קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בכפר יונה

דרך פורטל פרגוליין, תוכלו להזמין מתקין פרגולות בכפר יונה לצורך התקנה ובנייה של פרגולה חדשה בחצר או במרפסת הבית. ניתן לקבל מענה גם בעבור פרגולות מעץ, אלומיניום וחומרים נוספים, כולל דגמים חשמליים ומעוצבים.

מתקין פרגולות בכפר יונה להתקנה מהירה

פרגולות הן תוספת נהדרת לחצר וגם למרפסת ורבים כיום בוחרים לשלב פרגולה, סוכך או כל פתרון אחר בחצר, על מנת ליצור אזור מוצל ובמקרים רבים גם במטרה לספק פינת ישיבה חיצונית לימים גשומים.

 

אם ברצונכם לאתר מתקין פרגולות בכפר יונה אשר יספק לכם ייצור מהיר של הפרגולה וגם התקנה מהירה אצלכם, אנו נוכל לאתר לכם את הגורם המתאים ביותר לשם כך.

 

חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו וספרו לנו מה אתם מחפשים ואנו נפנה אתכם אל בעלי המקצוע המומלצים ביותר באזור השרון, לצורך קבלת הצעת מחיר.

 

מתקין פרגולות בכפר יונה

שאלות חשובות לפני התקנת פרגולות בכפר יונה

בכל שיחה עם מתקין פרגולות בכפר יונה, סביר להניח שישאלו אתכם את השאלות הבאות:

  • גודל הפרגולה: האם מדובר ב-8 מ"ר? אולי 10 מ"ר רבוע? כאשר בונים פרגולה בכפר יונה, הגודל משפיע על התמחור ולכן זו אחת מהשאלות הראשונות שישאלו אתכם לצורך קבלת הצעת מחיר.
     
  • חומר הגלם: האם תרצו פרגולה מעץ או פרגולה מאלומיניום? חלק מבעלי המקצוע מתמקצעים רק בפרגולות מסוג מסוים ולכן חשוב לציין את הסוג הדרוש לכם, כבר בשיחת הטלפון הראשונה.
     
  • מיקום הפרגולה: אם תרצו להתקין פרגולה בכפר יונה במרפסת, ייתכן שיהיה צורך להעלות את הרכיבים השונים באמצעות מנוף הרמה עד למרפסת שלכם ולכן חשוב לספק למתקין מידע על המקום המדויק בו מתקינים אותה.
     
  • חשמלית או ידנית: אם מדובר בפרגולה חשמלית, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר פרגולה סטנדרטית שבה אין מנגנון חשמלי. אם אתם לא בטוחים האם לבחור בדגם חשמלי, תוכלו להתייעץ על כך עם המתקין ולשמוע גם מה ההבדל מבחינת המחיר, כך תגיעו להחלטה הנכונה לכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

פרגולת אלומיניום בכפר יונה וגם עץ!

לא פעם עולה השאלה מה עדיף - האם כדאי להתקין פרגולות אלומיניום בכפר יונה או שמא האופציה של פרגולה שעשויה מעץ עדיפה? רבים סבורים כי לפרגולת עץ יש מראה יפה וחם הרבה יותר ומעדיפים להשתמש בעץ מאחר והוא חומר שקל מאוד לעצב ולעבוד איתו. לעומת זאת, לעץ יש גם לא מעט חסרונות כמו העובדה שהוא מצריך תחזוקה רבה ועשוי למשוך אליו חרקים ומזיקים שונים, לרבות טרמיטים ותולעים.

תיקון פרגולות בכפר יונה דרך פרגוליין

פרט להתקנת פרגולה חדשה, אנו מספקים גם שירותי תיקון פרגולות בכפר יונה וניתן למצוא דרכנו בעלי מקצוע מצוינים לחידוש פרגולות ועבודות קירוי, צביעה או תיקון של הקורות עצמן. המחיר של חידוש פרגולות הוא ברוב המקרים סביב 300 ש"ח למ"ר, אך מאוד תלוי אם מדובר בחידוש קוסמטי או בעבודה מעמיקה יותר  כמו הוספה של פרזולים או החלפת קורות.

 

פרגולה בכפר יונה

תהליך בניית פרגולות בכפר יונה

בשלב הראשון של התהליך יש לבצע תכנון מקדים - מה המידות הרצויות, כיצד תראה הפרגולה, איזה חיפוי נשים בחלקה העליון והיכן היא תמוקם. בשלב השני של בניית פרגולות בכפר יונה יש לבחור בחומר הגלם עצמו ואם בחרתם בפרגולת עץ, דעו כי ישנם סוגים שונים של עצים אשר מהם ניתן לבנות פרגולות.

 

לאחר מכן ניגשים לייצור עצמו אף על פי האיפיון ובשלב האחרון מתקינים את הפרגולה בבית הלקוח. למעשה ההתקנה עצמה היא חלק מהעבודה וחשוב לוודא שבעל המקצוע לא דורש על כך תשלום נוסף.