מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

היתרונות של פרגולת העץ

פינת ההירגעות

אין הרבה דברים יותר מרגיעים בזממנו הלחוצים והסוערים מאשר ישיבה בגינה. כוס מיץ או תה קר ביד אחת, הישענות על הכורסא , ופשוט לתת לצמחים הפרחים והדשא הירוק לעשות את עבודתם ולהרגיע את הנשמה. אך לעיתים גם בפינת ההירגעות החמודה שלנו – יש מכשולים. השמש הישראלית היא לא רחמנית ובימי הקיץ החמים היא יכולה להיות מעיקה מאוד. בחורף הגשם והרוח יכולים גם כן להיות מעמסה ולמנוע מאיתנו את הישיבה והמדיטציה שאנו כה אוהבים וכמהים אליה. 

המחסה

אך בכות המכונה האנושית הממציאה פטנטים לרוב, ישנו פיתרון. פרגולות הפכו בשנים האחרונות למחזה מוכר מאוד בנוף האנושי. הפרגולה היא תוסף זמין ונוח אשר יכול לשדרג את חווית הגינה שלכם ולהפוך אותה למקום עוד יותר נוח מזמין וכיפי. יש כמה חומרים בשוק בד"כ מהם הפרגולה מורכבת - ואחת הנפוצות והמומלצות בהן היא פרגולת העץ. פרגולת העץ היא הפיתרון המושלם לחיבור בין עיצוב ופרקטיקה. היא משווה לגינה מראה קלאסי ואלגנטי, משתלבת באופן טבעי עם הנוף והחצר ומספקת הגנה מפני השמש הקופחת או הגשם היוקד.

העץ הוא ידידו הטוב של האדם

בעבר, רוב סוגי הפרגולות בעולם היו נחלתם של עשירים בלבד והיו מורכבים לרוב מאבן, אך עם התפחתות המהפכה התעשייתית החלו להיות יותר נפוצות בבתים פרטיים, וגם כן החומר ממנו עשויים השתנה. רוב הפרגולות בימינו מורכבות מפלסטיק, אלומניום, או עץ. פרגולת העץ היא הבחירה האלגנטית, הקלאסית והטבעית ביותר בבואכם לשדרג את הגינה שלכם. בני אדם משתמשים בעץ כבר אלפי או עשרות אלפי שנים לייצר דברים- ולא סתם. עץ הוא חומר קל ונוח לעבוד איתו, הוא חלק מהטבע, נגיש וזמין ונותן מראה ואווירה טבעית. הוא בד"כ יותר זול מהרבה חומרים אחרים המוצעים בשוק.

ישנם כמה סוגים של פרגולות עץ

–מהצללה תלויה, עד פרגולות תליות על קורות, עץ רב שכבתי, ועצים במקשה אחת. חשוב לבחור חברה ואיש מקצוע שידע לזהות את הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם. בניית פגלורה היא בנייה לכל דבר וחשוב להקפיד על תיכנון נכון ואישורי בנייה, כמו כן לדעת להתאים את פרגולת העץ אל החצר הספיציפת שלכם, לבחור את סוג העץ הכי מתאים לכם מבין המבחר הרץ - מעצי אורן עד עץ ארז, ולדעת לשלב בין הרמה העיצובית לרמה המעשית. אז שאתם באים לשדרג את הגינה שלכם ולהפוך אותה לחוויה ההירגעות הכי טובה לכם, פרגולת העץ היא פיתרון קלאסי, אלגנטי, יפה ומעשי.