קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

סוכך למרפסת

סוגים רבים של סוככים המתאימים למרפסת קיימים בשוק, באמצעות פרגוליין תוכל למצוא את כולם - באתר אחד! אנו מספקים סוכך מתקפל, זרועות או קבוע המתאים למרפסת שמש, גן, קטנה גדולה ואפילו עגולה - קראו את ההמלצות עלינו ברחבי הרשת, בצעו השוואת מחירים ושמעו עוד על המבצעים שלנו!

מחירון סוככים למרפסות - כל הסוגים

מחיר סוכך למרפסת נע בין 4,000 - 6,000 ש"ח כולל התקנה. מחיר סוכך זרועות נע בין 4,000 - 5,000 ש"ח, התקנת סוכך קבוע למרפסת נע בין 4,000 - 5,000 ש"ח, מחיר מרקיזה למרפסת נע בין 4,500 - 5,500 ש"ח ומחיר סוכך מסך למרפסת נע בין 4,500 - 6,000 ש"ח. תוספת מנוע חשמלי לסוכך למרפסת תעלה בין 1,000 - 1,500 ש"ח.

מחירון סוככים למרפסת

כמה עולה סוכך זרועות למרפסת?

המחיר עבור סוכך 2X3. עבור מנגנון חשמלי תצטרכו להוסיף 800 - 1,200 ש"ח


4,000 - 5,000 ש"ח
כמה עולה מרקיזה למרפסת?

המחיר עבור סוכך 2X3. עבור מנגנון חשמלי תצטרכו להוסיף 1,300 - 1,700 ש"ח


4,500 - 5,500 ש"ח
מחיר סוכך קבוע למרפסת

המחיר עבור סוכך 2X3. עבור סוכך לרכב תצטרכו להוסיף 2,000 - 3,000 ש"ח


4,000 - 5,000 ש"ח
כמה עולה סוכך מסך ידני למרפסת?

עבור סוכך מסך חשמלי תצטרכו לשלם בין 8,000 - 9,000 ש"ח.


4,500 - 6,000 ש"ח
כמה עולה רשת הצללה למרפסת?

אם את העמוד תצטרכו להקים על תשתית בטון המחיר יהיה בין 1,300 - 1,700 ש"ח תוספת לעמוד.


3,500 - 5,000 ש"ח
כמה עולה תוספת של מנגנון חשמלי?

כדי שלא תצטרכו לקפל את הסוכך בעצמכם.


1,000 - 1,500 ש"ח
כמה עולה להתקין חיישן רוח?

חיישן שמקפל את את הסוכך אם הרוח חזקה מאוד.


350 - 450 ש"ח
מה המחיר של הוספת קסטה?

שומרת עליו נגד מזג האוויר.


1,200 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

תמונות של סוככים למרפסת

לפניכם תמונות של סוככים למרפסת, לחצו על התמונות להגדלה

סוכך למרפסת נגד גשם  

מרקיזה למרפסת

  סוכך למרפסת בד דראלון
סוכך למרפסת נגד גשם   סוכך מרקיזה למרפסת   סוכך למרפסת עם דראלון
סוכך למרפסת עם שמשונית   סוכך זרועות למרפסת   סוכך למרפסת שמש
סוכך למרפסת עם שמשונית   סוכך זרועות למרפסת   סוכך למרפסת שמש

סוגי סוככים למרפסת

יש מגוון סוגים של סוככים למרפסת, לא בטוחים מה כדאי להתקין? נעזור לכם להחליט:

 • מרקיזה: למי שלא מכיר מרקיזה היא סוכך עם חצי גליל בד ומוטות אלומיניום שיכסה אתכם משלושה כיוונים. הכיסוי ממגוון הכיוונים עוזר לו להתאים לכם גם נגד גשם וגם נגד השמש. אם אתם מחפשים פיתרון שמתאים לכל העונות כדאי להתקין מרקיזה למרפסת. החיסרון שלו הוא שהוא מגיע רק עד לשטח של 3 מטר כך שהוא מתאים רק למרפסות קטנות או בינוניות. סוג הבד המתאים למרקיזה הוא שמשונית.
   
 • סוכך קבוע: כמו ששמו מרמז סוכך קבוע הוא קבוע ולא ניתן לקיפול. היתרון המשמעותי שלו הוא שהוא מתאים גם נגד גשם וגם נגד שמש ויש הרבה עיצובים שתוכל לבחור מביניהם. החיסרון המשמעותי הוא שהוא לא ניתן לקיפול. כלומר תמיד יהיה צל ואם תרצו שמש מדי פעם לא תוכלו להזיז אותו, תצטרכו לזוז בעצמכם. חיסרון נוסף הוא שהוא דורש אישור מהעירייה. גם פה הבד המתאים הוא שמשונית.
   
