קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בתל אביב

מצא מתקין פרגולות בתל אביב המספק גם שירות תיקונים מקצועי כגון צביעה וחידוש. אנו יכולים להציע לכם פרגולה בתל אביב על פי תנאי המחייה ובהתאמה אישית במחירים משתלמים ומוזלים.

הפרגולה שתשנה לכם את החיים

תפקידיה של הפרגולה הם שונים ומגוונים, ועם זאת פרגולות בתל אביב הינן מבנים קטנים אשר יכולים להשפיע רבות על אורח חייכם והמראה הכללי של האזור הרצוי. המטרה העיקרית שלה הינה סיפוק מקום מחסה וצל עבור ימי קיץ חמים או תקופות חורף גשומות, היא תספק לכם אזור ישיבה או עמידה, המוגן מחום הקיץ או מטפטופי גשם, ובכך פותחת בפניכם עוד ימים רבים במהלך השנה בהם תוכלו ליהנות מבילוי מחוץ לבית, גם אם הכוונה היא לשבת ולשתות את כוס התה בזמן שיורד טפטוף קל בחוץ, לבין שליש הבירה בצל ביום קיץ חמים.


פרגולה בתל אביב

פרגולה מעץ מלא, טבעי או גושני

פרגולות בתל אביב אשר עשויות מעץ "שלטו" בשוק במשך תקופה ארוכה, זאת כיוון שהעץ הינו חומר יוקרתי. תחת הגימור הנכון, האיכותיות יכולה להחזיק שנים רבות ולהעניק מראה כפרי ואיתן לכל אזור בו היא מוצבת. חסרונן של אלה נובע לרוב ממחירן הגבוה יחסית לאלומיניום, אך לעתים מראה העץ שווה כל אגורה. פרגולה קבועה מאלומיניום הינן קלות להרכבה ובעלות מראה מודרני נהדר, בנוסף לעובדה כי לאלו ניתן לבצע התאמה אישית בקלות ומחירן לרוב זול יחסית לעץ, אם המחיר אינו פקטור בעת ההזמנה אפשר להשתדרג, בררו על מחיר פרגולה חשמלית.

מהן סוגי הפרגולות הקיימים?

בשוק קיים מגוון רחב מאד של סוככים לגינה וכמובן גם פרגולות לבחירה, אלו הנבדלות הן בממדיהן, אופיין, החומר ממנו הן עשויות ואף מגיעות בעיצובים ועיטורים שונים. בכדי לא להיכנס לדקויות מיותרות, אנו בפרגוליין נתעמק בשני הסוגים העיקריים: – עץ ואלומיניום, זאת כיוון שמגוון העיצובים והממדים שלהן, אינן משפיעות בצורה ניכרת על אופי שלהן, אך החומר ממנו הן עשויות יכולה להשפיע רבות הן על העיצוב והן על מחירה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

פרגולת אלומיניום בתל אביב

אם חשקה נפשכם בפרגולה בתל אביב שאינה דורשת תחזוקה גבוהה, כדאי שתשקלו אופציה של פרגולת אלומיניום. רבים באיזור תל אביב מעדיפים סוג זה מאחר והעץ דורש תחזוקה, טיפוח ומעקב צמוד. בעוד התקנת פרגולה מסוג אלומיניום בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, נחשבת לפתרון נוח, חזק ואיכותי. 

יש לכם כבר פרגולה? הזמינו שירותי תחזוקה

בעיקר כאשר מדובר על פרגולות עץ, מתעורר הצורך לאורך השנים לבצע תהליך של צביעה מחדש או הוספת קירוי. חידוש פרגולות יכול להחזיר את הפרגולה הישנה שלכם למראה חדש ויפה כמעט כמו ביום בו רכשתם אותה ולכן רבים מבצעים תחזוקה שוטפת לאורך השנים.