מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

כל סוגי הפרגולות

בעמוד הבא תוכלו לראות סוגים של פרגולות אשר ניתנים להשגה באמצעות אתר "פרגוליין", אנו מספקים מגוון רחב של פרגולות מעץ וגם מאלומיניום, כאשר בעל עמוד ניתן לראות יתרונות וחסרונות וכמובן להזמין את הפרגולה המבוקשת.

באמצעות פרגוליין ניתן להזמין את כל סוגי הפרגולות!

אנו בפרגוליין נדאג לכך שתמצא את פתרון ההצלה אשר מתאים לך, בין אם הוא עשוי מעץ, אלומיניום, פלסטיק או ברזל. אנחנו כאן על מנת לתת לך את הפתרון המושלם! חברתנו מעניקה את כל סוגי הקירוים הקיימים בענף ובתחום ומקיפה אותם מא' ועד ת', תוכל לראות ברשימה הבאה את הסוגים הנפוצים ביותר, במידה ולא מצאת את סוג הקירוי הנחוץ לך - הנך מוזמן לעבור אל עמוד צור קשר ולשוחח עם נציג.

הנה הסוגים הנפוצים, לחץ על שם הפרגולה למידע נוסף.

 
עץפרגולות מעץ תלויהפרגולה תלויה
למרפסתפרגולה למרפסת מתקפלתפרגולה מתקפלת חשמליתפרגולה חשמלית
זכוכיתפרגולה מזכוכית בטוןפרגולה מבטון רעפיםפרגולה עם רעפים
מעוגלתפרגולה עגולה מתכתפרגולה מתכת לחניהפרגולה לחניה
פרגולה צפה
פרגולה צפה
פרגולה שקופה
פרגולה שקופה
פרגולה לבריכה
פרגולה לבריכה

על סוגי הפרגולות השונות

כפי שאתם רואים ישנם לא מעט סוגים, כאשר המובילה בינהם היא פרגולת העץ אשר ניתנת בהזמנה במגוון נרחב של עצים, אחריה מובילה האלומיניום אשר קלה ובעלת מראה אלגנטי ומתאימה בעיקר למרפסות ולחניות פרטיות, בנוסף ישנם סוגים נוספים אשר פחות פופלארים אך עדיין נרכשים כמו הזכוכית, בטון, עם רעפים ואפילו מתכת. כיום דרך פרגוליין ניתן להזמין כל סוג של פרגולה בכל מקום בארץ! כחלק מן השירות שלנו אנו מספקים עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות, ספקים וחברות מובילות וזאת על מנת שאתם תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה.
 
פרגולה עשויה מעץ