קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בנס ציונה

משווים בין מתקיני פרגולות בנס ציונה והסביבה וחוסכים בענק! בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור התקנת פרגולות מעץ, אלומיניום, ברזל וסוגים נוספים, בהתאם למידות הנדרשות לכם.

כך תבחרו נכון פרגולות בנס ציונה:

אנחנו יודעים, בחירה של סוג הפרגולה היא עסק לא פשוט. אפשר לומר שככל שעוברות השנים, כך היצע הפרגולות, הסוגים, הצבעים והעיצובים רק הולכים ומתרבים וכאשר המבחר גדול, קשה מאוד להגיע להחלטה.

 

בשביל למקד אתכם בעת בחירת פרגולות בנס ציונה, נוכל להגיד כי הדגמים הנפוצים ביותר בתחום יהיו פרגולות שעשויות מעץ ופרגולות אלומיניום.

 

הבחירה בין שניהם תלויה במספר משתנים, עליהם נדבר בהרחבה בפסקה הבאה וננסה לספק לכם מידע שיעזור להכריע בין השניים.

 

פרגולות בנס ציונה

עלות להתקנת פרגולות בנס ציונה

כמה עולה להתקין פרגולה? איך נקבע המחיר? מה עשוי להוזיל אותו? אז המחיר להתקנת פרגולות בנס ציונה מעץ, עומד על כמה מאות שקלים למ"ר, בעוד פרגולות מעץ איפאה, עשויות להגיע גם ל-1,000 ש"ח למ"ר ואף יותר. פרגולות אלומיניום יקרות הרבה יותר ומחירן נע בין 800 ש"ח ל-2,500 ש"ח למ"ר, תלוי במפרט.

 

המחיר נקבע על סמך גודל וסוג הפרגולה וגם על סמך התוספות הנדרשות כמו הקירוי, שינויים עיצוביים, הוספה של מרזב וכדומה. בשביל להוזיל את מחיר העבודה, נהוג לבחון מספר הצעות מחיר שונות ולבצע השוואת מחירים וסקר שוק וגם כמובן לבחור בחומרי גלם זולים יותר.

לפני התקנת הפרגולה, הגדירו מה חשוב

הגדרת החשיבות של הפרמטרים השונים, יכולים להשפיע על ההחלטה בצורה משמעותית. אם למשל, חשוב לכם שהפרגולה תהיה חשמלית ושתוכלו לשלוט בכמות האור הנכנסת, ככל הנראה תבחרו בפרגולות אלומיניום אשר מגיעות גם בדגמים עם תריסים מתכווננים.

 

אם חשוב לכם לקבל מראה חם ואותנטי בגינה וליצור מראה כפרי, ככל הנראה תעדיפו את פרגולות העץ, אשר יכולות לשדרג כל גינה פשוטה ולהפוך אותה למיוחדת. אם חשוב לכם להימנע מפעולות תחזוקה כאלה ואחרות, פרגולות מאלומיניום יתנו לכם שקט מאחר ואין צורך בתחזוקת הפרגולה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מציאת מתקין פרגולות בנס ציונה

כאשר מחפשים מתקין פרגולות בנס ציונה, ההמלצה היא לבדוק קודם כל את תיק העבודות שלו. לכל חברה או מתקין יש פרויקטים קודמים שהיא יכולה להציג ולכן שווה לראות דוגמאות לפרגולות מעוצבות, בסגנון הרצוי. בנוסף, כדאי לבדוק מול המתקין פרטים כמו זמני אספקה של הפרגולה, מועד ההתקנה האפשרי, תנאי התשלום וגם אחריות על מלאכת ההתקנה שהתבצעה.

 

התקנת פרגולות בנס ציונה

שירותי חידוש פרגולות בנס ציונה

אם כבר יש לכם פרגולה, ייתכן ותזדקקו לחידוש ותחזוקה לאחר מספר שנים. אם הפרגולה שלכם. אפשר לבצע חידוש קוסמטי לפרגולה ואפשר גם לבצע תיקונים משמעותיים יותר כמו תיקון של קורות הפרגולה או הוספה של פרזולים. נהוג לתמחר עבודה של חידוש פרגולה במחיר של 300 ש"ח למ"ר, אך המחיר עשוי להשתנות בעקבות העבודה הספציפית הנדרשת.