קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בעפולה

התקנת פרגולות בעפולה מכל הסוגים: פרגולות מעץ או אלומיניום, תלויות או על עמודים וכמובן גם סוככים - במחירים זולים ומשתלמים. מצאו מתקין באזור מגוריכם עוד היום.

השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות בעפולה

רוצים לבנות פרגולה יפה בחצר הבית? מעוניינים להקים פרגולה במרפסת בשביל ליצור הצללה והגנה מפני השמש? מאחר ויש חברות רבות כיום אשר מספקות שירותי התקנה של פרגולות בעפולה, מומלץ להשוות תחילה את המחיר ולבחון מספר הצעות שונות עבור השירות.

 

תתפלאו לראות שקיימים בשוק מחירים שונים עבור אותה ההתקנה של אותה הפרגולה בדיוק, אשר נובעים מתמחור שונה של העבודה על ידי בעל המקצוע ועל סמך שיקוליו המקצועיים. בשביל להתחיל לקבל הצעות מחיר, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המצורף בראש האתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

 

פרגולות בעפולה

פרגולות עץ וגם אלומיניום בעפולה

מי שהתחיל לחקור את עולם הפרגולות, בטח נתקל באחת מההתלבטויות הגדולות - האם לבחור בפרגולה מעץ לגינה או אולי דווקא באופציה של פרגולות אלומיניום? לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכן קשה לספק תשובה אחידה לשאלה. ישנו שוני בעיצוב בין השניים וגם שוני בעלות, בעוד פרגולות אלומיניום בדרך כלל יקרות יותר מפרגולות עץ. בהקשר של תחזוקת הפרגולה, הטיפול בעץ הוא תובעני יותר, בעוד העיסוק עם פרגולות אלומיניום הוא מועט.

איזה שירותים ניתן למצוא באתר?

  • התקנת פרגולות בעפולה: אל תנסו להתקין פרגולה לבד, זה ממש לא מומלץ. כדאי להיעזר בשירות מקצועי של מתקין פרגולות בעפולה, גם בהתקנה של סוככים (לרבות סוכך זרועות נגד גשם), מרקיזות, או כל פתרון הצללה אחר.

  • שירותי תיקון פרגולות בעפולה: אם הפרגולה שלכם ישנה וזקוקה לתיקון, תמיד תוכלו לפנות אלינו וננסה לאתר את בעל המקצוע שמתמחה בעבודה מסוג זה.
     
  • עבודות עץ נוספות: באתר תמצאו התקנת דק איפאה, אורן, אלון ואפילו התקנת דק סינטטי. בנוסף ניתן גם להזמין בעל מקצוע אשר מתמחה בבניית במות עץ בניית גדר עץ, מדרגות, חיפויים ועוד.

מתקינים פרגולה בעפולה? הבטיחות היא לפני הכל

פרגולה חייבת בראש ובראשונה להיות בטוחה לשימוש. בתחתית הפרגולה, נהוג לשלב אלמנטים של ברזל ובטון אשר מחזקים אותה ומצמידים אותה אל הרצפה, כך שלא תרעד. גם כאשר מתקינים פרגולה תלויה, חשוב להקפיד על חיבורים חזקים ויציבים כאשר ברוב המקרים, נחבר את הפרגולה אל קירות הבית באמצעות כבלי ברזל חזקים ועמידים שיתמכו וימנעו תזוזות גם במצבים בהם יש רוח חזק. לכן, חשוב לבחור מתקין פרגולות וותיק, מיומן ומקצועי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

איתור מתקין פרגולות בעפולה והסביבה

כאשר מדובר במוצר יקר כמו פרגולה, חשוב לבצע בדיקות מקיפות באשר למתקין שיבצע את העבודה. התקנת פרגולות בעפולה מצריכה ידע וניסיון וגם כלי עבודה מסוימים אשר לא תמיד קיימים אצלנו בבית. המתקין צריך לבצע את הקידוחים בצורה נכונה, לדאוג לאיטום לפרגולה וגם לשיפועים אשר ידאגו לניקוז המים מחלקה העליון בימים גשומים.

 

לא משנה אם מדובר על התקנת פרגולות עץ בעפולה או על התקנה של פרגולות מברזל או אלומיניום, חשוב לוודא שהמתקין מגיע אליכם על מנת לתכנן ולקחת מידות. שלב זה הוא קריטי ולא כדאי להתחיל לעבוד לפני שיוצרים תכנון מעמיק.

 

פרגולות בעפולה

פרגולות אלומיניום בעפולה: תלויות או על עמודים?

כאשר מדובר על פרגולות, נדרש מאיתנו לקבל החלטה - האם לבחור בדגם עם 4 עמודים / רגליים או שמא ללכת דווקא על האלטרנטיבה והיא פרגולה תלויה, אשר נתמכת על הקיר של הבית ביציאה מהמרפסת או החצר. בדרך כלל נתקין פרגולה תלויה בעיקר כאשר לא יהיה מקום רב להוספת הרגליים. בנוסף, תליית פרגולות אלומיניום בעפולה על הקיר באמצעות כבלי פלדה, מסייעת בקבלת מראה נקי ואוורירי בחצר ולכן רבים מעדיפים זאת על פני הפרגולה בעלת העמודים.