קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

גגון כניסה לבית

נרטבים בזמן הכניסה אל הבית? לא עוד! הגיע הזמן להתקין גגון כניסה לבית שיגן עליכם ביציאה והכניסה ויאפשר לכם להתארגן מבלי להירטב מהגשם. בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר משתלמות דרך פרגוליין לכל סוגי הגגונים.

מדוע צריך בכלל גגון כניסה לבית?

יש שתי סיבות מרכזיות שבגינן נהוג להתקין גגון כניסה לבית, כאשר הסיבה הראשונה היא הסיבה האסתטית - גגון לבית הוא דרך מעולה להדגיש את חזית המבנה ולספק נראות שונה ומיוחדת שתופסת את העין לכל מי שנכנס אל המקום.

 

הסיבה השניה היא שהגגון עוזר להגן מפני מי הגשמים בימי החורף הגשומים והקרים ולמעשה מאפשר לנו להתארגן ליציאה מהבית או אל הכניסה אליו בנוח ומבלי חשש להירטב. חשבו על הסיטואציה שבה אתם חוזרים מקניות, עמוסים בשקיות ומנסים לחפש תוך כדי את המפתח בתיק, אין ספק שכאשר תעשו זאת תחת מסתור, זה יהיה הרבה יותר פשוט ונוח.

 

סוכך כניסה מתכת

מהו מחיר סוכך כניסה לבית?

המחירים של גגונים בכניסה לבתים משתנים עם פי סוג החומר ובאם יש צורך (בדרך כלל לא) במנגנון חשמלי או ידני לקיפולו, כאשר המרבית המקרים רוכשים סוכך שאינו מתקפל אלא בנוי בצורה אחידה המחיר כמובן נמוך יותר, אנו מדברים על חומרים + עבודה ואספקה והעלות היא בין: 400  - 650 ש"ח לגגון סטנדרטי מעל דלת הכניסה לבית, תוספת של מנגנון חשמלי (רלוונטי רק עבור סוככים חשמליים כמובן) יכולה לעלות את המחיר בקלות בכמה עשרות אחוזים ואין צורך בכך.

מחיר ממוצע של סוכך כניסה לבית

מחיר ממוצע של סוכך כניסה לבית: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

סוגים של גגוני כניסה לבית

פרט לעובדה שאפשר לחלק את הגגונים לפי חומרי גלם שונים (על כך נרחיב בהמשך) ניתן לחלק את הגגונים לשתי קבוצות עיקריות:

  • פרגולות כניסה לבית: מדובר למעשה בפרגולה, אשר בדרך כלל עשויה אלומיניום או עץ. קיימת האפשרות לשלב פרגולה תלויה בכניסה אך גם פרגולה רגילה עם עמודים תומכים.

  • סוכך כניסה לבית: יש סוגים שונים של סוככים כאשר ההבדלים הם לרוב בצורת הסוכך - סוכך גלי, חצי קשת, בעל שיפוע, בצורת קשת ועוד. לרוב נהוג להתקין סוכך קבוע ולא סוכך זרועות.

נציין בהזדמנות זו שאנו מספקים גם פתרונות הצצלה לבתי עסק ולא רק לבתים פרטיים ומרפסות בבית ולכן במידה ואתם זקוקים להתקנה של סוכך לחנות, תוכלו ליצור איתנו קשר ונדאג שתקבלו הצעות מעולות ממתקינים מומלצים.

מאיזה חומרים בנוי גגון לדלת כניסה לבית?

בסיסו של הגגון עשוי בדרך כלל מברזל, אלומיניום או עץ בעוד חלקו העליון הוא פאנל הצללה אקרילי אשר יכול להגיע בדוגמאות שונות. כמובן שישנם יתרונות לכל אחד מהחומרים בעוד אלומיניום אינו מחליד ונחשב לחומר עמיד מאוד אך הוא גם נחשב לחומר יקר ולכן רבים מעדיפים לבחור חלופות אחרות. עץ, נחשב לפתרון דקורטיבי ואסתטי ולכן הוא אופציה לא פחות מבוקשת על ידי רבים. רבים בוחרים בדגם של גגון לדלת כניסה לבית המשלב גם זכוכית אשר יכולה להגיע בסגנון שקוף או חלבי.

האם כדאי להתקין פרגולה בכניסה לבית?

תלוי למה אתם מתכוונים. אם הכוונה שלכם היא להתקין פרגולה בכניסה לבית מעל לדלת אז לא מומלץ מכיוון שמספיק לבנות גגון קטן. אם התכוונתם כניסה לבית, כלומר במרפסת אז כמובן שגגון לא יספיק ותצטרכו להתקין פרגולה למרפסת.

שאלות נפוצות בנוגע לגגון כניסה:

איזה צבעים של גגון כניסה נחשבים לנפוצים?

הצבעים הנפוצים ביותר הם צבע לבן, מוקה ושמנת אך גם צבע אפור נחשב למבוקש.


האם מוצר זה מתאים רק לכניסה לבית?

לא בהכרח אך השימוש הנפוץ ביותר שלו הוא כגגון מעל דלת כניסה. אפשר לשלב אותו גם מעל מסתורי כביסה או חלונות.


מה משפיע על המחיר של גגון כניסה לבית?

כאשר בעל מקצוע מתמחר את העלות של גגון מעל דלת, הוא נדרש להבין מה המידות שנרצה, מה חומר הגלם שממנו יהיה בנוי סוכך הכניסה וגם צריך לבחון את אופן ההתקנה עצמה, ככל שההתקנה מסובכת יותר, כך המחיר יהיה יקר יותר.