קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בהוד השרון

מעוניין לבנות פרגולה בהוד השרון? ניתן להזמין פרגולה מעוצבת אשר עשויה מאלומיניום או מעץ. בנוסף ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקינים מומלצים המספקים פתרונות הצללה למרפסת, החצר ומקומות נוספים.

השוואת מחירים בין פרגולות בהוד השרון

רוצים להשוות מחירים ולחסוך? עם פרגוליין זה פשוט וקל! השאירו פרטים או חייגו אל המוקד וקבלו עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות ובעלי מקצוע המספקים שירותי התקנה ובניית פרגולות בהוד השרון מאלומיניום או מעץ, כמו כן שירותים נוספים בתחום ההצללה.

 

פרגולה בהוד השרון

פתרונות הצללה בהוד השרון והסביבה

מחפשים אחר פתרונות הצללה ולא יודעים במה לבחור? בואו נדבר על סוגי מרקיזות, פרגולות ופתרונות הצללה שגורמים לכל השקט והשלווה. כיצד תבחרו להצליל את המרפסת, החצר או גג המבנה? בין אם תבחרו בפתרון כזה או אחר, חשוב תמיד לזכור כי התקנת פרגולות מעץ בהוד השרון מצריכות לא פחות מאשר מומחיות ברמותיה הגבוהות ביותר. בסופו של דבר, התקנת פרגולה חייבת להיעשות ולהתבצע באופן הכי בטיחותי ובטוח. כל הפתרונות, היתרונות והחסרונות.

סוגי פרגולות והמחירים בהוד"ש

ישנם סוגים שונים של פתרונות הצללה עבור הבית, בין אם אתם מתגוררים על הקרקע או בקומה גבוהה. תוכלו לבחור בין פתרונות שונים אשר נעים בטווחי מחירים בהחלט רחבים. תמיד תוכלו לבחור להתקין פרגולות מעץ, יפהפיות ובעלות תחושה אותנטית בהחלט. מישהו ביקש תחושה כפרית ולא קיבל? לחלוטין, התקנת פרגולה מעץ מעניקה את התחושה שהמון אנשים מחפשים אחריה.

 

כאמור, ישנם סוגים רבים מאוד של פרגולות וסוגי עצים, ככה שיהיה מאוד קשה לנקוב במחיר "ייעודי" עבור התקנת פרגולות מעץ. יחד עם זאת, אם נדבר למשל על פרגולת עץ בגודל של 17 מ"ר, כאשר סוג העץ הוא גושני, יהיה ניתן להתקין פרגולות אלו החל ממחירים של 10,500 ₪ בממוצע.

מה לגבי פרגולת אלומיניום תלויה או עומדת?

פרגולות אלומיניום הן פתרון מעולה עבור הצללה, בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי ויש לחצר, או שמא אתם מתגוררים בקומה גבוהה עם מרפסת וזקוקים להצללה. התקנת פרגולת אלומיניום מחשבים, בדומה לפרגולות עץ, לפי מ"ר. כך יוצא שתוכלו גם לאתר בשוק פרוגולות אלומיניום במחירים של 420 ₪ למ"ר בממוצע.

ובחיים, כמו בחיים, תמיד יש גם יתרונות וחסרונות. בואו נדבר למשל על פרגולות עץ אשר מצריכות גם תחזוקה. אמנם גם פרגולת אלומיניום תצריך תחזוקה, אבל כשמדברים על עץ, למעשה מדברים על כך שעץ יחייב אתכם לתחזק אותו במהלך השנים. שימו לב, עצים עוברים טיפולים שונים עוד במפעל, אבל בכל מקרה, כל תקופה מוגדרת, יהיה עליכם לטפל בו גם אתם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

תחזוקת פרגולות עץ ואלומיניום בהוד השרון

בעוד שאלומיניום הוא חומר גלם מאוד עמיד, הוא גם יצריך ממכם תחזוקה פחותה מאשר התחזוקה שעץ יצרים ממכם. למעשה, פרגולת אלומיניום לא תצריך ממכם כמעט אף פעם תחזוקה אינטנסיבית. יחד עם זאת, ישנן פרגולות מסוגים שונים, חלקן פרגולות אשר משולבים בהן חומרי גלם שונים, כמו למשל פלסטיק ועץ.

אם אתם בוחרים להתקין פרגולה, הקפידו לוודא כי אתם מקבלים את חומר הגלם שאכן הזמנתם. בעוד שפלסטיק יצריך ממכם החלפה כשהוא יתבלה, אלומיניום יחזיק איתן תחת קרני השמש הקופחת. אתם מוזמנים להמשיך להיעזר בפורטל פרגוליין ולבצע דרכנו השוואת מחירים בין מספר מתקינים.