קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

בניית סככה

צריך סככה לגינה? לחצר? או אפילו סככה לרכב (חניה)? דרך 'פרגוליין' ניתן להזמין בניית סככות לכל מטרה בין אם היא מתקפלת, קבועה או חשמלית - השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים.

רוצים לבנות סככה? השוו מחירים ב'פרגוליין'

תכף נפרט ברחבה על מחירי בניית סככות, בין אם הן קבועות, חשמליות או מתקפלות, בנתיים נסביר לכם את החשיבות והיתרון של של השוואת מחירים לפני שסוגרים עם נותן שירות בעבור בנייה של סככה.

 

באמצעות הפורטל "פרגוליין" אתם יכולים לבצע השוואת מחירים - בין שלוש נותני שירות לפחות. להשוות את המחירים בינהם, לקבל מידע מקצועי מהם ובכך להבין איפה עומדים מחירי השוק, איזה מוצר כדאי לכם לרכוש והכי חשוב - להשוות ולבחור בנותן השירות המתאים לכם על פי ראות דעתכם.

 

סככה

כמה עולה לבנות סככה לבית? גלו את המחירים

ישנם כמה סוגים של סככות שונות, נניח בנייה של סככה קבועה (למעשה יכול להיות גם פרגולת אלומיניום או אפילו עץ), ינוע במחיר של 700 - 900 ש"ח למטר מרובע. ואילו בניית סככה מתקפלת, כמו סוכך זרועות למשל, יכול לנוע בין 400 - 600 ש"ח.

 

הקמה של סככה חשמלית תיהיה בתוספת של 200 ש"ח למטר (לפי מחיר הזרועות). סככת צל הכי פשוטה שהיא למעשה סוג של מרקיזה תעלה לכם בין 1,000 - 3,000 ש"ח לכלל העבודה, תלוי בגדולה כמובן. 

האם צריך לשלם ארנונה על סככה בגינה?

ישנם כמה סוגיות בכל הנוגע לארנונה על סככה, ראשית היא צריכה להיות מתחת לגודל של 50 מ"ר. והגג חייב להיות שקוף ולא השלמה של חלק מן הגג של הבית. בנוסף, אם הסככה הינה למטרת חניה או אחסנה - כן תחויבו לשלם בעבורה ארנונה.

 

כמובן, מומלץ להתייעץ מראש מול הרשות המקומית לבדוק איך בדיוק כל התהליך מתקיים. אגב, החוק על ארנונה נכנס לאחרונה ולכן מומלץ לבדוק אם אתם אכן משלמים ארנונה בעבור הסככה (סוכך, פרגולה), האם מגיע לכם פתור. בנוסף, ניתן לקרוא על חוק היתר בניה כאן.

בניית סככה למרפסת, לחצר ולחניה - הנה הסוגים:

איפה ניתן לבנות סככה ומהו הסוג המתאים לכך? הנה כמה רעיונות, דוגמאות וסוגים:

  • סככה לגינה (חצר): כל סככה למעשה מתאימה לחצר או לגינה, כמובן שהגודל עשוי להיות שונה והחומר עצמו, בין אם זה עץ, אלומיניום ואפילו בד. פחות נפוץ לשלב סככה מתקפלת, אלא יותר קבועה, ניתן גם להתקין סוכך נגד גשם (ושמש כמובן).

  • בניית סככה לרכב (חניה): אם קראתם את הסעיף הקודם, אזי שאתם יודעים שיש ארנונה על כך. כאן לא עושים משהו מתקפל, זה פחות מתאים. אלא קבועה ועדיף אטומה ככל שניתן. ניתן להזמין גם לאופנוע.

  • סככה למרפסת: דווקא במקרה הזה הכי כדאי להזמין סככה מתקפלת, בין אם היא חשמלית או לא - הסיבה היא שניתן לקפל אותה ברוחות חזקות מבלי שיווצר נזק. וכמו כן, אם רוצים להנות מהשמש - למה לא? פשוט מקפלים.

  • סככה לכניסה לבית: בדרך כלל זה יהיה סוכך קבוע עשוי אלומיניום המיועד לכניסה לבית - יגן על דלת הכניסה ועליכם בעת כניסה לבית כאשר יש גשם. - הרחבנו כאן על סוכך כניסה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מה עדיף סככה מתקפלת או סככה קבועה?

מצד אחד, סככה מתקפלת יקרה יותר ומצד שני קבועה זולה יותר - כאן כבר יש שיקול כלכלי, אבל זה לא הכל. במרפסת נכון כתבנו על כך ונחזור בשנית שאכן מומלץ בגלל הרוחות וגם אם רוצים שמש אין לאן לברוח כאשר הסוכך קבוע. לעומת זאת בגינה? למה לא קבוע? אם אתם רוצים שמש פשוט תזוזו מאזור ההצללה. הרוחות לא ישפיעו כי ניתן לבנות קונסטרוקציה חזקה וגם מדובר על מבנה נמוך ולא גבוה.