קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

סגירת חורף זמנית

סגירת חורף זמנית היא פתרון נהדר לימי החורף הקרים והגשומים. אם מתחשק לכם לשבת במרפסת או החצר ולהרגיש מוגנים גם כאשר מטפטף בחוץ, זה ללא ספק הפתרון. גלו את כל המידע על המוצר והזמינו התקנה במחיר מעולה.

מחיר להתקנת סגירת חורף זמנית

המחיר הממוצע לעבודה זו הוא 350 ש"ח למ"ר. כמובן שישנם סוגים שונים של סגירות חורף זמניות ולכן ככל שהסוג יהיה יוקרתי ומאובזר יותר, כך המחיר מתייקר.

 

מחיר סגירת חורף זמנית (למ"ר)

מחיר סגירת חורף זמנית (למ"ר): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מדוע להתקין סגירת חורף זמנית?

אלו הסיבות המרכזיות שבגינן כדאי להתקין סגירת חורף זמנית:

 • מגינה מפני גשם ורוח: התקנת סגירת חורף זמנית מונעת את כניסת הרוח והגשם אל המקום בו אנו יושבים ועוזרת לשמור על אזור הישיבה יבש. חשוב לבצע התקנה איכותית בשביל שהסגירה תספק אטימות טובה
   
 • מתאימה לכל מקום: ההתקנה קלה ופשוטה ומתאימה לכל מרפסת, חצר או אזור בו מותקנת כיום פרגולה.
   
 • ניתנת לפירוק: מאחר ומדובר על סגירת חורף זמנית, ניתן לפרק אותה, לקפל בסיום העונה הגשומה ולשמור במחסן עד לעונה הבאה.
   
 • שומרת על חום: סגירת חורף זמנית מסייעת בשמירה על טמפרטורה גבוהה יותר באזור זה. גם כאן, חשוב לבדוק שבוצעה התקנה איכותית ושאין אזורים פתוחים שדרכם תיכנס הרוח.
   
 • מחיר משתלם: במקום להתקין סגירת חורף קבועה ויקרה, נוכל לחסוך עלויות ולמצוא פתרון זמני אך איכותי, במחיר מעולה.
   
 • לא מסתירה את הנוף: סגירה זו אינה חוסמת את הנוף הנשקף מבחוץ ולכן אפשר להמשיך וליהנות מהאווירה בחצר, המרפסת או הרחוב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

איפה מתקינים סגירת חורף שאינה קבועה?

את סגירת החורף הזמנית נהוג להתקין במגוון מקומות, החל מחצרות של בתים פרטיים ועד למרפסות בדירות הנמצאות בקומות גבוהות בבניינים משותפים. בנוסף, סגירת חורף זמנית נפוצה גם בבתי קפה, מסעדות ומקומות ציבוריים אשר מעוניינים להשתמש באזורים החיצוניים גם בעונת החורף.

 

גם באולמות אירועים נראה לי פעם סגירת חורף זמנית מאחר ופתרון זה נוח, מהיר ליישום, מספק הגנה טובה ותמורה מעולה ביחס למחיר. בנוסף, נהוג לבצע התקנה של סגירת חורף גם בבריכות שחייה (בשילוב עם קירוי לבריכה) במהלך העונה הגשומה, בה לא מתבצע שימוש בבריכה.

 

סגירת חורף זמנית

מאיזה חומרים עשויה סגירת חורף זמנית?

ברוב הגדול של המקרים, סגירת חורף זמנית תהיה עשויה מברזנט איכותי בעל שכבת הגנה מיוחדת נגד קרני UV. הברזנט אטום בפני מים באופן מוחלט אך בו זמנית מאפשר כניסה של אור. מאחר והוא שקוף. לעיתים נשתמש גם ביריעות שמשונית (PVC) מאחר וזהו חומר חזק מאוד שמספק גם הוא, פתרון מצוין.