מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

דק מעץ טיק

בניית דק מעץ טיק בורמזי הוא אחד מן האפשרויות היוקרתיות שיש לבניית דקים כיום, העץ הבורמזי בעל מראה אלגנטי ויפה, חזק ועמיד ונחשב ליוקרתי ביותר, על מנת לקבל מספר הצעות מחיר מנותני שירות אשר עוסקים ובונים דק מעץ הטיק, השאר פרטים בפרגוליין או פשוט חייג כעת ונציגי המוקד ישמחו לתת לך מענה.

היתרונות והאיכותיות של עץ הטיק

עץ הטיק התחיל את דרכו באפריקה, אך כיום הוא מגיע אלינו דווקא מאזור אסיה, כמו הודו, סין ובורמה, צבעו חום עד שחור והוא שומני ביחס לעצים האחרים, הוא נחשב לעץ חזק במיוחד ואם זאת גמיש, מה שהופך אותו נוח לעבודה, אם זאת הוא עץ צפוף מאוד, כך שמים אינם חודרים אליו ועל כן הוא גם משמש לבניית סירות עץ. הוא אחד מן חומרי הגלם האיכותיים ביותר ובעל מראה יוקרתי מאוד.

בניית דק מעץ טיק בורמזי בגינה

צפיפות העץ מאפשר שימוש לבנייה סביב בריכות, כך שהוא עמיד במיוחד למים ולא מתנפח בקלות, כמו כן הוא שמנוני ביחס לאחרים, כך שגם השמש לא תהרוס את הנראות שלו במהרה. מעצי טיק בורמזי בונים בעיקר דקים, אך ניתן לראות גם בניית פרגולה מעץ טיק, כאשר רוצים לקבל גוון חום כהה עד לשחור וזהו שילוב נהדר בין השנים (דק ופרגולה). דרך פורטל פרגוליין תוכלו למצוא מגוון נותני שירות העוסקים בבנייה של דקים מכלל סוגי העץ ובינהם גם טיק בורמזי וטיק אפריקאי.
דק מעץ טיק בורמזי

כמה עולה לבנות דק טיק בורמזי ואפריקאי?

ישנם כמה סוגים של עצי טיק, למעשה הוא מגיע בכמה רמות איכות שונות, כך שהזול ביותר עולה כ-380 ש"ח למטר והיקר יכול להגיע גם ל-1,500 ש"ח למטר. הכל תלוי עד כמה אתם מתכננים להשקיע בדק שלכם וכמובן מומלץ לבדוק היטב מול מי אתם מתנהלים כאשר אתם מחפשים לרכוש דק מעץ טיק, חפשו אחר אישורים ובדקו מאיפה מגיע העץ, כמו כן - חשוב לבצע השוואת מחירים ולהבין בדיוק מה כל נותן שירות נותן לכם כאשר הוא מציע לכם עץ טיק בורמזי או אפריקאי. כיום העץ האיכותי ביותר מגיע מבורמה ומחירו יקר מזה של האיפאה.

האם לאחר בנייה צריך לבצע שימון לדק הטיק?

עץ הטיק נחשב לשמנוני מאוד (ביחס לעצים האחרים), כך שלמעשה לאחר התקנה כמעט ואין צורך לשמן אותו הוא כבר בעל ברק. אם זאת שווה לטפל באריחי דק הטיק לאחר תקופה של שנה לפחות, אם זה באמצעות ליטוש, שימון או דרכי חידוש דקים אחרות, שמירה על העץ בריא ומוגן לאורך זמן תבטיח חיים ארוכים ונראות בריאה לאורך שנים.