מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

גגון סוכך לדלת כניסה

נרטבים בכניסה לבית? באמצעות גגון מעל דלת הכניסה של ביתכם לא תצטרכו להרטב עוד! ניתן להזמין מגוון סוככים לכניסה לביתכם דרך האתר שלנו במחיר זול, בדקו עכשיו אם יש מבצעים!

כיצד "פרגוליין" יכולה לעזור לי?

אנו נדאג לכך שתקבל שלוש הצעות מחיר מעולות!
פרגוליין מספקת שירות בכל אזורי הארץ.
יש לנו מחירי מבצע זולים במיוחד בכל עונות השנה.
נשמח להעניק פתרונות הצללה ונגד גשם בכל עת
.

כיצד להזמין גגון כניסה לבית במחיר זול?

לנו ב"פרגוליין" יש את האפשרות להציע לכם לקבל שירותים ומוצרים במחירים זולים יותר, הפריבילגיה הזאת אינה באה ברגל וגם לכם יש חלק ניכר במלאכה על מנת להשיג מחיר זול באמת, אנו ניתן לכם את כל האמצעים הדרושים לכך ונחסוך לכם הרבה תעסוקה וזמן. השירות שלנו פועל בצורה כזו שאתם מקבלים מאיתנו כמה הצעות של חברות, בעלי מקצוע ונותני שירות פרטיים אשר עובדים באזורכם ומתעסקים בבנייה של גגונים לכניסה לבית או לחלופין סוככים מעל דלת הכניסה, כאשר אתם משוחחים עימם הציגו את הצעת המחיר הקודמת ובקשו מהם לבצע השוואת מחירים, אל תתביישו לשאול אם ישנם מבצעים בתוקף כמובן על מוצר מסוים. בכל תחום באשר הוא הוכח כי ביצוע של השוואות והתמקחות עם בעלי המקצוע תחסוך לכם בין 15% ועד 40% מהצעת המחיר הראשונה שקיבלתם, הן בעבור סוככים והן בעבור פרגולות בכלל הסוגים.

איזה שימוש יש לסוכך מעל דלת הכניסה?

ברור לכולם שלא מדובר על ישיבה בצל הפרגולה עם חברים, אלא למשהו קטן יותר וכמובן פרקטי, כאשר מתקינים סוכך בכניסה לבית זה על מנת שתוכלו להיכנס ללא להרטב בגשם בימי החורף, אך בנוסף אם יש לכם בעייה של יונים בביתכם המקננות מעל דלת הכניסה, סוכך יכול לפתור את הבעיה הזו. כיום בכל בנייה חדשה ניתן לראות סוכך מעל חלונות מסוימים בבית (אם יש שמש ישירה) וגם בדלת הראשית.

כמה עולה גגון בכניסה לבית?

המחירים של גגונים בכניסה לבתים משתנים עם פי סוג החומר ובאם יש צורך (בדרך כלל לא) במגנון חשמלי או ידני לקיפולו, כאשר המרבית המקרים רוכשים סוכך שאינו מתקפל אלא בנוי בצורה אחידה המחיר כמובן נמוך יותר, אנו מדברים על חומרים + עבודה ואספקה והעלות היא בין: 420  - 650 ש"ח לגגון סטנדרטי מעל דלת הכניסה לבית, תוספת של מנגנון חשמלי וכדומה יכולה לעלות את המחיר בקלות בכמה עשרות אחוזים ואין צורך בכך.

סוככי כניסה לבתים פרטיים - דוגמאות ותמונות

סוכך כניסה מתכתסוכך אלומיניום מעל כניסה

ברזל, אלומיניום או מעץ?

מתלבטים מאיזה חומר כדאי לכם לעשות את גגון הכניסה לביתכם? ישנם יתרונות לכל חומר, כאשר אם נעשה סוכך ברירת המחדל כיום היא שימוש באלומיניום שאינו מחליד כלל ועמיד במיוחד, מחירי הוא "היקר" ביותר אך אם זאת מקבלים מוצר עמיד לאורך זמן אשר עושה את העבודה. שימוש במתכת? פוחת בשנים האחרונות, האומנם מדובר על מוצר חזק במיוחד אך אין לנו כל סיבה לרצות חלודה מעל ראשונו, ככה שאת עניין המתכת וברזל הורדנו מהפרק. מה שנותר לנו זה חומר העץ, אשר בדרך כלל עושים ממנו המון סוגים של פרגולות עץ, הוא בהחלט דקורטיבי ויכול להעניק לכם חלל עיצובי נוסף לביתכם, הוא קצת פחות עמיד מפני גשמים אך עדיין עמידותו היא רבת שנים. אם הנכם מתלבטים בין עץ לאלומיניום ראשית תוכלו לקרוא מאמר באתר ואנו יכולים לספר לכם בקצרה שמדובר על עניין של טעם בלבד.