קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות ברחובות

שירותי התקנה ותיקון של פרגולות עץ באזור רחובות במחירים מעולים. הפכו את החצר שלכם לפה ודקורטיבית עם פרגולה יפה ומרשימה. ניתן לבצע השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות ברחובות בעזרתנו.

מצאו פרגולות עץ ברחובות והסביבה

פרגולה ברחובות בסיסית הינו מבנה המורכב לרוב מארבעה עמודי בסיס, עליהם נבנה גגון ועל ידי כך נוצר סיכוך להיות תחתיו בכדי להימנע מהגשם בחורף וצל להסתתר מהשמש בקיץ. אלו הן בעצם שתי מטרות עיקריות שיש לה, אך בנוסף להן, הפרגולה יכולה גם להוסיף רבות למראה עיצוב האזור בו הפרגולה מוצבת – זאת כי חברות רבות במקומות רבים, כמו באזור רחובות, יכולות לספק פרגולות שונות ומגוונות מאד במראה הכללי שלהן וזאת באמצעות התאמה אישית של פרגולה ללקוח, תוכל לראות בעמוד סוגי הפרגולות שלנו.

 

פרויקט ברחובות

כמה עולה לבנות פרגולות מעץ אלומיניום

חלק נכבד מן המקומות אשר נותנים שירותי בניית פרגולות ברחובות יגבו את מחירם עבור מטר רבוע, מחיר זה יכול לנוע בין כ-350 ל-500 שקלים לבניית מטר רבוע של פרגולה מעץ, בנוסף המחיר יכול להעלות בכ-50 שקלים במידה ואין קיר תומך, ובעוד כ-30 שקלים במידה והקרקע אינה בעלת בסיס מרוצף, כלומר ניתן להגיע גם למחירים בכ-700 שקלים עבור עבודה עם עץ איכותי.

 

בעת חיפוש פרגולה ברחובות הנכם עלולים לפגוש גם את האלומיניום, זו הינה אמנם זולה יותר יחסית למוצר העץ, אך בתור המגוון, מחיר פרגולה מאלומיניום יכול להגיע גם כן לטווח מחירים של כ-500 שקלים למ"ר, זאת בנוסף לתוספות שונות של תריסים, גגונים נפתחים, פרגולה חשמלית אטומה למים ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

הזמנת פרגולה ברחובות דרך פרגוליין

המחיר של הפרגולות עשוי להשתנות בעקבות מגוון אלמנטים, כגון – סוג החומר ממנו היא עשויה, סוג הריצוף עליה היא מותקנת, כיסוים ותוספות שונות ועוד. לכן, כדאי לבחון היטב את המחיר ולבצע השוואה בין מתקינים שונים בעיר רחובות (או לעבור אל אזור פעילות אחר) בעזרתנו. כך תוכלו לקבל מספר הצעות, להבין מה טווח המחירים ולחסוך בצורה משמעותית.