מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

לקוחות ממליצים על פרגוליין

אספנו כמה המלצות של לקוחות אשר המליצו על חברת פרגוליין, מוזמנים לקרוא ולהתרשם.

אמינות ויושר , הגיע בזמן שנקבע עם כל החומר. כמו במפרט ולא עזב אותנו עד שהכל הסתיים.
ראובן דמרי, חולון
 
ברצוננו לשתף אתכם בחוויית שירות, אומנות, אמינות וכל זה עם חיוך של חברת "פרגוליין"  לאחר מספר רב של דיאלוגים ומיילים עם אנשי מקצוע רבים שהצעתם במייל אחת ובפועל פי שניים בתוצאה "מאי הבנה". 
הגיעו מפרגוליין לביתנו בחן, מדדו, הסבירו את השיטות השונות, סוגי העץ לוחות זמנים ומחיר וכל זאת בסבלנות אין קץ לשאלותינו.  לסיום עבודה של בניית גדר מעץ דק נמשכה על פני יומיים בלבד,  ע"י הצוות בחיוך ובמקצועיות ולסיום זכינו אנחנו ושכנינו לגדר עץ מדהימה עם חיבורים נסתרים אשר מדגישים את יופי העץ המתאים לסביבה.  ובהמשך לקפדנותו השטח פונה ונשאר נקי עם תוספת של יופי העץ.
תודה על עבודתך, שמוליק ויפה, אור יהודה
 
ברצוננו להודות על עבודה מקצועית, יחס מדהים לא יכולנו לבקש בעל מקצוע מדוייק ומעבר לזה בן אדם מיוחד תודה רבה מומלץ ביותר
משפחת גוילי. 
 
הזמנתי את פרגוליין להצעת מחיר ומיד הבחנתי שמדובר בבעלי מקצוע איכותיים ויודעים להתאים לי את הפרגולה לשביעות רצונינו  המלאה , עשו עבודה מקצועית בהתקנת הפרגולה ובניית הגדר בכניסה לבית. רצינו בזאת להביע תודתנו על עבודה מקצועית של עובדתך ,על אדיבות ויחס רציני במהלך העבודה.
 
לפרגוליין שלום רב, ברצוננו להודות לך עבור ההעבודה המוצלחת והמדוייקת שביצעת בביתנו. העבודה שכללה הצבת דקים לחצר ביתנו נעשה בצורה מדוייקת, יפה ולשביעות רצוננו המלאה.   כמו כן אנו מציינים לטובה גם את יחסך אלינו ואת העמידה בזמנים אשר הצבת בפנינו.  בהצלחה בהמשך דרכך המקצועית.     
בברכה, יום-טוב ורחלי - קיסריה

>> המשך לקרוא עוד על פרגוליין בעמוד הראשי