קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בנתניה

התקנת פרגולות בנתניה מעץ וגם אלומיניום בכל גודל רצוי ולפי עיצוב נבחר. ניתן לקבל דרך הפורטל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקינים אשר פועלים בעיר נתניה ובאזור השרון.

השוואת מחירים לבניית פרגולה בנתניה

מעוניינים ליצור הצללה במרפסת או באזור החצר? פרגולה היא ללא ספק הפתרון לכך. אם החלטתם שברצונכם להתקין פרגולה חדשה, תוכלו לבצע השוואת מחירים דרך פורטל פרגוליין ולקבל הצעות מחיר נהדרות לבניית פרגולה בנתניה. ניתן לקבל שירות בכל אזורי העיר, החל מאזור קריית השרון, עיר ימים ופולג ועד לשכונת אגמים, מרכז העיר וחלקה הצפוני של נתניה.


פרגולה בנתניה

קצת על בניית פרגולות בנתניה והסביבה

פרגולה זהו מבנה בסיסי המורכב מארבעה עמודי בסיס שעליו נשען גגון שמטרתו היא לספק מסתור מהגשם או צל מהשמש בימים הרלוונטיים. כיום, קיימים 2 סוגים עיקריים –  עשויות עץ  ומאלומיניום, אשר עליהן נפרט יותר בהמשך, אך אלו נבדלות בכמה תכונות ואף כל חומר מתאים לסביבה שונה ועלול לענות על דרישות שונות. בניית פרגולות בנתניה מחייבת ידע וניסיון ונדרש לקחת מידות מדויקות בתחילת התהליך ולבצע התקנה חזקה בשביל שהפרגולה תישאר יציבה ולא תהווה סכנה לבני הבית.

רוצים לבנות פרגולה בנתניה? מכאן מתחילים!

ובכן, ההתחלה היא הצעד הראשון, ובכל הנוגע לתחום, אנו – מספקים שירות של מתקיני פרגולות בנתניה ובמגוון אזורים בארץ – מוכנים לתת את הייעוץ הנכון ואת הטיפים לכיצד לפעול בתחילת דרככם בעת רכישה. תחילה אנחנו ממליצים לכם לדעת את מגוון הממדי האזור אשר הנכם רוצים להציב בו את הפרגולה, אזור רלוונטי בעל נפח מספק ובנוסף לחיפוש ממוקדם של בממדים אלו תוכל לחסוך לכם זמן ומשאבים רבים.

סוגי פרגולות בנתניה - עץ וגם אלומיניום

כעת, נפרט מעט על פרגולת העץ והאלומיניום:

  • בניית פרגולה מאלומיניום – קלות משקל, מתאימות מאד למרפסות שונות, מעניקות מראה מודרני. מחיר המתכת הינו זול יותר מאשר חומר העץ.
     
  • פרגולות עץ בנתניה – העץ הינו חומר קשיח ובעל תכונות שונות, כגון מוליכות נמוכה המונעת ממנו להתחמם ולהתקרר בצורות קיצוניות ומהירות, בנוסף העץ הינו חומר אמין מאד ובתוספת גימור מתאים, פרגולת עץ חזקה תראה מקסים ותעניק מראה חמים וכפרי לאזורכם, מומלץ לשלב עם בניית הפרגולה גם דקים מעץ במרפסת או הגינה - להשלמת הנראות הטבעית וחמימה.
     
פרמטר פרגולה מעץ פרגולה מאלומיניום
יתרונות מראה חם ויפה, מגיעה במגוון צבעים וגוונים. האלומיניום מתמודד מעולה עם תנאי מזג האוויר, בנוסף מדובר בחומר קל משקל. לא דורשת תחזוקה.

האם כדאי לבנות פרגולה בנתניה באופן עצמאי?

בנייה באופן עצמאי ללא מתקין או קבלן הינה בהחלט אפשרות קיימת, אך כפי שציינו, לא תמיד בנייה ללא ניסיון קודם תהיה עדיפה – הסוכך או הפרגולה עלולה להיות לא יציבה, לא אסתטית ובנוסף – ההוצאות שהנכם עלולים לחסוך על בנייה מקצועית יקוזזו בהוצאות על חומרים נוספים או כלים מיוחדים, לכן שקלו זאת בכובד ראש.

 

כיום בניית פרגולה בנתניה בשילוב עם דק או אפילו גדר תוזיל משמעותית את העלות בהזמנת בעל מקצוע מוסמך - אם בתכנון שלכם לבצע כמה דברים במקביל, רצוי לקבל מראש הצעות מחיר על מנת לדעת עד כמה זה משמעותי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

שיקולים בבחירת מתקין פרגולות בנתניה

כיצד בוחרים מתקין? מה חשוב לבדוק לפני שמקבלים החלטה? ראשית, אנו ממליצים לאתר מתקין פרגולות אשר זמין לבצע את העבודה בזמן הרצוי. אם תרצו שהעבודה תתבצע עוד החודש, ציינו זאת בפני המתקין ובדקו שהוא אכן יכול להעניק לכם שירות במועד זה.

 

בנוסף, אנו ממליצים לחפש מידע על עבודות קודמות שבוצעו על ידו ואולי אפילו לבקש לשוחח עם הלקוחות שהזמינו בעבר את העבודה. כמו כן, לפני שבוחרים מתקין פרגולות בנתניה, כדאי להבין האם אתם מקבלים אחריות על עבודת ההתקנה ואם כן, למשך כמה זמן ומה היא מכסה.