קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

קירוי פרגולה

קירוי לגג הפרגולה נעשה בדרך כלל נגד גשם או חדירת קרני שמש, ניתן לעשות זאת באמצעות מספר חומרים שונים, החל מבמבוק, פלסטיק, סנטף, פוליגל, פרספקס ועד לבטון ורעפי חרס, בעזרת פרגוליין ניתן לחסוך ולקבל מספר הצעות מחיר לצורך השוואה וקבלת המחיר הכי זול.

קירוי פרגולות עושים ב'פרגוליין'

השלב הסופי בבניית פרגולה בבית או בבית העסק הוא שלב הקירוי. זהו השלב בו אנו הופכים את הפרגולה אטומה לחדירת מים ומבטיחים שהשטח שמתחת לפרגולה יהיה מוגן מגשם. את הקירוי מבצעים באמצעות שכבה של אלומיניום, פרספקס, עץ, במבוק וחומרים נוספים. קיימות מספר שיטות קירוי, המשיכו לקרוא, תכירו את היתרונות והחסרונות של כל חומר ותבחרו בהתאם.

 

קירוי לגג הפרגולה נחוץ בחלק מהדגמים גם על מנת להבטיח הצללה מלאה ולצמצם את חדירת קרני השמש אל האזור שמקורה. אתר פרגוליין מרכז את כל שיטות הקירוי ומאפשר קבלת 3 הצעות מחיר אטרקטיביות מאנשי מקצוע מובילים באזורכם. אם אתם מחפשים פתרון זול, מהיר ואיכותי – הגעתם למקום הנכון!

מהם סוגי הקירוי לפרגולות?

קירוי פרגולה מפני מים וגשם כדאי לבצע בעזרת חומרים אטומים ועמידים כמו אלומיניום, פרספקס, פוליגל ובטון. כל אחת משיטות מביאה עמה יתרונות וחסרונות כאשר אתם אלו שמתבקשים לבחור את מה שהכי מתאים לכם. האלומיניום ידוע כחומר גלם וחזק ועמיד שמתאים לאקלים הישראלי. החיסרון של האלומיניום בא לידי ביטוי במחיר גבוה בהשוואה לעלויות של קירוי פרגולה עם פוליגל או פרספקס. אלו שבוחרים בכל זאת באלומיניום עושים זאת מתוך ידיעה שמדובר בהשקעה בחומר גלם עמיד לעשרות שנים.

קירוי במבוק לפרגולה

מהו המחיר לקירוי פרגולה?

את סוג הקירוי נבחר בהתחשב במיקום, בכיווני הרוח, בגודל של הפרגולה, בסגנון העיצוב ובכמות האור שמגיעה אל האזור. חשוב לזכור שהקירוי גם מגן על הפרגולה, מצמצם את הצורך בפעולות תחזוקה ומשדרג את העיצוב. כל סוגי פתרונות הקירוי זמינים בעבורכם עכשיו באתר פרגוליין במחירים הכי זולים ובין אם התקציב שלכם מוגבל ובין אם לא – אין סיבה שתשלמו יותר. אגב, אם כבר החלטתם להזמין בעל מקצוע לצורך יצירת הקירוי, כדאי לבדוק איתו גם לגבי שירותים נוספים כמו חידוש פרגולה, צביעה ועוד ובכך לרכז את העבודות השונות תחת גורם מקצועי אחד..

קירוי למניעת חדירת קרני שמש עם במבוק

אם חשוב לכם להשתמש בחומרי גלם טבעיים תוכלו לבחור קירוי פרגולה מבמבוק או קירוי בעבור פרגולה מעץ. שימוש בבמבוק נפוץ מאוד במבני עץ בשל המראה הטבעי הכפרי שמתקבל. את יריעות הבמבוק תוכלו למצוא בכמה מידות ודגמים. ניתן לבחור בבמבוק עבה או בבמבוק דק בהתאם להעדפה אישית, התנאים בשטח ושיקולי עיצוב. שימוש בבמבוק משיג תוצאות טובות בתחום ההצללה אך אטימות יחסית נמוכה לחדירת מים. במידת הצורך אפשר יהיה להתקין שכבה כפולה ולהבטיח כך גם אטימות למים.

שימוש בפלסטיק, פרספקס או פוליגל לצורך קירוי

קירוי פרגולה פרספקס מתבסס על שימוש בחומר פלסטי קשיח ועמיד. הפרספקס מסנן קרני UV ומבטיח הצללה מלאה. אם אתם מחפשים פתרון עמיד ל-20 שנה ומעלה – כדאי לכם לבחור בפרספקס. ההתקנה תהיה מאוד פשוטה ומהירה. ניתן להזמין לוחות שקופים לקירוי שמאפשר חדירת אור.

 

חומר סינטטי נוסף בו נעשה שימוש לטובת קירוי הוא הפוליגל. אפשר להזמין לוחות פוליגל בכמה עוביים וצבעים. גם הפוליגל יהיה קל מאוד להתקנה על כל סוגי הפרגולות (כולל מבנים עגולים). יתרון משמעותי נוסף של קירוי פרגולה עם פרספקס או פוליגל הוא עצמת רעש נמוכה שנוצרת בימים גשומים. גם כאשר יורדים גשמים חזקים עצמת הרעש תישאר נמוכה.

איזה קירוי מומלץ להשתמש נגד גשם ומים?

רוב הפרגולות אינן אטומות לחדירת מים ללא שכבת קירוי אותה מתקינים לאחר השלמת הבנייה. הקירוי המומלץ ביותר נגד גשם יהיה חומרים עמידים ואטומים לחלוטין לחדירת מים. ההמלצה היא על קירוי פרגולה אלומיניום, פוליגל או פרספקס. לקראת החורף כדאי לוודא ששכבת הקירוי מהודקת היטב ואין סכנה להתעופפות של חלקים גם בימים של רוחות חזקות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

האם ניתן לקרות פרגולה חשמלית?

פרגולות האלומיניום החדשות יוצרות בעצמן גג עמיד ואטום מפני חדירת מי גשם כך שברוב המקרים לא יהיה כל צורך בהתקנת שכבת קירוי נוספת. הדגמים החדשים כוללים חיישן שיודע להיסגר באופן אוטומטי מיד כאשר מתחיל לרדת גשם. אם תרצו בכל זאת להוסיף שכבת קירוי לפרגולה חשמלית נאספת ההמלצה היא על שימוש ביריעות במבוק דקות, מחצלות או בריזנטים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה