מוקד הזמנות: 055-9661258
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

סוכך למרפסת נגד גשם ושמש

סוגים רבים של סוככים המתאימים למרפסת קיימים בשוק, באמצעות פרגוליין תוכל למצוא את כולם - באתר אחד! אנו מספקים סוכך מתקפל, זרועות או קבוע המתאים למרפסת שמש, גן, קטנה גדולה ואפילו עגולה - קראו את ההמלצות עלינו ברחבי הרשת, בצעו השוואת מחירים ושמעו עוד על המבצעים שלנו!

הפתרון המושלם להצללת המרפסת!

עמידות מפני גשם ושמש
ניתן לקבע בצורה אנכית לקירוי מושלם של המרפסת.
התאמה למרפסות עגולות
סוככי זרועות מתקפלים
מחירי מבצע בכל עונות השנה (ראה מבצעים)

סוכך אוניברסלי המתאים למרפסת שמש וגן

אם אתם מחפשים פתרון יפה, לא יקר במיוחד, מעוצב וחדשני להצללת מרפסתכם מבלי הצורך להתקין ולשפץ למשך זמן רב, יש לנו את הפתרון בשבילכם, סוכך מקורה מקסים העשוי מחומרים שונים ומגוונים שיודע להעניק צל מושלם שניתן לשליטה, המפוזר באופן אחיד על כל המרפסת. כיום מעצבים רבים ימליצו לכם על סוכך למרפסת תלוי באמצעות כבלים כך שאין זרועות המפריעות לכם לצפות בנוף, ישנם סוככים הניתנים לכיוון, הגדרת כמות צל וכניסה של שמש למרפסת ועוד דברים רבים הניתנים לגיוון.
 
סוכך למרפסת

מבצעים על כל סוגי הסוככים

היופי העיקרי בסוככים חוץ מזה שהם נותנים צל מושלם ואחיד על כל חלל מסויים שפה החלל הזה הוא המרפסת המקסימה שלכם, הוא שניתן לגוון עם כל דבר, צבעים רבים מאוד, טקסטורות וצורות, גוונים, אורות מובנים שיוכלו להתחבר למתג בקיר וכך להדליק אותם בשעות החושך. אם אתם מעוניינים, ישנה גם אפשרות להוסיף אלמנט סגירה ופתיחה של הסוכך ממש כמו סוכך חשמלי, כלומר אם בלילה אתם רוצים לסגור את הקירוי או בחורף בזמן שאין שמש ואתם לא צריכים הצללה, יהיה ניתן לסגור את  ולפתוח אותו בקלות רבה בלי מאמץ, דבר שתורם מאוד כאשר אתם אוהבים בלילה לצפות בכוכבים וליהנות מהאור הנעים של הירח, וביום סובלים מעודף אור מהשמש.

סוכך גלילה בהתקנה פשוטה

דבר נוסף שיש לדעת הוא שסוכך הפועל עם אמצעות גלילה הוא דבר פשוט להרכבה אך עדיין צריך לעשות זאת נכון,כי במידה ולא אפשר להיתקל בעתיד בנזקים רבים, כמו סדקים, שריטות ואף התרסקות טוטאלית, דבר שאפשר למנוע בכך שבוחרים בחברה מקצועית ואמינה, שיש לה ניסיון בתחום ולא סתם חברה חסרת ניסיון וידע בתחום, שתעשה את העבודה לא על הצד הטוב ביותר, ואף לא תשקיע את כולה בעבודה דבר שאנו כחברה מבטיחים ללקוחותינו. אצלנו משתמשים בחומרים האיכותיים שאפשר להשתמש ובטכנולוגיות החדשניות ביותר כמו זרועות, כבלים והתאמה קבועה או מתקפלת. כי אנו מאמינים שאיכות היא דבר שיכול לשנות לגמרי את התוצר הסופי ואם האיכות גבוהה מאוד וגם החברה שבחרתם מקצועית ובעלת ניסיון, אין דבר שיכול להשתבש והתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת, קרא עוד על פרגוליין בעמוד הבית.

סוככי זרועות למרפסת

סוכך הבנוי עם 2 זרועות בצידו בדרך כלל הוא גמיש וניתן לקיפול ופתיחה (מתקפל) ובהתאם לתקציב שלכם תוכלו לרכוש כזה חשמלי או ידני הנפתח ונסגר באמצעות "מנואלה", מחיר סוכך כזה נע בין 2,000 - 9,000 ש"ח כאשר המחיר משתנה בגודל, בין אם מדובר על מנוע חשמלי או ידני וכמובן איכות והחברה בה אתם רוכשים.

חשוב לבצע השוואת מחירים ולחפש אחר מבצעים

כאשר מדבור על מוצר הצללה, ישנה תחרות רבה בשוק אשר מצריכה אותנו לחפש אחר פתרון הצללה בכמה מקומות ולבדוק את הסוגים הקיימים, בין אם זה סוכך הכולל כבלים, זרועות, חשמלי או מתקפל ידנית וכמובן עמידות מפני שמש וגשם, אנו ממליצים לכם לבדוק מה המוצר שאתם צריכים ולבצע השוואת מחירים טרם תסגרו עם חברה וכן - כדאי לכם להתחיל אצלנו ב"פרגוליין".