קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

תיקון סוככים

יש תקלה בסוכך? הוא לא נפתח? נתקע? נקרע? בעזרת 'פרגוליין' ניתן לקבל שירותי תיקונים לסוככים מכל סוג, החל מסוכך זרועות פשוט ועד לסוככי חשמל מתקפלים, הזמינו טכנאי מקצועי לביתכם כבר עכשיו וקבלו מספר הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד.

תקלות נפוצות בסוככים:

התקלות הנפוצות ביותר שנמצאות בסוככים הם קרעים וכתמים על גבי הבד, זאת לא בדויק תקלה אלא בלאי שנגרם עם הזמן, מה עושים? ניתן להחליף בד לסוכך מבלי כל שאר המנגנונים מסביב, מה שייתן לכם תוצאה נהדרת של מראה סוכך חדש לחלוטין בכמעט 30% מהמחיר מרכישה של סוכך שמש חדש לגמריי, חשוב שההתקנה תתבצע על ידי מתקין ולא באופן ידני - גם אם זה נראה פשוט.

 

עוד תקלה שכיחה היא המנוע של הסוכך החשמלי שלאחר מספר שנים נהרס (אין מה לעשות), החלפת מנוע היא גם לא עניין מורכב וידוע. מנגנון שהחליד (מנגנון הפתיחה הידני של הסוכך), חלודה? נפתח וחורק? קשה לפתוח אותו? חומרים כמו שמן וחומרים להסרת חלודה עושים את העבודה ולפעמים לא צריך להזמין טכנאי לתיקון התקלה וניתן לעשות זאת לגמריי לבד.

תיקון סוככים

כמה עולה לתקן סוכך?

רבים שואלים כמה עולה סוכך למרפסת או הגינה אך לא מקדישים את אותה הבדיקה לעלות התיקון של הסוכך. כמובן שזה תלוי בסוג התקלה שיש לכם, אבל אם נעריך באופן יחסי את סוגי התקלות הקיימות והתדירות של כל אחת מהן, ניתן לתת מחיר משוערך של 300 - 700 שקלים לתיקון סוכך זרועות ידני, אם מדובר על סוכך חשמלי תיקון שלו יעלה בין 450 - 900 שקלים, תלוי כמובן מהי התקלה וחומרת הנזק. גם גודל וגילו יכולים להכריע בסוגיית המחיר.

תיקון לסוכך זרועות ידני

החלפת בד לסוכך, שימון מנגנונים ישנים, צביעת הסוכך ופתרון לחלודה. אלו הם שירותי התיקונים בעבור סוככי זרועות והם כולם יכולים להיות מבוצעים ומתוחזקים באופן עצמאי, מרגישים שאין לכם את זה? תוכלו לבדוק אם קיימת אחריות ובמידה ולא תמיד ניתן להזמין בעל מקצוע אשר יספק את השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

שירות תיקונים לסוכך חשמלי - החלפת מנוע

החלפת מנוע הוא השירות העיקרי שמתבצע כאשר מתקנים סוכך חשמלי, לעיתים זה רק חיווט, כפתור הדלקה או קצר חשמלי שנגרם עקב גשמים, אך כאשר מדובר על מנוע  - אין ספק כי אתם צריכים בעל מקצוע מיומן שעוסק בתחום ויודע בדיוק איזה דגם מתאים לכם על פי גודל וסוג הסוכך שנמצא בביתכם. אנו מעניקים סיוע גם בתיקון של סוככים לחנויות וזה כולל את הסוגים השונים החל מסוככי זרועות ועד לסוכך קבוע.