לטבע ומתאים לגינה

אין לכך הסבר ברור, אבל בני אדם מתחברים חיבור עמוק לעץ, וכאשר הם מכניסים לביתם עבודות מכל סוג הם יותר מתחברים לבית וקשה להם לעזוב אותו. אז אם אתם רוצים שביתכם יהווה באמת את משכנכם האהוב והחם, ביחרו כבר היום  בחברה מקצועית ואמינה כמונו, שתוכל להבטיח שתהיו המורצים ביותר מבלי יוצא מן הכלל, לנו יש את היתרונות שלנו ואנו מעניקים הזמנה אישית בהתאם לדרישת הלקוח, עוד תוכלו למצוא בפרגוליין מעבר לשירותים ומידע זה את כל הנושא של מחירי פרגולות אשר משקפים עלויות בכלל תחום העץ.