קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בעפולה

התקנת פרגולות בעפולה מכל הסוגים: פרגולות מעץ או אלומיניום, תלויות או על עמודים וכמובן גם סוככים - במחירים זולים ומשתלמים. מצאו מתקין באזור מגוריכם עוד היום.

השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות בעפולה

רוצים לבנות פרגולה יפה בחצר הבית? מעוניינים להקים פרגולה במרפסת בשביל ליצור הצללה והגנה מפני השמש? מאחר ויש חברות רבות כיום אשר מספקות שירותי התקנה של פרגולות בעפולה, מומלץ להשוות תחילה את המחיר ולבחון מספר הצעות שונות עבור השירות.

 

תתפלאו לראות שקיימים בשוק מחירים שונים עבור אותה ההתקנה של אותה הפרגולה בדיוק, אשר נובעים מתמחור שונה של העבודה על ידי בעל המקצוע ועל סמך שיקוליו המקצועיים. בשביל להתחיל לקבל הצעות מחיר, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המצורף בראש האתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

 

פרגולות בעפולה

פרגולות עץ וגם אלומיניום בעפולה

מי שהתחיל לחקור את עולם הפרגולות, בטח נתקל באחת מההתלבטויות הגדולות - האם לבחור בפרגולה מעץ לגינה או אולי דווקא באופציה של פרגולות אלומיניום? לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכן קשה לספק תשובה אחידה לשאלה. ישנו שוני בעיצוב בין השנים וגם שוני בעלות, בעוד פרגולות אלומיניום בדרך כלל יקרות יותר מפרגולות עץ. בהקשר של תחזוקת הפרגולה, הטיפול בעץ הוא תובעני יותר, בעוד העיסוק עם פרגולות אלומיניום הוא מועט. 

איזה שירותים ניתן למצוא באתר?

  • מתקין פרגולות חדשות: אל תנסו להתקין פרגולה לבד, זה ממש לא מומלץ. כדאי להיעזר בשירות מקצועי של מתקין פרגולות בעפולה, גם בהתקנה של סוככים (לרבות סוכך זרועות נגד גשם), מרקיזות, או כל פתרון הצללה אחר.

  • שירותי תיקון פרגולות בעפולה: אם הפרגולה שלכם ישנה וזקוקה לתיקון, תמיד תוכלו לפנות אלינו וננסה לאתר את בעל המקצוע שמתמחה בעבודה מסוג זה.
     
  • עבודות עץ נוספות: באתר תמצאו התקנת דק איפאה, אורן, אלון ואפילו התקנת דק סינטטי. בנוסף ניתן גם להזמין בעל מקצוע אשר מתמחה בבניית במות עץ בניית גדר עץ, מדרגות, חיפויים ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מתקינים פרגולה? הבטיחות היא לפני הכל

פרגולה חייבת בראש ובראשונה להיות בטוחה לשימוש. בתחתית הפרגולה, נהוג לשלב אלמנטים של ברזל ובטון אשר מחזקים אותה ומצמידים אותה אל הרצפה, כך שלא תרעד. גם כאשר מתקינים פרגולה תלויה, חשוב להקפיד על חיבורים חזקים ויציבים כאשר ברוב המקרים, נחבר את הפרגולה אל קירות הבית באמצעות כבלי ברזל חזקים ועמידים שיתמכו וימנעו תזוזות גם במצבים בהם יש רוח חזק. לכן, חשוב לבחור מתקין פרגולות וותיק, מיומן ומקצועי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה