קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

דקים בפתח תקווה

חושבים על התקנת דקים בפתח תקווה או חידוש דקים? בפורטל פרגוליין תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו שקשור לדקים! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מאנשי דקים במהירות ובקלות וכך לחסוך זמן וכסף!

מחיר חידוש דקים בפתח תקווה

מחיר חידוש דקים בפתח תקווה עבור מטר רבוע תשלמו 110 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 80 - 140 ש''ח. חידוש דקים כולל: ליטוש, ניקוי וצביעה. יש לציין שהמחיר משתנה בין אנשי הדקים השונים, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת לחסוך כמה שניתן.

 

מחיר ממוצע לחידוש דקים בפתח תקווה למ''ר.

מחיר ממוצע לחידוש דקים בפתח תקווה למ''ר.: 110 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

דקים בפתח תקווה - על מה ניתן להתקין?

אלו סוגי המקומות בהם ניתן לבצע התקנת דקים בפתח תקווה:

 • רצפת בטון - על מנת לבנות דק, יש צורך ברצפה חזקה ויציבה. ישנם אנשים אשר לפני התקנת הדק יוצקים רצפת בטון על מנת להתקין את הדק. להתקנת דק על רצפת בטון יש יתרונות רבים כגון :חיסכון בחומרים, דק יציב, צמחיה לא תוכל לצאת מתחת לדק וכדומה.
   
 • אדמה ודשא - על מנת לבנות דק על אדמה או דשא יש צורך לייצר ממתחת הגבהה על ידי עצים לקראת בניית הדק על מנת שהדק יהיה יציב. בנוסף יש צורך לבצע הדברה לצמחים על מנת שימנע מצמחיה לצמוח מתחת לדק. במקרה זה יהיה עדיף לבנות רצפת בטון על מנת שיהיה יציב יותר ואיכותי יותר.
   
 • ריצוף - בדומה להתקנה של דקים על בטון, גם התקנה של דק על גבי ריצוף יעשה לנו עבודה טובה. החיסרון היחידי היא פעולת הקידוח. קחו בחשבון שבמידה ותרצו להוריד את הדק תצטרכו להחליף את הרצפה.

 

דקים בפתח תקווה

דקים בפתח תקווה - אילו סוגים נפוצים?

לא יודעים באיזה דק לבחור? אלו סוגי הדקים בפתח תקווה שהכי נפוצים:

 • דק איפאה - דק זה הינו דק חזק, עמיד ואיכותי מאוד. אחד היתרונות הכי גדולים שלו זה העמידות שלו בפני מזג האוויר ובפי פגיעות. בניית דק איפאה יחזיק לכם לאורך שנים.
   
 • דק סינטטי - דק זה הינו דק דמוי עץ. הוא נפוץ מאוד בקרב אנשים שמחפשים עלויות זולות יותר כאשר הם בונים דק. ישנם כמה סוגים של דק סינטטי כגון: דק סינטטי איפאה, דק סינטטי אמריקאי, דק סינטטי במבוק ועוד.
   
 • דק אלון - דק אלון ידוע בעיקר בקשיחותו ועמידותו בפני מפגעים רבים כגון: נזקי מזג אוויר, חרקים וכדומה. אם תחליטו על בניית דק מסוג אלון תוכלו להבטיח לעצמכם דק חזק במיוחד שיחזיק לכם שנים רבות.

מחפשים אנשי דקים בפתח תקווה? השוו וחסכו!

בפורטל פרגוליין משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר למאנשי דקים בפתח תקווה! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! מה שישאר לכם לעשות זה לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

איש דקים בפתח תקווה - איך תבחרו?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני בחירת איש דקים בפתח תקווה:

 • ביקורות - בעת קבלת שמו של איש הדקים בפתח תקווה, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאכן אתם בוחרים באיש הנכון.
   
 • מחיר - בקשו מאיש הדקים הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.|
   
 • ניסיון - בחרו באיש דקים בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.