 • סוכך זרועות: סוכך זרועות הוא מלבן ישר של בד שמכסה אתכם מהשמש והוא גם ניתן לקיפול. הוא סוכך שמתאים לקיץ אבל פחות מתאים נגד גשם כך שאם אתם מחפשים פיתרון רב עונתי הוא לא הבחירה המומלצת. היתרון המשמעותי שלו הוא הגודל שלו שיכול להיות גם עד שטח של 7 מטר אז הוא סוכך שמתאים גם למרפסת גדולות יותר. חיסרון נוסף הוא שהוא לא בהכרח עמיד נגד רוח. הבד המתאים הוא בד דראלון שהוא בד קליל ונושם.

 

סוג סוכך למרפסת יתרון בולט חיסרון בולט סוג בד מתאים
מרקיזה מתאים לכל העונות מתאים למרפסת קטנה או גדולה שמשונית
קבוע מתאים לכל העונות דורש אישור ולא מתקפל שמשונית
זרועות מתאים למרפסות גדולות לא מתאים לחורף דראלון

סוכך מתקפל המתאים למרפסת שמש וגן

אם אתם מחפשים פתרון יפה, לא יקר במיוחד, אשר ניתן לקפלו, מעוצב וחדשני להצללת מרפסתכם מבלי הצורך להתקין ולשפץ במשך זמן רב. יש לנו את הפתרון בשבילכם, סוכך מקורה מקסים העשוי מחומרים שונים ומגוונים שיודע להעניק צל מושלם שניתן לשליטה, המפוזר באופן אחיד על כל המרפסת. כיום מעצבים רבים ימליצו לכם על סוכך למרפסת תלוי באמצעות כבלים כך שאין זרועות המפריעות לכם לצפות בנוף, ישנם סוככים הניתנים לכיוון, הגדרת כמות צל וכניסה של שמש למרפסת ועוד דברים רבים הניתנים לגיוון.
 

סוכך למרפסת

סוכך למרפסת (לא רק ידני) לסגירה ופתיחה קלה

היופי העיקרי בסוככים חוץ מזה שהם נותנים צל מושלם ואחיד על כל חלל מסויים שפה החלל הזה הוא המרפסת המקסימה שלכם, הוא שניתן לגוון עם כל דבר, צבעים רבים מאוד, טקסטורות וצורות, גוונים, אורות מובנים שיוכלו להתחבר למתג בקיר וכך להדליק אותם בשעות החושך.

 

אם אתם מעוניינים, ישנה גם אפשרות להוסיף אלמנט סגירה ופתיחה של הסוכך ממש כמו סוכך חשמלי, כלומר אם בלילה אתם רוצים לסגור את הקירוי או בחורף בזמן שאין שמש ואתם לא צריכים הצללה, יהיה ניתן לסגור את  ולפתוח אותו בקלות רבה בלי מאמץ, דבר שתורם מאוד כאשר אתם אוהבים בלילה לצפות בכוכבים וליהנות מהאור הנעים של הירח, וביום סובלים מעודף אור מהשמש.

סוכך למרפסת שמש גלילה או קבוע?

פתרונות נגד השמש אשר נכנסת לבית בימי הקיץ המאפשרת ישיבה במרפסת שמש במקום להתבצר בתוך הבית ולסגור את התריסים. באמצעות סוכך למרפסת שמש הפועל בטכנולוגיית הגלילה ניתן לקפל ולפתוח אותו ולכוונן אותו מבחינת זווית, גובה ואורך ובכך להנות במרפסת השמש שלנו מהנוף, מהאוויר ועדיין להיות בצל, הכי חשוב - אפשר לקפל אותו והוא כמעט ובלתי נראה, זוהי הסיבה גם שהוא עדיף על פני הקבוע. שיטה נוספת ופחות פופלארית היא לבנות מרפסת מעץ חיצונית ולשלב עימה סוכך או פרגולה. בהזדמנות זו נזכיר כי תוכלו להזמין באתר גם פתרונות נוספים למרפסת כמו חיפויי עץ לקירות ואפילו רצפות דק למרפסת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

סוכך נגד גשם למרפסות

סוככים למרפסות עשוים מבד או ניילון חזק אך לא כולם עמידים מפני מים וגשמים וישנם דגמים פשוטים אשר יכולים להחליד אחרי חורף אחד בדיוק, אם אתם רוצים סוכך מרפסת נגד גשם איכותי אתם צריכים ברזל מגולוון, בד חזק משולב עם חומר סינטטי ועמיד ואת האפשרות גם לקפל אותו כאשר יש סופה וזאת על מנת לשומר עליו לאורך זמן, אלא אם כן מדובר על סוכך קבוע למרפסת ואז פשוט צריך לוודא כי הוא עשוי מחומרים חזקים במיוחד, פתרון אידאלי נוסף הוא בניית פרגולה מאלומיניום.

סוכך מתקפל למרפסת

סוכך גלילה בהתקנה פשוטה

דבר נוסף שיש לדעת הוא שסוכך הפועל עם אמצעות גלילה הוא דבר פשוט להרכבה אך עדיין צריך לעשות זאת נכון,כי במידה ולא אפשר להיתקל בעתיד בנזקים רבים, כמו סדקים, שריטות ואף התרסקות טוטאלית, דבר שאפשר למנוע בכך שבוחרים בחברה מקצועית ואמינה, שיש לה ניסיון בתחום ולא סתם חברה חסרת ניסיון וידע בתחום, שתעשה את העבודה לא על הצד הטוב ביותר, ואף לא תשקיע את כולה בעבודה דבר שאנו כחברה מבטיחים ללקוחותינו.

