מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

סוכך חשמלי

מצא סוכך חשמלי למרפסות ולגינות העמיד נגד גשם במידות מותאמות אישית באתר של פרגוליין, אצלנו ניתן לבצע קנייה או להזמין תיקון לביתך בעבור סוככים חשמלים במחירי עלות מוזלים במיוחד, צור קשר כעת וגלה איזה מבצעים בתוקף כעת.

קונים סוכך חשמלי רק ב"פרגוליין"

ϟ אפשרות קנייה כולל התקנה במחיר עלות
ϟ שירות תיקונים מקצועי ומהיר
ϟ ניתן לבצע השוואת מחירים אונליין
ϟ מידות מותאמות אישית ועמידות נגד גשמים ומים
ϟ מבצעים חמים בעבור סוככים חשמליים

סוכך חשמלי למרפסת במחירים משוגעים!

אם אתם מעוניינים בהצללה נעימה, אחידה ולא מוגזמת של חצרכם, מרפסתכם או כל מקום אחר שדורש הצללה, הסוכך החשמלי למרפסת הוא הפתרון, עם יתרון של הפעלה חשמלית שניתן לסגירה ופתיחה בלי הפסקה ובקלות רבה, עיצוב מקסים ואפשרויות אדירות, אלפי צבעים, גוונים, חומרים, סוגים, צורות ומה שמדהים שכמעט כל עבודה שאנו עושים יוצאת שונה מהקודמת, תוכל לראות חלק מהעבודות שלנו בעמוד הגלרייה. ישנם אפשרויות כה מרובות שכמעט לעולם לא חזרנו על אותה עבודה פעמיים. סוכך חשמלי מתקפל בקלות על ידי הנעה חשמלית וקלה, דבר מאוד טוב לארצנו החמה ומלאת השמש, ביום אפשר ליהנות מצל נעים ואחיד ובלילה לסגור את הקירוי וליהנות מהכוכבים הזוהרים שפורחים מתוך השמיים הכהים ומלאי העוצמה.

טיב החומר חשוב וצריך שיהיה עמיד נגד גשם

רוב הסוככים עשוים מבד חזק במיוחד שעמיד מפני כמעט כל דבר, אך רצוי כשיש סופות חזקות או גשמים חזקים לקפל. בכדי למנוע נזקים במנוע, או קריעה של הבד. ניתן להפעיל אופציה של כיוון, כלומר, אם אתם רוצים שהוא יסגר לכיוונים שונים, אפשרי לעשות זאת, רק תגידו לחברה שאיתה בחרתם שזוהי המטרה והתאימו זאת על פי מידות בגינה או במרפסת. ישנם גם סוגים שונים (ראה את כל הסוגים כאן) אשר יכולים להגן מפני רוחות, כלומר אם אתם רוצים לשבת בחצר שלכם ואתם לא מעוניינים שרוח תחדור לפינת הישיבה שלכם, ישנו סוג כזה שמאפשר הטייה לכיוון הרוח ובכך למנוע חדירתה, ניתן להזמין סוכך חשמלי ענקי המתאים לשטחים גדולים ובעל זרועות חזקות, הוא עמיד מפני גשם ומתאים לגינה ולמרפסת.

שירותי התקנה ותיקון לסוככים חשמליים

סוכך חשמלי למרפסת מאוד פשוט להתקנה, הוא לא דורש מוטות לתמיכה מהרצפה או מהקיר, הם פשוט נתלים מהקיר על ידי הצבתם על יסודות תומכים פשוטים, אך למרות שהם קלים להתקנה ולא דורשים הרבה מקום ותמיכה, הם דורשים חברה מקצועית ומנוסה בשביל להתקין אותם, כי אם הם לא יותקנו בצורה נכונה דבר שסביר לקרות אם תבחרו חברה לא מנוסה ופשוטה, אל תצפו שהסוכך יחזיק לזמן רב ויחזיק בכל תנאי מזג האוויר. דבר נוסף שיש לשים לב הוא שהחברה שבחרתם תשתמש רק בחומרים האיכותיים ביותר בלי יוצא מן הכלל, אחרת תאלצו לשלם הון בהזמנת שירותי תיקונים.
סוכך חשמלי למרפסת

קניית סוכך חשמלי למרפסת במבצע דרכנו

ניתן לרכוש בהתאמה אישית או מוכן על פי מידות סטנדרטיות של מרפסת עגולה או מרובעת דרך פרגוליין, אך אם זאת אנו עדיין ממליצים לבצע השוואת מחירים ולחפש אחר מבצעים קיימים בשוק על מנת לחסוך עוד בעלות הסוכך, אתם יכולים ליצור קשר עם נציג שלנו כעת על מנת לקבל כמה הצעות מחיר כבר עכשיו בעבור שירות ורכישה, כמו כן אצלנו ניתן למצוא סוככים עמידים וחזקים מכלל הסוגים הקיימים כיום, הזמינו דרך פרגוליין ולא תתאכזבו.