קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

חידוש פרגולות

אחת לתקופה של כמה שנים, נדרש לבצע חידוש לפרגולה ולעיתים גם מספר תיקונים. הזמינו דרכנו שירותי חידוש ותיקון פרגולות עץ במחיר נהדר, על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחום.

חידוש פרגולות בעזרת חומרים מתאימים

אם יש לכם פרגולה מעץ, בטח כבר הבנתם כי חידוש פרגולות הוא עניין שבשגרה. אפשר להגיד שאחת לתקופה של כמה שנים, נדרש מאיתנו לבצע פעולות תחזוקה מסיבות כאלה ואחרות, עליהן נרחיב כמובן בהמשך, ולעיתים היעדר תחזוקה יכולה להוביל לקריסה של הפרגולה.

 

חידוש פרגולה

מחיר חידוש פרגולה שעשויה עץ

אם החלטתם ללכת על האופציה של חידוש פרגולה, כדאי שתדעו שהמחיר בדרך כלל מוצג לפי מטר רבוע. מבדיקות שערכנו עם מספר בעלי מקצוע בתחום, עולה כי המחיר הממוצע לעבודת חידוש הכוללת שימון של הפרגולה ופעולות נוספות כמו ליטוש באזורים מסוימים בהם נוצרה שחיקה, תעלה בממוצע 300 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע לחידוש פרגולה (למ"ר)

מחיר ממוצע לחידוש פרגולה (למ"ר): 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מתי נדרש לבצע חידוש פרגולה?

ישנם שני מצבים שבהם נבצע חידוש של פרגולה. המצב הראשון הוא כאשר נרצה לבצע שדרוג קוסמטי והמקרה השני הוא כאשר נדרש חיזוק במבנה הפרגולה. הנה מידע נוסף על שתי האופציות הללו:

  • חידוש פרגולה קוסמטי: מתייחס למצבים בהם יש חורים קטנים וסדקים בעמודי הפרגולה או בחלקה העליון. מצב זה נחשב יחסית פשוט לתיקון ועלות העבודה נמוכה יחסית.
     
  • חידוש ותיקון מבנה הפרגולה: מקרים בהם הפרגולה לא מספיק יציבה וצריך לבצע חיזוק בנקודות המפגש של העמודים על ידי הוספה של פרזולים או קורות. גם מצבים בהם הקורות שחוקות ובלויות מאוד, ידרוש תיקון של המבנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מה גורם לנזקים בפרגולה?

כעת אחרי שהבנו מתי נדרש מאיתנו לחדש את הפרגולה, בואו נבין מהן הסיבות שגורמות לפרגולה להיות פחות חזקה ומה מוביל לסדקים והחבלות. אז הסיבה הראשונה היא תנאי מזג האוויר, החל מהשמש החזקה שיש בארץ ועשויה לגרום לנזק לעץ ועד לגשמים ורוחות חזקות. כמו כן, ייתכן שפלשו אל תוך עץ הפרגולה טרמיטים או תולעי עץ שפשוט אוכלים את העץ וגורמים לו להיות פחות חזק ויציב, אגב הדבר נכון גם למוצרי העץ השונים כמו דקים, מחסנים ועוד.

חידוש ותיקון פרגולות - כך זה עובד:

ראשית כל נדרש לנקות את הפרגולה מסימני לכלוך ואבק. בשלב הבא נדרש להשתמש בחומרי מילוי מיוחדים על מנת למלא את הסדקים. במידה וזיהיתם סימנים של מזיקים בתוך הפרגולה, נדרש להשתמש גם בחומר מיוחד להשמדתם. בסוף התהליך נהוג ליישם צבע, שמן או לכה שמתאימה לסוג העץ על מנת להעניק מראה חדש, נקי ומלא ברק.
 

* אולי יעניין אותך גם: התקנת מרזב לפרגולה.

שאלות נפוצות על חידוש פרגולה מעץ

איך אפשר לשמור על הפרגולה מפני נזקים?

לא תמיד זה ניתן, אך ידוע כי קירוי פרגולה נגד גשם (רעפים, יריעות וכו') עוזר לשמור עליה מפני נזקי הגשם.


האם תמיד משתלם לבצע תהליך של חידוש פרגולות עץ?

במידה ומדובר בפרגולה ישנה מאוד והעץ כבר לא במצב טוב - כדאי לשקול את החלפתה מאחר והתיקון לא בהכרח ישתלם.


האם תיקון פרגולות מצריך הכנות מיוחדות?

לפני העבודה כדאי לנקות את הפרגולה, להסיר ממנה אבק, עלים ולכלוך ולהסיר ממנה דברים שעשויים להפריע לתהליך התיקון.


כמה שכבות כדאי ליישם בעת חידוש צבע לפרגולה?

בשביל לקבל מראה אחיד ויפה, נמליץ על שתי שכבות. לחצו וקבלו מידע נוסף על צביעת פרגולה.


מי אחראי על רכישת החומרים לצורך תיקון פרגולות עץ

ברוב המקרים כאשר מזמינים שירות של תיקון פרגולה מעץ, בעל המקצוע רוכש את המוצרים הדרושים ומגלם זאת בהצעת המחיר. כמו כן, תוכלו לרכוש את המוצרים בעצמכם ולהזמין רק את העבודה עצמה.


באיזו תדירות כדאי לחדש את הפרגולה?

מאוד תלוי במצבה. במידה והיא חשופה לשמש, מומלץ לבצע פעולות תחזוקה אחת לשנה. במידה ויש קירוי שמגן עליה, אפשר לעשות זאת גם אחת לשנתיים.