קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בקריות

בנייה והתקנה של פרגולות בקריות מעץ או אלומיניום ובמחיר זול! מחפשים מתקין פרגולות מהקריות? רוצים לקבל הצעות מחיר ממספר חברות מובילות באזור? דרך פורטל פרגוליין זה אפשרי ופשוט.

התקנת פרגולות בקריות? הכירו את פרגוליין

פורטל פרגוליין הוא המקום בו אפשר להשוות בין חברות מובילות בתחום. כיצד זה עובד? אתם משאירים פנייה כאן באתר, אנחנו חוזרים אליכם בשביל לברר פרטים מדויקים יותר באשר לפרגולה הנדרשת לכם ולאחר מכן אנו דואגים לכך שתקבלו הצעות מחיר מתאימה מחברות אשר מספקות שירות התקנת פרגולות בקריות. השירות שלנו הוא חינמי, מהיר ואינו מחייב אתכם להמשך עבודה עם בעלי המקצוע השונים.

 

פרגולות בקריות

פרגולות בקריות - טבלת מחירים לדוגמה:

כל מי שמתחיל לברר בנוגע להתקנת פרגולות בקריות והסביבה, מעוניין לשמוע גם מידע אודות המחירים בתחום. לכן, הכנו בעבורכם מחירון קצר אשר מציג מספר דוגמאות לעלויות של פרגולות בקריות, בהתאם לסוג וחומר הגלם. נזכיר כי אומנם המחירים מתבססים על הצעות מחיר אמיתיות של מתקיני פרגולות בצפון אך את המחיר הסופי תוכלו לקבל רק לאחר שיחה עם המתקין.

מחירון להתקנת פרגולות באזור הקריות

עלות להתקנת פרגולת אלומיניום דמוי עץ

המחיר המדויק נקבע לפי גודל הפרגולה.


500 - 700 ש"ח למ"ר
כמה עולה להתקין פרגולה מעץ בגינה?

העלות היא לפרגולה מעץ גושני.


600 - 800 ש"ח למ"ר
מחיר להתקנת פרגולת אלומיניום במרפסת

לא כולל מנגנון חשמלי.


1,000 - 2,200 ש"ח למ"ר
פרגולת אלומיניום עם מנגנון חשמלי

מחיר פרגולה חשמלית למרפסת נקבע על סמך הקירוי.


1,500 - 2,500 ש"ח למ"ר
עלות התקנת פרגולה מאלומיניום וזכוכית

בסיס אלומיניום והוספת זכוכית בחלקה העליון.


2,400 - 2,800 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

דגשים לבחירת מתקין פרגולה בקריות

הדגש הראשון בבחירת מתקין פרגולות בקריות הוא לבחור קודם כל על סמך המלצות. המלצה עוזרת לנו להבין האם מדובר בגורם אמין וישר, אשר סיפק בעבר שירות ללקוחות אחרים אשר יצאו מרוצים.

 

בנוסף, נרצה לבחור מתקין פרגולה בקריות אשר מספק אחריות על עבודת ההתקנה וחשוב לבדוק זאת, במידה ויתגלה פגם או עבודה כזו או אחרת שנדרשת. הדבר האחרון שמומלץ לבדוק הוא את המחיר שאותו מתקין גובה בעבור השירות ולוודא כמובן שהוא הגיוני ולא מוגזם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

פרגולות עץ בקריות במגוון עיצובים

כאשר מדובר על פרגולות שעשויות עץ, כדאי לדעת כי ישנם עיצובים שונים ומגוונים, החל מפרגולות עם עמודים ועד לפרגולות תלויות. כדאי להגיע מוכנים לפני ההתקנה ולצרף למתקין מספר דוגמאות לעיצובים שאהבתם. רוב הפרגולות הקיימות הן בעיצוב מלבני או ריבועי אך אפשר גם למצוא פרגולות בצורת קשת או אפילו פרגולות עגולות, אשר מתאימות גם הן כפתרון הצללה באזורים פתוחים בגינה.

 

התקנת פרגולות בקריות

פרגולות אלומיניום בקריות למרפסת והגינה

לאט לאט, הביקוש להתקנת פרגולות אלומיניום בקריות עולה ועולה והסיבות לכך ברורות: מדובר בפרגולה אשר צריכה פחות תחזוקה, מה גם שקורות האלומיניום קלות מאוד ולכן מי שמתכנן להתקין פרגולה במרפסת, יכול להעלות את הציוד בצורה נוחה יותר בהשוואה להעמסת קורות העץ הכבדות. בנוסף, להתקנת פרגולות בקריות שעשויות מאלומיניום, יש יתרון גם מבחינת העמידות של הפרגולה מאחר ופרגולות אלומיניום מתמודדות נהדר עם חום, קור, רטיבות וגם מזיקים וחרקים שעשויים להגיע לביקור.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה