קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בנתניה

מתקיני פרגולות וקבלנים רבים פועלים עם פורטל פרגוליין, גם באזור נתניה ניתן להשיג פרגולות כולל התקנה ושירות תיקונים מקצועי בעבור עשויות העץ והאלומיניום והכל במחיר נהדר.

מהי פרגולה?

פרגולה זהו מבנה בסיסי המורכב מארבעה עמודי בסיס שעליו נשען גגון שמטרתו היא לספק מסתור מהגשם או צל מהשמש בימים הרלוונטיים. כיום, קיימים 2 סוגים עיקריים –  עשויות עץ  ומאלומיניום, אשר עליהן נפרט יותר בהמשך, אך אלו נבדלות בכמה תכונות ואף כל חומר מתאים לסביבה שונה ועלול לענות על דרישות שונות.

פרגולה בנתניה

רוצים לבנות פרגולה בנתניה? מכאן מתחילים!

ובכן, ההתחלה היא הצעד הראשון, ובכל הנוגע לתחום, אנו – מספקים שירות של מתקיני פרגולות בנתניה ובמגוון אזורים בארץ – מוכנים לתת את הייעוץ הנכון ואת הטיפים לכיצד לפעול בתחילת דרככם בעת רכישה. תחילה אנחנו ממליצים לכם לדעת את מגוון הממדי האזור אשר הנכם רוצים להציב בו את הפרגולה, אזור רלוונטי בעל נפח מספק ובנוסף לחיפוש ממוקדם של בממדים אלו תוכל לחסוך לכם זמן ומשאבים רבים.

בודקים אם קיימים מבצעים ומחירים מוזלים

לאחר מכן זכרו לבדוק אודות מחירים זולים לפרגולות מסוימות. ניתן לערוך השוואת מחירים באזור נתניה ובכלל בכל אזורי השירות שבאתר. אנו נציין כי אנחנו מספקים מגוון רב מאד של פתרונות במחירים מצוינים. לאחר החלטתכם, צאו ובחרו את בית העסק אשר הנכם מעוניינים לסמוך עליו בכל הנוגע להרכבה באזורכם, זכרו כי עבודה לא מקצועית עלולה להוריד רבות מאורח חיי הסוכך ומהאסתטיקה הכללית שלו.

סוגי פרגולות בנתניה מעץ ואלומיניום

כפי שהבטחנו, נפרט מעט על פרגולת העץ והאלומיניום:

  • בניית פרגולה מאלומיניום – קלות משקל, מתאימות מאד למרפסות שונות, מעניקות מראה מודרני. מחיר המתכת הינו זול יותר מאשר חומר העץ.
     
  • מעץ – העץ הינו חומר קשיח ובעל תכונות שונות, כגון מוליכות נמוכה המונעת ממנו להתחמם ולהתקרר בצורות קיצוניות ומהירות, בנוסף העץ הינו חומר אמין מאד ובתוספת גימור מתאים, פרגולת עץ חזקה תראה מקסים ותעניק מראה חמים וכפרי לאזורכם, מומלץ לשלב עם בניית הפרגולה גם דקים מעץ במרפסת או הגינה - להשלמת הנראות הטבעית וחמימה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

האם כדאי לבנות פרגולה בנתניה באופן עצמאי?

בנייה באופן עצמאי ללא מתקין או קבלן הינה בהחלט אפשרות קיימת, אך כפי שציינו, לא תמיד בנייה ללא ניסיון קודם תהיה עדיפה – הסוכך או הפרגולה עלולה להיות לא יציבה, לא אסתטית ובנוסף – ההוצאות שהנכם עלולים לחסוך על בנייה מקצועית יקוזזו בהוצאות על חומרים נוספים או כלים מיוחדים, לכן שקלו זאת בכובד ראש.

 

כיום בניית פרגולה בנתניה בשילוב עם דק או אפילו גדר תוזיל משמעותית את העלות בהזמנת בעל מקצוע מוסמך - אם בתכנון שלכם לבצע כמה דברים במקביל, רצוי לקבל מראש הצעות מחיר על מנת לדעת עד כמה זה משמעותי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה