מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

חידוש דקים

חידוש דקים מעץ איפאה, אורן ואפילו סינטטי, הזמינו כעת ב"פרגוליין" חידוש דק הכולל שיוף, צביעה ושימון לכל סוגי העצים הקיימים וקבלו את הצעות המחיר הכי משתלמות שניתן! והכל דרך נותני השירות והחברות הפועלות עימנו.

רוצים לחדש את הדק? פנו כעת לפרגוליין!

+ קבלו חידוש מלא לדק מעץ הכולל שיוף וצביעה.
+ חידוש דק מעץ איפאה עם חומרים מיוחדים
+ עבודה גם עם עץ אורן, אלון ואפילו דק סינטטי!
+ נוודא שתקבלו מחיר נמוך והזול ביותר בשוק.

מחדשים דקים בשיטות חדשניות

כשבונים דק בבית, במרפסת או בחצר, לא הרבה אנשים חושבים על מלאכת החידוש שהדק יזדקק לה בעוד מספר שנים. אך חשוב להבין כי ראשית חידוש דקים הוא מסוג הפעולות ההכרחיות והבלתי נמנעות, מאחר והוא מצוי בתנאי חוץ הנחשבים קשים במיוחד בישראל, בה הפרשי החום בין היום והלילה גבוהים במיוחד, ולכן מומלץ להצטייד במיטב חומרי הגלם ושיטות העבודה במעמד ההתקנה, כדי למנוע עבודות חידוש באופן תכוף מדי. אז מה עושים כאשר נדרשים בכל זאת לחדש? הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם על סוגי הדקים השונים, ממיטב העצות של מומחי אתר "פרגוליין".

חידוש דקים הכולל שיוף ומריחת שמן שרוף

חידוש דקים מעץ על פי רוב יכלול את העבודה הבסיסית של שטיפה ראשונית, שיוף ולאחר מכן מריחת שמן שרוף על גבי המשטח הרצוי. השיוף נחוץ כדי להבטיח מראה נקי ואחיד, ובמקרים מסוימים גם מטעמי בטיחות, כאשר העץ נשחק מאד ומפלסו אינו אחיד בצורה מסוכנת. לאחר השיוף, יש למרוח עליו שמן שרוף בכדי לבודד את שכבת העץ ולייצב אותה באופן המיטבי, בנוסף השמן מחזיר את צבעו הטבעי.
צביעת דק

ב"פרגוליין" מחדשים לכם דקים מעץ בעלות משתלמת!

לפני שנצלול לסוגי הדקים השונים ונעמוד על המאפיינים הייחודיים של כל אחד ואחד מהם, הרשו לנו להסביר מדוע משתלם כל כך לבחור בנותני השירות המציעים חידוש דקים כולל צביעה דווקא באתר "פרגוליין". במאגרי האתר מצויות עשרות ומאות חברות המתמחות בכך וזאת כמו גם עבודות עץ נוספות ובכל תחום שרק תרצו. מודל החיפוש באתר בנוי כך שבתוך שניות ספורות תקבלו ישירות אליכם הצעות מחיר שהן לא רק אטרקטיביות ולמעשה הנמוכות בארץ, אלא גם אמינות ומאומתות, כך שלא תצטרכו להיות מוטרדים מסגירת עסקה שתתברר חלילה כ"חתול בשק". אנו מתחייבים להביא לכם את החברות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר ועם עוד שלל טיפים ומידע חיוני הנוגע לעבודות עץ בבית ומחוצה לו.

כמה עולה לעשות חידוש לדקים?

רבים תוהים לגבי מחיר חידוש דקים, ולמעשה קיימת עמימות רבה בתחום, מאחר והוא אינו ברור ובעל סטנדרטים מקובלים כמו התקנה. לכן חשוב במיוחד להכיר את הטווח, כדי לא ליפול בפח ולדעת לבחון כל הצעה באופן הגיוני וסביר: טווח מחיריו של חידוש לדקים מעץ עומד על כמה עשרות שקלים עד (לא הרבה מעל) מעל 100 ש"ח, כאשר המחיר הכולל עשוי להשתנות בהתאם לגודל המשטח כולו ולכמות העבודה הדרושה בו, כמו כן על פי סוג העץ שיש לחדש, אם למשל תרצו לחדש דק איפאה המחיר יהיה בסביבות המאה שקלים, לעומת זאת מחיר לחידוש דק מעץ אלון יהיה בסביבות ה-60 שקלים ולחדש דק סינטטי יעלה בין 20 - 40 ש"ח בלבד.

כיצד מבצעים חידוש לדק מעץ איפאה?

בדומה לעבודת החידוש הסטנדרטית, חידוש דק איפאה יכלול בראש ובראשונה ניקוי של המשטח בזרם מים חזק, שיוף ולבסוף מריחת שכבת לכה מבודדת - הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית. דקים העשויים עץ איפאה נחשבים לעמידים במיוחד, אך עם זאת חשוב לזכור שטיפול שגרתי בהם באופן נקודתי ותכוף ימנע טיפול ארוך ומורכב יותר בהמשך, ולא רק שהוא מוזיל את עלויות התיקון, אלא הוא מבטיח שמירה על מראה אסתטי ונעים לעין בכל שנות השימוש הארוכות בדק שבביתכם.
חידוש דק איפאה

האם כדאי לעשות חידוש לדק אורן?

חשוב מאד לזכור כי כאשר מחדשים דקים מעץ צריך לדעת כיצד לפעול ולכן יש להתאים את הטיפול באופן המיטבי לסוג המסוים שברשותכם, כמו גם להתחשב בתנאי מזג האויר ואפילו אופן השימוש התכוף שאתם עושים בו. חידוש דק אורן באופן ספציפי נחשב אפילו לרגיש עוד יותר, מאחר והוא עדין ורך יותר מעצים אחרים כדוגמת איפאה למשל. לכן מומלץ לצבוע את הדק אחת לשנה לפחות, ולהיעזר בחומרים עדינים המותאמים לו באופן ספציפי. בכל מקרה שאינכם בטוחים, ולמעשה גם אם אתם רגילים לעשות זאת באופן שגרתי ואתם בטוחים שהעבודה אצלכם נעשית כראוי, מומלץ להתייעץ עם המומחים של אתר "פרגוליין", כדי להיות בטוחים שהדק שברשותכם ישמור על יציבותו ומראהו האסתטי לאורך שנים רבות.

איך אפשר לחדש נראות של דק סינטטי?

אתם כבר יודעים שזהו לא מוצר רגיל, כאשר משטח מסוג דק סינטטי למעשה שונה במהותו מחידוש רגיל, מאחר והרבה פעמים הוא עשוי בעצמו מתרכובת הכוללת גם עץ, בשילוב חומרים אחרים כמו פלסטיק. לכן כאשר אתם מזמינים את בעל המקצוע אתם תשימו לב כי הוא עובד עם גרניק ולחץ מים ולא מבצע שיוף, לעיתים הוא גם יצבע אותו, תלוי במצבו, מלבד זאת וכל עוד החומר מתאים לכך, ניתן לבצע גם עבודות שיוף עדינות, צביעה ומריחת לכה.