קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בחיפה

כאן נציג בפניכם מידע על סוגי פרגולות בחיפה, כמה עולה להתקין אותן, כמה זמן זה עשוי לקחת וגם איך בקלות תוכלו להשוות בין מתקיני פרגולות באזורכם ולחסוף בכסף ובזמן.

מהן הפרגולות הנפוצות להתקנה?

במידה ואתם לא בטוחים אילו פרגולות ניתן להתקין, דעו שהמגוון הוא נרחב הן מבחינת עיצוב והן מבחינת החומר ממנו עשוייה הפרגולה. כאן אנו נציג את חומרי היסוד העיקריים לבניית פרגולות בחיפה:

 • פרגולות אלומיניום בחיפה - פרגולות אלומיניום נחשבות לעמידות מאוד, כאלו שלא מחייבות תחזוקה שוטפת וכאלו הנחשבות לקלות משקל. יחד עם זאת, המחיר שלהן גבוה.
   
 • פרגולות מעץ - פרגולות מעץ בחיפה נחשבות לסוג הקלאסי, הזה שניתן לצפות בסדרות ובסרטים וכאלו שמשרות מראה טבעי וציורי לגינה של מי שבוחר להתקין אותן. יחד עם זאת, העץ נחשב לחומר גלם שנוטה להישחק ולהשחיר עם הזמן כתוצאה מחשיפה ישירה לפגעי מזג האויר.

 

פרגולות מעץ בחיפה

מהו מחיר התקנת פרגולות בחיפה?

מחיר התקנת פרגולות בחיפה נע בין 450 - 1,200 ש"ח. טווח המחירים הנמוך (450 עד 700 ש"ח) מתייחס להתקנת פרגולה העשוייה עץ, בעוד שטווח המחירים הגבוה (700 עד 1,200 ש"ח) מתייחס להתקנת פרגולת אלומיניום בחיפה. כמו כן, קחו בחשבון שבשני המקרים המחיר עשוי להתייקר אם תבחרו בעיצובים מיוחדים או בפרגולה עם מנגנון חשמלי, המייקר משמעותית את מחירי הפרגולה.


מחיר ממוצע להתקנת פרגולות בחיפה

מחיר ממוצע להתקנת פרגולות בחיפה: 825 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

מחירון פרגולות בחיפה

הצעות המחיר שנציג בפניכם מתחת ניתן למצוא במלואם במחירון הפרגולות המלא של פורטל פרגוליין. המחירים מתייחסים למ"ר.

מחירון התקנת פרגולות בחיפה

התקנת פרגולת אלומיניום סטנדרטית

המחיר עבור התקנת פרגולה עומדת מאלומיניום.


700 - 900 ש"ח
פרגולת אלומיניום תלויה

המחיר כולל התקנה של פרגולה תלויה, לא היתמכות בעמודים בקרקע.


950 - 1,200 ש"ח
התקנת פרגולת אלומיניום חשמלית

המחיר הוא עבור התקנת פרגולת אלומיניום בעלת מנגנון הנעה חשמלי.


1,400 - 1,900 ש"ח
התקנת פרגולת עץ בחיפה

התקנה של פרגולה מעץ גושני, הנחשב לכהה ובעל גוון טבעי.


600 - 800 ש"ח
כמה עולה להתקין פרגולה מעץ אורן?

המחיר מתייחס להתקנה של פרגולה תלוייה מעץ אורן בהיר.


550 - 750 ש"ח

הדפס מחירון

מהם היתרונות והחסרונות בפרגולות אלומיניום?

אז במידה ואתם מתלבטים אם להתקין פרגולת אלומיניום או לא, דעו שקיימים כמה יתרונות וחסרונות בסוג זה של פרגולה.

 • היתרונות - פרגולות אלומיניום בחיפה נראות לרוב מאוד מתוחכמות ובעלות עיצוב נקי. הן עמידות מאוד ולא דורשות תחזוקה והן גם קלות משקל, כך שאין צורך בתמיכה גסה כמו במקרה של פרגולות מעץ. בנוסף, ניתן לייצר פרגולות אלומיניום במגוון רחב של צבעים ועיצובים.
   
 • החסרונות - אחד החסרונות בפרגולות אלומיניום הוא המחיר הגבוה שלהן בהשוואה לפרגולות העשויות עץ. בנוסף, הנראות של פרגולת אלומיניום בחיפה נחשב לקר יותר אך ניתן להבליג על זה כך אם תבחרו לעצב את הפרגולה בצבעים חמים וכד' אך קחו בחשבון שזה יוביל להתייקרות נוספת במחיר. 

אחריות על התקנת פרגולת אלומיניום בחיפה

מתקיני פרגולות בחיפה נוהגים לתת תעודת אחריות שאורכה הוא בין 5 - 10 שנים ובהתאם לסוג הפרגולה (עץ או אלומיניום). עליכם לוודא לפני שאתם בוחרים להעסיק את המתקין, שיספק לכם מידע על האחריות בכתב ולא בעל פה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
10 שנות אחריות 7 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️מתקיני פרגולות בחיפה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מאילו עצים ניתן להתקין פרגולות מעץ בחיפה?

אין ספק שפרגולות עץ נחשבות לאופצייה מאוד אסתטית וטבעית עבור המרפסת או הגינה שלכם. מתחת נציג את סוגי העצים, מהם מתקין פרגולות בצפון יוכל להתקין לכם את הפרגולה:

 • פרגולת עץ גושני - מדובר בפרגולה העשויה עץ גושני, צבעו הטבעי הוא כהה, הוא נחשב יציב מאוד ומתמודד בצורה יפה מול איתני הטבע השונים. עץ גושני מומלץ לפרגולות גם היות והוא מצריך בתחזוקה מינימאלית.
   
