קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בכפר סבא

מעוניינים להתקין פרגולה חדשה בחצר או במרפסת שלכם? בואו לקבל באמצעות פרגוליין עד שלוש הצעות מחיר שונות, כך תוכלו לבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

בניית פרגולה בכפר סבא במחיר משתלם

אין כמו פרגולה מהממת שמשדרגת את הגינה שלכם ומאפשרת לכם להנות מהצל בימים חמים. כאשר מתחילים לתכנן הוספת פרגולה בכפר סבא, כמו גם במקומות אחרים בארץ, כדאי מאוד לוודא שהיא בנויה בצורה נכונה ומחומרי גלם  איכותיים על מנת שהיא תשרוד את כל תנאי האקלים המשתנים, כולל ימי גשם ורוחות חזקות. בפרגוליין תמצאו מתקיני פרגולות מעולים ומיומנים ביותר שישמחו להעניק לכם שירות מקצועי.

פרגולה בכפר סבא

כמה עולה פרגולה בכפר סבא?

ראשית, חשוב להבין שהמרכיב המרכזי המשפיע על מחירה של הפרגולה הוא כמובן סוג חומר הגלם הנבחר. יש מגוון חומרים כמו עץ או אלומיניום ועוד וישנם גם סוגים רבים של עץ המשמשים לבניית הפרגולה כמו פרגולה מבמבוק או עץ אורן.

גורם נוסף המשפיע הוא גודלה של הפרגולה ועל כן לא תמיד ניתן לספק מחיר לפרגולה ללא הבנה של גודל השטח ובחינת המקום. יחד עם זאת המחירון המצורף מציג ברובו מחירים ממוצעים למ"ר ועל כן תוכלו להיעזר במידע זה לצורך קבלת הערכת מחירים השוק. המחירים עשויים להשתנות מבעל מקצוע אחד לאחר.

מחירון פרגולות בכפר סבא

כמה עולה פרגולה תלויה מאלומיניום?

מחיר פרגולה תלויה אשר מותקנת בבית פרטי.


1,500 - 2,000 ש"ח
מחיר פרגולה מעץ ארז בכפר סבא

פרגולה עמידה בפני גשם.


750 - 1,000 ש"ח למ"ר
עלות חידוש פרגולה

פעולת חידוש לקבלת מראה איכותי ורענן.


50 - 90 ש"ח לפי מ"ר
הקמת פרגולה מעץ איפאה

בנייה מעץ איפאה איכותי.


800 - 1,000 ש"ח (מ"ר)
כמה תעלה פרגולה לחניה?

פרגולה לצורך קירוי במגוון צבעים.


1,900 - 2,400 ש"ח

הדפס מחירון

מה לבדוק לפני הזמנת פרגולות עץ בכפר סבא?

בדקו שמתקין הפרגולות מיומן וביצע התקנה של פרגולות עץ בכפר סבא או כל חומר אחר. בנוסף וודאו שהפרגולה מתאימה ועונה על הצרכים שלכם - הכינו רשימה קצרה של הסיבות שבגללן אתם מקימים את הפרגולה תוך התחשבות בהגנה מפני גשם, צל ועוד. בנוסף הקדישו מחשבה לנראות הפרגולה ועיצובה.

יש מגוון רחב של עיצובים בין היתר עיצוב מודרני וקלאסי וכמובן וודאו מראש מה המחיר עבור השירות. תמיד תוכלו להעזר במידע באתר לרבות מחירון פרגולות מפורט שהכנו במיוחד עבורכם. כמובן שסוג העץ הוא קריטי מאוד ונדרש לבחור עץ שיתאים לסביבה שאליו מיועדת הפרגולה. עץ דורש תחזוקה אשר עשויה לעלות כסף בהמשך הדרך ולכן הקפידו לוודא מה העלויות הצפויות לצורך תחזוקה במרוצת השנים.

מצאו פרגולות בכפר סבא מאלומיניום

לא סתם האלומיניום נחשב לחומר גלם נפוץ מאוד בהקמת פרגולות. מדובר בחומר חזק שאינו דורש תחזוקה כמו למשל פרגולות עץ. האלומיניום הוא חומר קל ואינו מחליד בקלות וניתן לעצב אותו בצורה נוחה. פרגולות מאלומיניום מתאימה למרפסות וגם לחניות וחצרות בתים וניתן גם ליצור מצב בו אנו מזמינים התקנת פרגולה תלויה ללא רגלי עץ.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

העזרו בפרגוליין לצורך תיקון פרגולה בכפר סבא 

מחפשים תיקון של פרגולה קיימת? בואו לשמוע הצעות מחיר! אנו עובדים עם בעלי מקצוע אשר מתמחים אומנם בהתקנה של פרגולה אך בהחלט ניתן למצוא דרכנו שירות של תיקונים לפרגולה שלכם במידה והיא ספגה נזקים בעקבות גשם ולחות או אפילו בעקבות נזקי השמש. השאיר פרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.