קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

התקנת מרזב לפרגולה

איך מתקינים מרזב לפרגולה? וכמה יעלה להזמין שירות שכזה? פרגוליין מספק לכם את כל המידע החיוני בנושא זה ומאפשר לכם להזמין התקנת מרזב לפרגולה מכל סוג, דגם וגודל.

מדוע נדרש להתקין מרזב לפרגולה?

תפקידו של המרזב הוא לנקז את מי הגשמים אל מקום ייעודי ומוגדר מראש וזאת על מנת למנוע הצטברות של המים במקומות לא רצויים שעשויים לגרום לנזק וגם ללכלוך. כך למשל, כאשר לא מותקן מרזב, המים עשויים לטפטף על הריצוף.

 

במקרה פחות גרוע, הדבר יגרום לכתמים רבים על הריצוף שנוצרים בשל הצטברות לכלוך על גבי קירוי הפרגולה, אשר יורד והופך לא פעם לבוץ שמטפטף כלפי מטה. מצב זה יאלץ אתכם לנקות את הריצוף שוב ושוב ובמקרים אחרים טיפות המים הללו גם עשויות לגרום לנזקים לריצוף או הדק בסביבת הפרגולה.

התקנת מרזב לפרגולה

כמה עולה התקנת מרזב לפרגולה?

עלות התקנת מרזב תנוע ברוב המקרים בין 150 ש"ח ל-300 ש"ח למטר רץ, הכל כמובן תלוי בסוג המרזב בו תבחרו ובמורכבות עבודת ההתקנה עצמה. המחיר אינו כולל את עלות המרזב עצמו אך בהחלט ניתן להזמין את ההתקנה ביחד עם רכישת המרזב על ידי בעל המקצוע ולהיעזר בניסיונו המקצועי.

מחיר ממוצע להתקנת מרזב בפרגולה (למטר רץ)

מחיר ממוצע להתקנת מרזב בפרגולה (למטר רץ): 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איזה סוגי של מרזבים לפרגולה קיימים?

יש לא מעט סוגים של מרזבים המתאימים לפרגולות. חומר הגלם ממנו עשוי המרזב הוא משמעותי למדי ולכן כדאי להקדיש לכך תשומת לב יתרה. ישנם מרזבים עשויים אשר עשויים מפח מגולוון ונחשבים לאופציה זולה יחסית אך קיימים גם מרזבים מאלומיניום שנחשבים לאיכותיים לא פחות.

 

כמו כן, ברמות המחיר הגבוהות יותר, נוכל למצוא מרזבים אשר עשויים מאבץ או מנחושת אשר אינם מתבלים ונחשבים לעמידים למשך שנים רבות. בנוסף מרזבי נחושת נחשבים לאסתטיים יותר וזאת גם סיבה מרכזית שרבים מעדיפים אותם על פני האופציות האחרות למרות המחיר הגבוה.

איך מתקינים מרזב לפרגולה?

לפני שניגשים לעבודת ההתקנה עצמה, נדרש לבצע תכנון מקדים באשר למיקום המרזב וגם להקפיד על מדידות מדויקות . חשוב לדאוג לכך שהמרזב יהיה צמוד לחלקה העליון של הפרגולה על מנת למנוע מהמים לחלחל אל אזורים לא רצויים.

 

כמו כן, חשוב מאוד להקפיד על יצירת השיפוע הנכון מאחר והזווית משמעותית מאוד לתפקוד תקין של המרזב. מאחר וקיבוע המרזב ובחירת סוג ההברגה הם חלקים חשוב לא פחות, בעת ההתקנה מומלץ להיעזר בגורם מקצועי ולא לנסות לבצע את העבודה בכוחות עצמכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מי מבצע התקנת מברזים לפרגולות?

אומנם במקרים בהם מדובר על התקנת מרזב בבית אנו ניעזר בשירותיו של אינסטלטור ברוב המקרים אך במקרה של התקנת מרזבים לפרגולות, ניתן גם לקבל מענה מבעלי מקצוע אשר מספקים שירותי חידוש פרגולות או תיקון שלהן. ניתן לקבל דרכנו מספר הצעות מחיר בעבור שירות זה, מבעלי מקצוע אשר פועלים באזור המגורים שלכם וזמינים כעת לספק את השירות.