 • פרגולת במבוק - פרגולות במבוק יהיו לרוב עשויות חלקית מבמבוק ויחוזקו בחלקי אלומיניום או עץ אחר. את עץ הבמבוק ניתן ליישם בגג הפרגולה והן ע"י חיפוי של מוטות במבוק עבים יותר ברגלי הפרגולה (אשר עשויים מעץ חזק יותר או מאלומיניום) ע"מ לייצר תחושה ונראות של פרגולה העשוייה כולה מבמבוק.
   
 • פרגולות מעץ אורן - מדובר בסוג עץ שנחשב לזול. הגוון שלו בהיר והוא כזה שנוח לעבוד איתו. הוא מהווה בסיס טוב לפרגולות עץ אך נחשב לעמיד פחות מהשאר.
   
 • פרגולת איפאה - פרגולות מעץ איפאה נחשבות לעמידות מאוד וכאלו בעלות מראה אסתטי ויוקרתי. יחד עם זאת, מחיר ההתקנה שלהן הוא בין היקרים.
   
 • פרגולת עץ טבעית - הכוונה כאן לפרגולה העשויות ממוטות עץ שלא עברו גילוף כלשהוא או שינוי בנראות שלהם, מה שמעניק מראה מאוד טבעי בהשוואה ליתר סוגי העץ מהם עשויות הפרגולות. החיסרון כאן הוא התחזוקה הרבה שהעץ דורש וגם החיטוי הנדרש נגד מזיקים.
   

פרגולות אלומיניום בחיפה

כמה זמן לוקחת בניית פרגולות בחיפה?

תהליך בניית פרגולות בחיפה עשוי לנוע בין יום עד שני ימי עבודה. כמו כן, זמני העבודה צפויים להתעכב במידה ויש פרגולה קודמת במקום שעל מתקין הפרגולות לפרק או במידה והשטח עליו אמורה להיבנות הפרגולה - גדוש במים (כתוצר של גשם לרוב).

 

זמן ממוצע לבניית פרגולה בחיפה:
יום עבודה וחצי
2 ימי עבודה משך זמן יום עבודה

איך לבחור פרגולה שמתאימה לי?

לפני שאתם קובעים עם מתקין פרגולות בחיפה, יש כמה היבטים שמומלץ שתבדקו כדי לאפשר הליך חלק ותקין ככל האפשר:

 • חומר - קודם, עליכם לבחור בחומר ממנו תיוצר הפרגולה העתידית. כמו שכבר נוכחתם לקרוא - בניית פרגולות אלומיניום בחיפה נחשבת יקרה יותר בבסיסה בהשוואה לבניית פרגולות מעץ ולכן מומלץ שתיסגרו על עלויות שיש ביכולתכם להוציא וכאלו שלא תוכלו לחרוג מהן.
   
 • מיקום - כמובן שהדבר השני שחשוב שתיסגרו עליו הוא ההיבט הקשור למיקום של הפרגולה שתותקן עבורכם. לכו ברחבי הגינה שלכם ונסו למצוא מיקום שהתקנה של פרגולה בו עשוי להטיב עם הגינה שלכם ועם עצמכם. זכרו שמטרת הפרגולה להוות מקום ישיבה נוח וכזה שמגן מהשמש אז עדיף לברור את עוצמת השמש בשעות משתנות ולנסות לבחון את המיקום הטוב ביותר להגנה עבורכם.
   
 • עיצוב - דעו שתוכלו גם לעצב את הפרגולה בהתאם לבחירתכם האישית. ניתן לייצר פרגולות במגוון עיצובים רחב. חשוב רק שתקחו בחשבון שכל בקשת עיצוב מיוחדת מייקרת את עלות ההתקנה כולה.

כיצד לאתר מתקין פרגולות בחיפה?

כאן נציג עבורכם מספר פרמטרים שיסייעו לכם לאתר מתקין פרגולות בחיפה בקלות וביעילות:

 • נסיון - אז כמובן, כמו בכל מקצוע, חשוב מאוד שמתקין פרגולות בחיפה יחזיק בנסיון ראוי ואפילו במספר שנות ותק. התקנת פרגולות הוא הליך שאין להקל בו ראש וחשוב שהוא יתבצע ע"י בעל מקצוע שידע להתמודד איתו מתחילתו עד סופו.
   
 • חוות דעת - לאחר שתשאירו פרטים בטופס מתחת, תקבלו מפורטל פרגוליין עד 3 מתקיני פרגולות באזורכם, שעם שמותיהם תוכלו לבצע בירור מהיר באינטרנט ולאתר חוות דעת של לקוחות קודמים שנעזרו בהם. פעולה זו תסייע לכם לברר מידע על טיב השירות שהעניקו ללקוחותיהם ולאיכות העבודה שסיפקו.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת, פורטל פרגוליין מאפשר לכם להתקשר לכל אחד מהמתקינים שקיבלתם מאיתנו ולברר טווחי מחירים מדוייקים בטלפון עוד לפני שנפגשתם. לאחר שתקבלו את המידע הרלוונטי תוכלו להשוות בין ההצעות השונות ולבחור בזו שמשתלמת ביותר עבורכם.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

שאלות ותשובות בנושא פרגולות בחיפה

בין כמה מתקיני פרגולות בחיפה כדאי לי להשוות?

פורטל פרגוליין ממליץ להשוות בין עד 3 מתקינים. זה גם כמות המתקינים שהפורטל שולח לכם בחינם מיוזמתו.


האם ניתן להתקין פרגולה גם עבור החנייה?

בהחלט, דרך פורטל פרגוליין ניתן להשיג מתקיני פרגולות שיוכלו לצורך התקנת פרגולה לחנייה שלכם.