 

אצלנו משתמשים בחומרים האיכותיים שאפשר להשתמש ובטכנולוגיות החדשניות ביותר כמו זרועות, כבלים והתאמה קבועה או מתקפלת. כי אנו מאמינים שאיכות היא דבר שיכול לשנות לגמרי את התוצר הסופי ואם האיכות גבוהה מאוד וגם החברה שבחרתם מקצועית ובעלת ניסיון, אין דבר שיכול להשתבש והתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת, קרא עוד על פרגוליין בעמוד הבית.

סוגי בדים של סוכך למרפסת

ישנם 3 סוגי בדים שתוכלו לבחור מהם, כל אחד מהם מתאים למטרה אחרת אז חשוב שתבינו האם המטרה שלכם היא להתגונן מהשמש הקופחת או אולי פיתרון שיעזור גם בחורף. לפניכם הסבר על סוגי הבדים:

 • בד דראלון: בד דראלון הוא בד מכוסה טפלון שנארג באריגה צפופה. הוא בד יחסית קליל ועדין ולכן הוא יותר מתאים עבור מי שמחפש בד כדי להתגונן מהשמש. אמנם הוא כן יגן עליכם מפני גשם, אבל לא 100%. חיסרון נוסף שלו הוא שהוא פחות עמיד ולכן צריך תצטרכו להחליף את הבד של הסוכך אחת ל 3-4 שנים.
   
 • שמשונית: שמשונית הוא בד שעשוי מ- PVC והוא נראה כמו ניילון. הוא הרבה יותר אטום נגד גשם וגם פחות קליל. הוא הבד המומלץ למי שמחפש סוכך למרפסת נגד גשם. בנוסף הוא פחות עדין אז הוא כנראה יחזיק לכם מעמד יותר זמן.
   
 • בד רשת: בדיוק כמו שאתם מדמיינים פשוט בד רשת. החורים באמצע עוזרים לקרר ולתת לקצת רוח לעבור אבל הוא עדיין יעשה לכם צל. אם אמרנו שדראלון יכול לעזור לכם גם בחורף נגד הגשם, אז בד רשת לא יוכל בכלל.

 

סוג בד איך הוא בשמש? איך הוא נגד גשם ורוח?
דראלון נותן צל והוא גם בד נושם לא טוב עם רוח, עוזר בגשם
שמשונית עושה צל אבל לא מאוד נושם אוטם בצורה טובה
בד רשת נושם ונותן לאוויר לעבור דרכו לא טוב

שאלות ותשובות נפוצות

איך בוחרים סוכך בצורה נכונה?

ראשית בדקו לאן הוא מיועד (מרפסת? חניה? חצר?) שנית, החליטו מה מטרתו (צל, הגנה מהגשם וכדומה) ולבסוף בדקו את רמות המחיר.


אני מעוניין להתקין סוכך במרפסת שמש, באיזה סוג כדאי לי לבחור?

אנו ממליצים על סוכך זרועות מתקפל.


מה זה סוכך מסוג קסטה?

מדובר בסוכך אשר מתגלגל פנימה אל תוך מתקן מיוחד שמאחסן אותו, לצורך קבלת מראה יפה וייחודי. 


סוכך זרועות מתקפל למרפסת

סוכך שמש הבנוי עם 2 זרועות בצידו בדרך כלל הוא גמיש וניתן לקיפול ופתיחה (מתקפל) ובהתאם לתקציב שלכם תוכלו לרכוש כזה חשמלי או ידני הנפתח ונסגר באמצעות "מנואלה", מחיר סוכך כזה נע בין 2,000 - 9,000 ש"ח כאשר המחיר משתנה בגודל, בין אם מדובר על מנוע חשמלי או ידני וכמובן איכות והחברה בה אתם רוכשים, אתם בעניין של סוכך קבוע למרפסת במקרה? יכול לעניין אתכם גם פרגולה למרפסת אשר המחיר שלה זול יותר.

חשוב לבצע השוואת מחירים ולחסוך בגדול

כאשר מדובר על מוצרי הצללה, ישנה תחרות רבה בשוק אשר מצריכה מאיתנו לחפש אחר פתרון הצללה בכמה מקומות ולבדוק את הסוגים הקיימים, החל מסגירת חורף למרפסת ועד סוכך שמש למרפסת הכולל כבלים, זרועות, חשמלי או מתקפל ידנית וכמובן עמידות מפני שמש וגשם, אנו ממליצים לכם לבדוק מה המוצר שאתם צריכים ולבצע השוואת מחירים טרם תסגרו עם חברה וכן - כדאי לכם להתחיל אצלנו ב"פרגוליין".