קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בשפלה

בניית פרגולה, זה עסק למקצוענים. ניתן להזמין שירותי בנייה של פרגולות בשפלה מכל סוג שרק תרצו, תוך עבודה עם בעלי המקצוע הטובים, האמינים והוותיקים ביותר הפועלים באזור זה של הארץ. 

בניית פרגולות בשפלה - התחילו לקבל הצעות מחיר!

אם זאת הפעם הראשונה שאתם מבקרים באתר שלנו, חשוב שתדעו שפורטל פרגוליין הינו הפורטל המוביל לבנייה של פרגולות ופתרונות הצללה נוספים כמו סוככים, מרקיזות, סככות ורשתות צל. בבואכם לבנות פרגולות בשפלה, דעו שאנו נוכל לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר מבעלי מקצוע העוסקים בתחום ופועלים באזור השפלה - לכל סוג פרגולה שרק תחפשו.

 

פרגולות בשפלה

כמה עולה לבנות פרגולת עץ בשפלה?

עבור פרגולה שעשויה מעץ אורן, הבנויה על עמודים (לא תלויה) תשלמו בדרך כלל מחיר שנע בין 500 ש"ח ל-750 ש"ח למטר מרובע. בשביל לחשב את העלות המדויקת של הפרגולה, נדרש להבין מהו הגודל הרצוי, כמו גם מה התוספות שתרצו, עליהן נרחיב בפסקה הבאה.

מחיר ממוצע עבור בניית פרגולה מעץ אורן (למ"ר)

מחיר ממוצע עבור בניית פרגולה מעץ אורן (למ"ר): 625 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

כיצד עובד התהליך של בחירת הפרגולה?

  1. בשלב הראשון נבחר את מבנה הפרגולה ואת חומר הגלם שאותו נרצה. כאשר מדובר בפרגולת אלומיניום, הבחירה היא יחסית פשוטה אך לעומת זאת בבנייה של פרגולה מעץ, נדרש מאיתנו להחליט על סוג העץ שממנו נרצה לבנות אותה, בעוד הסוגים הנפוצים הם עצי אורן, אלון, או או עץ גושני.

  2. לאחר מכן, אנו נדרשים לבחור את סוג ההצללה עבור הפרגולה כאשר רוב החברות מציעות פתרונות כמו במבוק, או רפרפות עשויות עץ.

  3. בשלב הבא, נבחר את האיטום לפרגולה כאשר ברוב המקרים נוכל לבחור בין איטום באמצעות סנטף מסוגים שונים לבין איטום בעזרת רעפי שינגלס.

  4. השלב האחרון הוא בחירה של תוספות במידה ותרצו לעצב את הפרגולה ולבצע חיתוכים. זהו גם השלב שבו מתקבלת ההחלטה באשר לצבע הפרגולה, כמו כן כדאי להחליט במעמד זה אם רוצים להוסיף בניית דק מעץ, דבר אשר יכול להוזיל את המחיר בעת ביצוע עבודה משולבת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

דברים שכדאי לזכור לפני התקנת פרגולה

מתכננים להתקין פרגולה בעפולה? (במידה ואתם מחפשים עיר אחרת, עברו אל אזורי פעילות) זכרו שעלות עבודת ההתקנה יכולה להשתנות בעקבות מספר פרמטרים. הדבר הראשון שמשפיע על עלות ההתקנה הוא סוג הרצפה עצמה שקיימת במרפסת או החצר שלכם.

 

אם הרצפה ישרה, ההתקנה תתבצע בצורה קלה יותר ולא תצריך התאמות מיוחדות. בנוסף, ייתכן שנזדקק ליציקות בטון בקצה התחתון של עמודי הפרגולה, מה שעשוי לייקר את המחיר. במידה ותרצו להתקין פרגולה תלויה ללא עמודים. תשלמו מחיר שונה מאחר ונדרשת עבודה של חיבור חוטי חשמל אל קירות הבית.