קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות ברמת השרון

בניית פרגולה, זו דרך נהדרת לשדרג את החצר או המרפסת ולאפשר כמובן מקום אירוח נעים יותר, תוך הגנה מפני גשם או שמש חזקה. דרך פורטל פרגוליין, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר על בנייה והתקנה של פרגולות ברמת השרון  וכך לעשות השוואת מחירים קצרה בין נותני השירות בעיר.

פרגולות ברמת השרון מעץ או אלומיניום

אם התחלתם לחקור את עולם הפרגולות, בטח שמתם לב שהחומרים המובילים המשמשים לבניית פרגולות הם אלומיניום וכמובן עץ, על סוגיו השונים. במידה והחלטתם להזמין התקנת פרגולת עץ, חשוב שתדעו שאחד היתרונות המרכזיים באופציה זה הוא כמובן המחיר שעשוי להיות זול יותר מאשר פרגולה מאלומיניום. יחד עם זאת לעץ יש תחזוקה גבוהה יותר לאורך השנים ולכן הקפידו לקחת זאת בחשבון מבחינת התחשיב הכולל. 

פרגולות ברמת גן

כמה עולה לבנות פרגולה ברמת השרון?

נהוג לתמחר את עלות הפרגולה לפי מטר רבוע מאחר ובכל בית יש צורך להתקין פרגולה בגודל שונה. להלן מחירון שיספק לכם מידע על מחירי הפרגולות לפי סוג החומר שממנו היא עשויה. לפני שאתם מזמינים פרגולה ברמת השרון ( במקרה הזה, גם בכל עיר אחרת), כדאי שתסתכלו היטב על המחירים המוצגים כאן וגם ראו מחירון פרגולות מקיף באתר שלנו.

מחירי התקנת פרגולות ברמת גן והסביבה

כמה תעלה פרגולה תלויה?

מחיר למ"ר עבור פרגולה תלויה עשויה אלומיניום.


1,500 - 2,100 ש"ח
עלות פרגולה מעץ גושני

המחיר המוצג הוא למטר מרובע.


600 - 800 ש"ח
כמה עולה פרגולה שעשויה מעץ אורן?

מחיר למ"ר לפרגולה על 2 עמודים בלבד (פרגולה תלויה)


500 - 800 ש"ח
עלות פרגולה עבור החניה

פרגולה לחנית הרכב, עשויה אלומיניום. מחיר למטר מרובע.


1,900 - 2,300 ש"ח
מחיר של פרגולה עשויה במבוק

מחיר למטר רבוע של פרגולה מעץ במבוק בגינה או החצר.


900 - 1,150 ש"ח

הדפס מחירון

האם יש אפשרות להתקין תאורה ואוורור בתוך פרגולה?

בהחלט. ברוב הפרגולות ניתן לשלב ולהכניס גם מאוורר תקרה שישמש אותנו בימי הקיץ החמים או להעביר חיווט חשמלי בשביל לחבר תאורה מסוגים שונים שתאפשר לשבת במרפסת או החצר תחת הפרגולה - גם בשעות הלילה המאוחרות. מומלץ להתייעץ בעת ההתקנה עם בעל המקצוע בשביל למצוא את המקום הטוב ביותר להתקנה, כאשר כמעט תמיד יהיה מדובר בחלק העליון של הפרגולה, היכן שנמצאת שכבת ההצללה. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

בניית פרגולה ברמת השרון בצבע לבן

דרך נהדרת לקבל מראה נקי, יפה ובעיקר חדשני בחצר הוא על ידי התקנה של פרגולה בצבע לבן. ניתן לבחור בפרגולת עץ ולצבוע אותה בצבע לבן או לחילופין להעדיף את האופציה של פרגולה מאלומיניום אשר עשויה להגיע גם היא בצבע זה. צבע זה משתלב נהדר בשטחי חוץ ואנו רואים שימוש נרחב בו בשנים האחרונות בבתים פרטיים ברחבי העיר. בניית פרגולה ברמת השרון שצבעה לבן, עשויה לעלות מעט יותר כמובן, אך היא מאפשרת לכם לשמור על ייחודיות ועל עיצוב מרשים שמשדרג את כל הגינה.