קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

דקים בירושלים

במאמר זה נסביר על סוגי דקים שניתנים להתקנה בירושלים, היכן ניתן להתקינם, כמה עולה הליך ההתקנה ואיך תוכלו דרך פורטל פרגוליין להשוות בין אנשי דק ולחסוך בכסף - קראו וגלו.

סוגי דקים בירושלים

שוקלים להקים רצפת דק בגינה שלכם? חשוב שתדעו כי קיים מגוון סוגים רחב של דקים, שניתן לחלק הן לאלו העשויים מעץ ואלו העשויים מתערובת עץ וחומרים סינטטיים נוספים. נציג אותם מתחת:

 • דק מעץ איפאה - דקים בירושלים העשויים מעץ איפאה מאופיינים בעמידות גבוהה בפני נזקי מזג האויר וזאת היות ומדובר על עץ בעל צפיפות גבוהה וככזה הנחשב כשומני וקל יותר לתיחזוק, לכן הוא נחשב לבחירה המומלצת ביותר בעבור משטחי גינה ומרפסות.

  עלות בניית דקים בירושלים מסוג איפאה נעה בין 600 - 700 ש"ח למ"ר ללא מע"מ.
   
 • דק מעץ אורן - דקים בירושלים העשויים מעץ האורן נחשבים לנפוצים מאוד בשימוש בחצרות וגינות, והם נחשבים גם לזולים יותר להתקנה וניתנים גם לצביעה במידה ואתם מעוניינים להתאים את המראה שלהם לחצר שלכם. החיסרון בדקים מסוג זה הוא שהם עמידים פחות בפני מים.

  עלות בניית דקים בירושלים מעץ אורן נעה בין 280 - 400 ש"ח למ"ר ללא מע"מ.
   
 • דק מעץ במבוק - דקים בירושלים העשויים עץ במבוק הם הבחירה האידיאלית למי שמעוניין ברצפת עץ עמידה בקירבת בריכות ומקורות מים. עץ הבמבוק נחשב לעמיד מאוד לנוזלים ולשמש חזקה והוא אף נחשב לאקולוגי מפני שע"י חיתוך של גזעי הבמבוק לשימושים שונים - צמח הבמבוק המצוי באדמה מתחזק.

   עלות בניית דקים בירושלים מעץ במבוק נעה בין 600 - 700 ש"ח למ"ר ללא מע"מ.
   
 • דק סינטטי דק סינטטי הוא שם כולל לסוגי דקים העשויים מתערובת של עץ וחומרים פלסטיים. ניתן להשיג כיום דק סינטטי במגוון סוגים כגון: דק סינטטי איפאה, דק סינטטי עץ במבוק ודומים אחרים והוא מומלץ בעיקר מפני שהוא נחשב לעמיד מאוד בקרב מזגי האויר השונים, הוא עמיד מפני רטיבות והוא נחשב גם ליותר אקולוגי מפני שהוא מפחית את הצורך בכריתת כמות רבה של עצים.

  עלות בניית דקים בירושלים מהסוג הסינטטי נעה בין 250 - 700 ש"ח למ"ר ללא מע"מ.
   

דקים בירושלים

היכן ניתן להתקין דקים?

דקים ניתנים להתקנה בעיקר באיזורים החיצוניים לבית כמו משטחי רצפה בגינות, מסביב לבריכות וגם במרפסות וחממות של צמחים. 

הזמינו בניית דקים בירושלים דרך פרגוליין וחסכו!

במידה והגעתם להסכמה שאתם מעוניינים ברצפת דק לגינה או למרפסת שלכם, זה הזמן לאתר בעל מקצוע שמבצע בניית דקים בירושלים. דרך השארת פרטים בטופס שמתחת תוכלו לקבל מפורטל פרגוליין עד 3 מתקיני דק בירושלים, שביניהם תוכלו להשוות במחיר ההתקנה ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

חידוש דקים בירושלים

זקוקים לריענון של רצפת הדק הקיימת שלכם? דעו כי ניתן דרך פורטל פרגוליין להביא לחידוש דקים בירושלים ע"י אנשי דק. הליך חידוש דק יכלול ברוב הפעמים שיוף של השכבה העליונה של העץ - דבר שיסיר את הליכלוך והשומנים שהצטברו במהלך הזמן.

לאחר מכן, בעל המקצוע ימשוח שכבת הגנה ייעודית ובהתאם לסוג הדק שברשותכם, דבר שישמר את רצפת הדק לעוד שנים ארוכות.

איך למצוא איש דקים בירושלים?

מתחת נציג בפניכם מספר היבטים שיסייעו לכם לאתר את מתקין הדקים המומלץ ביותר:

 • נסיון - העדיפו להעסיק בעל מקצוע המחזיק בותק וניסיון בבניית דקים בירושלים מפני שאז הסיכוי שלו לבצע טעויות פוחת משמעותית עקב הניסיון שצבר במהלך עבודתו.
   
 • המלצות - לאחר שתקבלו מפורטל פרגוליין 3 מתקיני דקים בירושלים, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. 
   
 • מחיר - דרך צפייה במחירון בעמוד הדקים בפרגוליין, המכיל הצעות מכיר אמיתיות - תוכלו להשוות מחירי בניית דקים מול אנשי הדק שתדברו עמם וכך לאתר את המחיר המשתלם ביותר עבורכם.