קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בדרום

מתן פתרונות הצללה זוהי המומחיות של פרגוליין, מתגורר באזור הדרום מחפש אחר מתקינים ונותני שירות העוסקים בפרגולות עץ ואלומיניום? אנחנו כאן בשבילך! השאר פרטים והזמן עכשיו פרגולות בדרום הארץ.

הפרגולה המושלמת בשבילכם

היא מבנה פשוט למדי אשר מורכבת לרוב מארבעה עמודי בסיס וגגון ומטרתה היא לספק צל והגנה מפני גשם. כיום קיימים שני סוגי חומר עיקריים אשר מהם מתבצעת בניית פרגולות: עץ ואלומיניום, העץ הוא החומר הנפוץ מבין השניים, בזמן שהאלומיניום הינו חומר שהשימוש בו למטרת בניית פרגולות הוא תחום צעיר במעט מהרכבות העץ השונות.

 

אזור השימוש משתנה, אך לרוב מציבים אותה בגינה או שמבצעים בנייה שלפרגולה במרפסת נגד גשם, עשויה מאלומיניום, זאת בידיעה על העומס המותר באזור בו בונים אותה, כגון המשקל המרבי המומלץ על המרפסת, כאשר ידוע שהיא יכולה לשקול כמה עשרות קילוגרמים (ואף יותר).

 

פרגולה בדרום

כיצד לבחור פרגולה בדרום?

בעת קבלת ההחלטה לרכישת פרגולה בדרום הארץ, אנו נמליץ להתחשב בכמה אספקטים:

  • החומר –  ממנו היא עשויה יכול להשפיע ישירות על סגולותיה השונים ועל כמות הזמן אשר תדרשו להשקיע בתפעולה, בהמשך אנו נפרט על העץ והאלומיניום.
     
  • גודל – כמובן שגם ממדיה הינו משהו שמומלץ לקחת בחשבון בעת רכישת שירותי פרגולות בדרום, בררו אילו ממדים הנכם מעוניינים בהם על ידי מדידה אמינה של האזור בו הנכם מעוניינים בה.
     
  • עיצוב – הגיוון הרב של מוצרי ההצללה הקיימים בשוק נובע, בין היתר, גם מהמראה הקיים להן. בדקו את העיצובים השונים הקיימים.

מתקיני פרגולות בדרום – מעץ או מאלומיניום.

כעת נפרט מעט על חומר העץ וחומר האלומיניום מהן הם לרוב מורכבות, נגש ישר לעניין, זו העשויה מחומר העץ מעניקה מראה מקסים וכפרי, לרוב מאסיבית ובנוסף, העץ עובר גימור בלק או בשמן, היתרונות הם איכות החומר ואורך חייו, החסרונות הם המשקל הרב והמחיר לרוב גבוה מזה של האלומיניום, בנוסף שילוב של דקים מתקבל כאן על הדעת ובפן העיצובי מרשים מאוד.

 

פרגולות מאלומיניום בדרום אשר נוטות להיות זולות יותר מאשר העץ, קיימים עיצובים רבים וגם מאד לתפעל ולנקות את חומר האלומיניום, החיסרון בבניית פרגולות אלומיניום בדרום הוא בעיקר בשל העובדה שהיא מתכתית – היא תתחמם בקיץ ותתקרר בחורף.