קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

צביעת פרגולות

מעוניינים לצבוע את הפרגולה שלכם ולהחזיר לה את המראה היפה והנקי שהיה לה בהתחלה? תוכלו לעשות זאת בעצמכם או בעזרתו של בעל מקצוע. גלו כמה עולה השירות ומה חשוב לזכור לפני שמתחילים בתהליך.

שירותי צביעת פרגולות בכל רחבי הארץ

מעוניינים להפיח חיים חדשים בפרגולה שלכם? תנאי מזג האוויר השונים יכולים לפגום בעץ ולגרום לצבע לדהות עם הזמן ולכן אחת לכמה שנים מומלץ לבצע חידוש לפרגולה הכולל בין היתר את צביעתה. השירות אומנם קיים בכל סוגי הפרגולות ורלוונטי גם לפרגולות אלומיניום אך ברוב המקרים שירותי צביעת פרגולות יוזמנו עבור פרגולות עץ אשר חשופות לשמש חזקה במשך שעות רבות של היום.

 

צביעת פרגולה

מחיר צביעת פרגולה - כמה עולה השירות?

מחיר צביעת פרגולה נע בין 100 ש"ח ל-180 ש"ח למ"ר. השירות כולל גם את תהליך השיוף וההסרה של כתמים או לכלוך שקיים על הפרגולה. ייתכנו שינויים בעלות פר מ"ר במקרים בהם מדובר בפרגולה גדולה מאוד וברוב המקרים כאשר הפרגולה גדולה, העלות פר מ"ר יורדת.

 

מחיר ממוצע לצביעת פרגולה מעץ (למ"ר)

מחיר ממוצע לצביעת פרגולה מעץ (למ"ר): 140 ₪

טווח מחיר גבוה 180 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

באיזה צבעים נשתמש לצביעת פרגולה מעץ?

הצבעים בהם נשתמש לאורכו של תהליך הצביעה, חייבים להיות צבעים מתאימים ולא פחות חשוב - איכותיים. מומלץ להשתמש בצבעים אשר חודרים אל תוך העץ וכך למעשה מונעים פגיעות בעקבות פגעי מזג האוויר השונים. יש מגוון מוצרים שמתאימים כמו למשל צבעים על בסיס מים או שמן וגם צבעים אטומים שמייצרים כיסוי טוב ומגנים על העץ מפני פגיעת קרני UV.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

שאלות נפוצות על צביעת פרגולות עץ

להלן מספר שאלות נפוצות של גולשי אתר פרגוליין, שיעזרו לכם לקבל החלטה טובה יותר באשר להזמנת שירותי הצביעה של הפרגולה שלכם:

כיצד יש להתכונן לקראת צביעת פרגולה עץ?

נדרש לבצע הכנה מקדימה לפני שניגשים לצביעה עצמה. בצעו ניקוי ייסודי של העץ מכתמים ולכלוך ושייפו אותו מעט, לאחר מכן בצעו תיקונים במידה וזה נדרש ורק אז התחילו לצבוע את הפרגולה.


האם צביעת הפרגולה שומרת עליה או שמדובר רק בפעולה אסתטית?

צביעת פרגולת עץ בהחלט עוזרת למנוע עובש, ריקבון ואפילו הגעה של חרקים כמו טרמיטים או תולעי עץ.


כל כמה זמן נדרש לבצע חידוש צבע לפרגולה?

מאוד תלוי בסוג העץ ובעוצמת החשיפה של הפרגולה לשמש. בדרך כלל מדובר בפעולה שמתבצעת אחת ל-5 שנים בממוצע.


באיזה שלב צובעים פרגולה חדשה?

מומלץ לבצע את הצביעה טרם בניית הפרגולה מאחר וזה הרבה יותר פשוט וגם הכיסוי טוב ומקיף יותר.