קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

סוכך מסך למרפסת

צריך סוכך מסך? כזה שנופל כלפי מטה וניתן להפעילו באופן ידני או חשמלי? ללא ספק זהו פתרון אידאלי לבתים ובפרט למרפסות בהם יש רוח חזקה, גשם או קרני שמש ישירות אשר מפריעות לישיבה נעימה במרפסת, אצלנו ב'פרגוליין' תוכלו להזמין שירות של התקנת סוכך מסך, תוך התאמה אישית על פי המידות הדרושות לכם.

סוכך מסך - פתרון מעולה נגד שמש וגשם

אם גם אתם מעוניינים לשלוט בכמות האור שנכנס אל המרפסת שלכם, אם ברצונכם ליצור מכסה שימנע כניסה של הגשם ואפילו הגעה של ציפורים ומעופפים, סוכך מסך הוא הפתרון המושלם עבורכם. סוכך מסך הוא סוכך חשמלי מתקפל כלפי מעלה (נגלל) אשר מאפשר לנו לנצל את שטח המרפסת בצורה טובה יותר ולא תופס הרבה מקום.

 

סוכך מסך

התקנה של סוכך מסך ידני או חשמלי

כמו סוגים נוספים של סוככים, גם סוכך מסך יכול להגיע בגרסה ידנית וגרסה חשמלית. הגרסה הידנית מופעלת באמצעות מנואלה המאפשרת להרים ולהוריד את הסוכך לכל גובה רצוי. לעומת זאת, לאלו מכם אשר מעוניינים להתקין סוכך מסך חשמלי, דעו שהורדת הסוכך תהיה או באמצעות שלט אלחוטי אם בעזרת מתג חשמלי על גבי הקיר (כמו סוכך זרועות חשמלי). בדגם החשמלי הקפידו לבחור במנוע איכותי של חברה מוכרת ולא להתפשר על מוצר זול שיהרס בקלות.

מחיר סוכך מסך - כמה זה צפוי לעלות?

אז כמה עולה סוכך מסך? המחירים נעים בין 450 ל-550 ש"ח למ"ר. המחיר אינו כולל את תוספת המנגנון החשמלי. חשוב לציין שמחיר זה הוא עבור הסוכך עצמו, בעוד המחיר של ההתקנה מתחיל מאזור 8,000 ש"ח. 

האם סוכך מסך נופל מתאים גם לעסקים?

סוכך זה יכול להוות כלי שיווקי לעסק שלכם וזאת מאחר ואפשר להשתמש בבד שלו לצורך פרסום המותג ולהטמיע עליו את לוגו החברה, הסלוגן שלכם או כל מסר שיווקי אחר. סוכך מסך נופל מתאים למסעדות, בתי קפה וחנויות שיש להן אזור פתוח שבו נדרש לייצר קירוי. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מחפשים תיקון של סוכך מסך למרפסת? פנו אלינו!

מעוניינים לתקן סוכך מסך למרפסת? אם הסוכך נקרע או שאולי צצה בעיה במנגנון החשמלי, תוכלו להיעזר בשירות השוואת המחירים שלנו ולקבל מספר הצעות עבור תיקון הסוכך. ניתן להחליף את בד הסוכך בבד חדש וגם להחליף את המנוע עצמו במידה והתגלתה בו בעיה.

 

במסגרת העבודות השונות, אפשר כמובן גם לדאוג לחידוש של הסוכך - ניקוי הרכיבים השונים לצורך עבודה תקינה, ביצוע הלחמות במידת הצורך, ניתן לראות למשל מהו מחיר סגירת חורף למרפסת. כמו כן, אנו בפורטל פרגוליין מסייעים גם במתן פתרונות נוספים כמו הוספת ריצוף דק למרפסת, חיפויים מסוגי עץ שונים ועוד ולכן תוכלו לפנות אלינו ולשאול בנוגע לשירותים שונים גם אם לא מצאתם מידע עליהם באתר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה