קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בהרצליה

פרגולות עץ בהרצליה באיכות גבוהה ובמחיר מעולה מצוות מתקינים המקצועי של פרגוליין, הזמן כעת פרגולות בהרצליה פיתוח וקבל הצעת מחיר משתלמת.

סוגי פרגולות בהרצליה

מעוניינים בהתקנת פרגולות בהרצליה אך אינכם בקיאים בסוגי הפרגולות שקיימים? מתחת נציג לכם את הסוגים הנפוצים, שהשוני ביניהם מתבסס על סוג החומר ממנו בנוייה הפרגולה ואף בהיבטים הקשורים לעיצוב וטכנולוגיות כאלו ואחרות:

 • פרגולות מעץ בהרצליה - פרגולות מעץ נחשבות לותיקות ביותר בתחום והן באות במגוון רחב של עצים : פרגולת עץ גושני, פרגולת במבוק, פרגולה מעץ האיפאה ועוד רבים.
   
 • פרגולות אלומיניום - פרגולות אלומיניום נחשבות לקלות להתקנה ולהובלה, הן יכולות להגיע במנגנון הנעה חשמלי שפותח וסוגר אותן בהתאם לבחירתכם.
   
 • פרגולה תלויה - פרגולות תלויות נתפסות בנראות שלהן כ"מעופפות" והן בעצם תלויות ואינן נתמכות ב - 4 מוטות לרצפה, צורה זו מעניקה לפרגולה מראה עיצובי ומיוחד.
   
 • פרגולה קבועה - כאן מדובר בסוג פרגולה בהרצליה המקובעת לרצפה בעזרת 4 מוטות ולמעשה נחשבת ל'סטנדרט'.
   

התקנת פרגולות בהרצליה

כמה עולה להתקין פרגולה בהרצליה?

עלות בניית פרגולה בהרצליה נע בין  450 - 700 ש"ח למטר והמחיר כאמור - עשוי להשתנות בהתאם לסוג העץ שבחרתם. כמו כן, במידה ותעדיפו בניית פרגולת אלומיניום בהרצליה - קחו בחשבון שהמחיר צפוי להתייקר ולנוע בין  700 - 1,900 ש"ח למטר וזאת בהתאם לאם מדובר בפרגולה חשמלית או לא.
 

מחיר ממוצע לבניית פרגולות מעץ בהרצליה

מחיר ממוצע לבניית פרגולות מעץ בהרצליה: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

מחירון פרגולות בהרצליה

מעוניינים להבין סדרי גודל של מחירים עבור התקנת פרגולות בהרצליה? מתחת הוספנו לכם מקבץ הצעות מחיר לדוגמה שלקחנו ממחירון הפרגולות של פורטל פרגוליין:

מחירון פרגולות בהרצליה

התקנת פרגולה מעץ אורן

מדובר התקנה ושווי העץ עבור פרגולה תלוייה (על 2 עמודים בלבד). המחיר הוא למ"ר.


500 - 750 ש"ח
התקנת פרגולה מעץ גושני

מחיר להתקנה של הפרגולה על 4 עמודים ע"י מתקין פרגולות בהרצליה. המחיר הוא למ"ר.


600 - 820 ש"ח
בניית פרגולה מעץ איפאה

המחיר עבור התקנה של פרגולה בעיצוב עגול. המחיר הוא למ"ר


800 - 990 ש"ח
התקנת פרגולת אלומיניום דמוי עץ

מחיר התקנה עבור פרגולת אלומיניום עמידה ושאינה מחלידה. המחיר הוא למ"ר


900 - 1,400 ש"ח
התקנת פרגולת אלומיניום חשמלית

המחיר עבור שווי החומר והתקנתו ע"י מתקין פרגולות בהרצליה. המחיר הוא למ"ר.


1,400 - 1,900 ש"ח

הדפס מחירון

האם קיימת אחריות על בניית פרגולות בהרצליה?

בהחלט, דעו כי במרבית המקרים מדובר באחריות הנעה בין 5 - 10 שנים וזאת הן בעבור העץ והן בעבור הליך ההתקנה עצמו. ודאו כי מתקין פרגולות בהרצליה מציין זאת בחוזה העבודה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
10 שנות אחריות 8 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקחת התקנת פרגולות בהרצליה? 

התקנת פרגולות בהרצליה עשוייה לקחת בין יום עד שני ימי עבודה. כמו כן, זמני העבודה צפויים להתארך אם יש צורך בפירוק של פרגולה קיימת במקום או לחילופין - במקרה בו יורד גשם באזור.
 

זמן ממוצע להתקנת פרגולות בהרצליה:
יום וחצי
יומיים משך זמן יום

מהן היתרונות והחסרונות בפרגולות אלומיניום?

מעוניינים להתקין פרגולות אלומיניום בהרצליה? דעו כי קיימים להם יתרונות וחסרונות שכדאי שתהיו מודעים אליהם קודם לכן:

 • יתרונות - פרגולות אלומיניום נחשבות לקלות משקל ולכן הן מחזיקות מעמד זמן רב יותר, נוסף על כך - פרגולות האלומיניום עמידות מאוד בפני נזקי מזג האויר השונים והן אינן זקוקות לתחזוקה כלשהיא והן גם מגיעות בשלל עיצובים וצבעים.
   
 • חסרונות - אחד החסרונות הבולטים של פרגולות אלומיניום הוא המחיר הגבוה שלהן בהשוואה לפרגולות העשויות עץ.
   

פרגולות מעץ בהרצליה

אילו תוספות ניתן להוסיף לפרגולות אלומיניום בהרצליה?

אם חשבתם שבזה זה נגמר - דעו כי לפרגולות אלומיניום ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים שונים ואף יכולת הנעה חשמלית, שמאפשרת לכם לפתוח את הפרגולה ולתחום אותה לידי קיפול מתי שתרצו בכך, אופציית תלייה שמוסיפה אפקט מגניב של היתלות באוויר. דעו כי אף ניתן להוסיף אופציית קירוי לפרגולה - מדובר באיטום של גג הפרגולה מחדירת מים.

בנייה באופן עצמאי, האם זה כדאי?

פרגולה הינו מבנה סימטרי העשוי מחומרי גלם חזקים, כאלו שלרוב עוברים עיבודים שונים (גימור, חריטה, מדידות וחישובים גאומטריים שונים) אשר תורמים באופן ישיר וניכר למראה הכללי ובנוסף לאורך חייה ולאיכות שבה היא תספק לכם את הנדרש ממנה.

בנייתה באופן עצמאי היא אינה מטלה קלה, בכלל הארץ ובפרט בעיר הרצליה ולכן, במידה ואין ניקיון קודם בכל הנוגע להרכבת מבנים בסגנון, מומלץ שלא תתבצע בנייה עצמאית, זאת בעיקר כי בנייה עצמאית עלולה להתברר כלא משתלמת עקב בזבוז חומרי גלם, השקעת זמן רב מאד ותוצר סופי אשר אינו יספק אתכם במאה האחוז.

איך לבחור מתקין פרגולות בהרצליה?

לפני שאתם ממהרים לבחור מתקין פרגולות בהרצליה, כדאי שתבדקו את הדברים הבאים:

 • נסיון - אין ספק שהתקנת פרגולות הוא עסק לא זול ולכן נמליץ לכם לתעדף מתקיני פרגולות בהרצליה המחזיקים בותק של מספר שנים לפחות וזאת מפני שששנות הותק הללו יעידו ברוב הפעמים על הנסיון שצברו במהלך עבודתם וכי הסיכוי שנחשפו לכמות מקרים מגוונת הוא גבוה פי כמה מאשר מתקין שזה עתה הצטרף להלך העבודה.
   
 • מחיר - הדבר הבא שחשוב שתבדקו הוא מחיר התקנת פרגולות בהרצליה. תוכלו להיעזר במחירון של פורטל פרגוליין כדי להשוות בין הצעות המחיר שתקבלו לבין הצעות המחיר שבאתר. 
   
 • אחריות - לאחר שמצאתם מתקין פרגולות בהרצליה - חשוב מאוד שבדקו אודות טיב האחריות שהיא מקנה לכם. דעו כי במרבית המקרים האחריות מתחלקת חצי חצי בין עבודות הקשורות בהתקנה ועבודות שקשורות לצבע של הפרגולה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

פרגולות בהרצליה - שאלות נפוצות:

האם אפשר לקבל דרכם גם שירות של התקנת פרגולות בהרצליה אלומיניום?

בהחלט! דרך האתר שלנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר עבור מגוון רחב של פרגולות, בין היתר פרגולות אלומיניום ועץ.


למה חשוב לשים לב כאשר מתקינים פרגולה?

אנו ממליצים לבדוק את איכות חומרי הגלם שאיתם עובד המתקין ועבודה לפי התקן הבינלאומי, כמו כן לבדוק המלצות וחוות דעת על המתקין.


אני מתגורר בבית פרטי בהרצליה וזקוק להתקנת פרגולה לחניה של הרכב, מה עושים?

תוכלו להשאיר פרטים בפורטל פרגוליין או לחילופין - התקשרו אלינו ונאתר עבורך עד 3מתקיני פרגולות בהרצליה שביכולתם להתקין לכם גגון פרגולה לחנייה כך שהרכב שלך יישאר יבש ונקי.