קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

סגירת חורף

רוצים לעשות סגירת חורף לעסק? למסעדה? לחנות שלך? או אפילו בביתכם למרפסת או ליד הפרגולה, כלל האפשרויות יכולות להתבצע באמצעות פורטל "פרגוליין" המספק סגירת חורף איכותיות מאלומיניום במחיר חסר תקדים! נסו כעת את השירות ותבינו מדוע הכי כדאי לפנות דווקא אלינו!

סגירת חורף מחירים

לפניכם מחירון של סגירת חורף:

מחירון סגירת חורף

מחיר סגירת מרפסת או פרגולה עם שמשונית

המחיר הוא למטר רבוע.


300 - 350 ש"ח
כמה עולה סגירת חורף מתקפלת?

המחיר הוא למטר של סגירת עם מסכי צד.


450 - 550 ש"ח
כמה עולה סגירת חורף חשמלית לפרגולה?

המחיר הוא למטר.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

סגירת חורף למרפסת פרטית

כל מי שיש רשותו מרפסת בבית או בדירה יודע מה גבוה יכול להיות ערכה וכמה הנאה ניתן לשאוב ממנה, אך מנגד כמה היא יכולה להיות "מבוזבזת" אם לא משקיעים בה ולא מתאימים אותה לצרכים המשתנים של בני הבית, כמו גם בהתאם לעונות השנה המתחלפות.

 

בתוך כך, אחת האפשרויות הנוחות והטובות להתקנה בבית פרטי, שלא תמיד חושבים עליה במבט ראשון, היא סגירת חורף למרפסת, ההופכת את המרפסת למעשה לשימושית בכל עונות השנה, עם אווירה חמימה ומחבקת בימים הקרים, ממש כמו במסעדות ובבתי העסק הגדולים.

 

סגירת חורף

סוגרים את הפרגולה עם סגירה מתקפלת

איך לעשות זאת, אתם שואלים? כיום עומדות לרשותכם מספר רחב של אפשרויות, בחומרי גלם, גדלים ועיצובים שונים ומגוונים, כאשר אחת הפופולריות שבהם היא סגירת חורף זמנית או מתקפלת - לרוב מבד עמיד שניתן לגלילה או לקיפול של ממש, כמו סככות או מרקיזות בחנויות ועל גבי חלונות.

 

הסגירה המתקפלת נחשבת ליעילה במיוחד, מכיוון שהיא אינה מחייבת סגירה מוחלטת בכל ימות השנה וכך היא אינה חוסמת את השמש והרוח בימים החמים יותר, ובמקרים רבים ניתן להסיר אותה לחלוטין בתום החורף, ולהחזיר אותה רק כאשר יש בה צורך כשנעשה קר שוב. זהו פתרון למי שמחפש סגירת חורף לפרגולה במרפסת, ואפילו לגינה פרטית. אגב, ניתן למצוא גם פתרונות של קירוי בריכות לימי החורף כאשר חלקן מתקפלים ומאפשרים שליטה נוחה בקירוי.

סגירת חורף למסעדות מאלומיניום

במקרים אחרים בהם יש צורך בסגירה "מאסיבית" יותר ובעיקר לצרכים עסקיים, כמו למשל במקרים של סגירת חורף למסעדות ופאבים, ניתן לבחור בפתרון עמיד וחזק יותר, בדמות סגירת חורף מאלומיניום. האלומיניום נחשב לחומר גלם שמבודד היטב את החום הנוצר בפנים החלל המתוחם של המסעדה, ולצד זאת הוא כמובן מחזיק באופן מושלם, מבלי להתנדנד ברוח או למעשה מבלי ליצור איזשהו אפקט הנובע ממנה.

מהו המחיר לביצוע סגירה מפני גשמים ורוחות?

מחיר סגירות חורף יכול להתחיל מכמה מאות שקלים בודדות עבור סוכך קטן לכניסה לבית, ועד לעשרות אלפי שקלים במקרה של התקנה רצינית במסעדה בעלת שטח גדול. בכל מקרה שאתם מתעניינים בהתקנה - בין של סגירת חורף חשמלית, מתקפלת, שמשונית או מאלומיניום, חשוב שתבינו קודם מהם הצרכים המדויקים שלכם, ולא תמעיטו מהם מצד אחד - אך מנגד גם תקחו בחשבון תרחישים שאולי לא חשבתם עליהם קודם לכן. רק כאשר תהיה לכם תמונת מצב נכונה ומלאה תוכלו לקחת את ההחלטה הטובה ביותר עבור הבית או העסק שלכם.

סגירה באמצעות שמשונית או ברזנט

אם אתם מעוניינים באחד מהפתרונות הזולים יותר שהוצעו קודם, תוכלו תמיד להתעניין במגוון האפשרויות העומדות לרשותכם של סגירת פרגולה באמצעות שמשונית - בהן בדים, ברזנטים, מרקיזות ועוד. בהרבה מהמקרים הללו יהיה מדובר בהתקנה עצמאית או לכל הפחות חד פעמית על ידי איש מקצוע – ובשונה מסוגי ההתקנות האחרים היא לרוב אינה דורשת עבודות תחזוקה רבות מדי, אם בכלל. פתרון זה יכול להתאים לבתים פרטיים, לעסקים קטנים או אפילו לאירועים מיוחדים (כמו כנסים, מפגשים משפחתיים וכיוצא באלה), ויתרונו המובהק טמון במחירו הנמוך. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

סגירות חורף וסוככים סוגרים רק דרך "פרגוליין"

אם גם אתם מתעניינים בסגירת חורף, מכל סוג שהוא, באתר "פרגוליין" תוכלו למצוא מבחר ענק של סוגי הסגירות וכמו כן, הסוככים השונים, בשפע ובאיכות ללא תחרות. עם מנוע החיפוש הראשון מסוגו בישראל שמסנן עבורכם את כל עבודות הסוככים שאתם זקוקים להן, תמצאו בתוך שניות בדיוק מרבי ועם הבטחה לתוצאות אמינות ואיכותיות את מה שאתם מחפשים, ואף הרבה מעבר לכך. אז למה אתם מחכים? הכניסו את פרטיכם ותתחילו לחסוך.