קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בראשון לציון

שירות תיקון פרגולות, התקנה והחלפה באמצעות מתקין פרגולות בראשון. ניתן לקבל דרכנו הצעות מחיר מצוינות בעבור פרגולות אלומיניום או עץ בכל גודל רצוי.

הקמת פרגולות על ידי מתקינים מורשים

כיום, בניגוד לעבר, קיים מגוון עצום אותו תפגשו בעת שתשקלו הקמת פרגולה בסביבת אזור המועדף עליכם, בעת החיפושים סביר להניח שתפגשו לא מעט פרגולות הכוללות מחיר מבצע ומגוון רב של תוספות שונות כמו עבודות עץ מיוחדות למינהם, אך מאחורי השמות המוכרים ומשפטי הפתיחה השונים, מה באמת מסתתר? או יותר בפירוט – קיימים שני סוגים עיקריים ואלו הן פרגולות העץ והאלומיניום, אשר לכל חומר יש את יתרונותיו השונים ואת חסרונותיו, ולאלו מכם אשר שואלים אודות התכונות של כל חומר ואנו נענה לכם.

פרגולה בראשון לציון

מחיר פרגולה מעץ באזור ראשון לציון

עץ הינו חומר מוכר ופופולארי מאד בקרב עיצובים רבים, לרוב העץ מקנה תחושת חום ורוגע, משרה הרגשה כפרית ממכרת והינו חומר אשר אמין לטווח הארוך. מחיר העץ הינו החיסרון העיקרי בכל הנוגע לחומר העץ בעת חיפוש פרגולות בראשון לציון, מחירה יכול להתחיל מכ-400 שקלים למטר רבוע, ויכול להגיע אף לסביבות ה-800 שקלים ומעלה למ"ר, המחיר משתנה אודות לאלמנטים כגון: התאמה אישית, בנייה על קרקע לא מרוצפת, איכות העץ או למשל בנייה של פרגולה עץ מיוחדת ועוד.

פרגולות בראשון לציון – מה כדאי לבחור?

ובכן, זו שאלה לא פשוטה, תחילה מומלץ להבין מה הנכם רוצים – אילו ממדים כתלות בשטח הקיים ועוד. אם זוהי פרגולה למרפסת שמש, מומלץ דווקא להתעמק באלומיניום עקב משקלה הנמוך, אם השיקול הכלכלי הוא השולט, אז גם כאן פרגולת האלומיניום הינה בחירה בעלת היתרון. אנו ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע, אנו נשמח לספק לכם יעוץ והכוונה בכל הנוגע לרכישה העתידית שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

סוכך או פרגולת אלומיניום בראשון לציון?

אלומיניום הינה פרגולה נהדרת – חומר אשר אינו מחליד ואינו מתמגנט, שתי תכונות נהדרות אשר תורמות רבות לחומר האלומיניום להיות מתאים ביותר לסביבה חיצונית שמשית ובו זמנית גם לסביבת חורף גשומה ולחה או למשל לעיר הקרובה לים כמו ראשון לציון, מחירה יכול להיות דומה למחיר העץ כאשר מחירה הוא מחיר מבצע, כלומר ניתן לרכוש בטווח מחירים של כבין 250-300 שקלים למ"ר ואף פחות, תחלופה נוספת היא פרגולה חשמלית מאלומיניום או סוככים אשר מטרותיהן שונות.

מציאת מתקין פרגולות מקצועי ואמין דרך פרגוליין

אנו מזמינים אתכם להיעזר בפורטל שלנו ולקבל עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים (על פי חלוקה של אזורי פעילות בארץ) ובכך לקבל מחיר נוח ואטרקטיבי. אז נכון - יש מספר רב של מתקיני פרגולות בראשון לציון והסביבה, היות ומדובר ביעד שמיקומו מרכזי יחסית על המפה. אך חשוב שתבינו שיש פער בין רמת המקצועיות ורמות המחיר בין מתקין למתקין. פרגולות בראשון לציון עושים אצל מתקין מומחה שפועל בתחום כבר שנים רבות.