קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בדימונה

אם בעבר היינו מתקינים פרגולות בשביל לייצר הצללה בחצר או המרפסת, כיום התקנת פרגולות בדימונה מתבצעת גם בשביל לשדרג את העיצוב ולענות על צרכים נוספים כמו תאורה, הגנה מפני גשם ועוד.

השוו בין מתקיני פרגולות בדימונה

בניית פרגולה היא עבודה הדורשת מיומנת וניסיון רב. נדרש לבצע מדידות מדויקות וגם לבחון פרמטרים נוספים כמו הקירוי האופטימלי של הפרגולה, סוג חומר הגלם ופרמטרים נוספים. כאשר בוחרים מתקין פרגולות בדימונה, כדאי לבדוק שהוא אכן האדם המתאים לבצע את העבודה.

 

לשם כך, אנו עושים בעבורכם את רוב העבודה: מסננים ומשאירים רק מתקינים מומלצים ומנוסים, אשר קיבלו ביקורות חיוביות בעבר. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא רק להשוות בין ההצעות השונות ולבחור את המתקין שאיתו תעבדו.

 

פרגולות בדימונה

התקנת פרגולה בדימונה: כולל מנגנון חשמלי

בשנים האחרונות, כמעט כל מי שמחפש מתקין פרגולות בדימונה, שואל גם על דגמים חשמליים. פרגולות חשמליות יכולות להיות פתרון נהדר גם לקיץ וגם לחורף והן מאפשרות שליטה נוחה וחכמה בשלבי התריס. מבחינת המחיר, פרגולה חשמלית למרפסת תעלה לכם בין 1,500 ל-2,500 ש"ח וזאת כאשר מדובר על פרגולה מאלומיניום עם מנגנון חשמלי. מחיר זה הוא למ"ר.

 

מחיר פרגולת אלומיניום חשמלית (למ"ר)

מחיר פרגולת אלומיניום חשמלית (למ"ר): 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

פרגולות עץ בדימונה - יתרונות מרכזיים:

לעץ יש מספר יתרונות כמו למשל המראה היפה שלו והעובדה שמדובר בחומר גמיש. התקנת פרגולות עץ בדימונה צפויה להיות זולה יותר מאשר פרגולה מעץ ולכן לעיתים הבחירה בעץ תתבצע בשל עלויות תקציב.

 

אם אתם לפני התקנת פרגולות בדימונה ומתלבטים בין עץ לאלומיניום, חשוב לקחת בחשבון שבהמשך הדרך תזדקקו לתחזוקה של העץ כל כמה שנים ועל כן בטווח הארוך המחיר של אלומיניום עשוי להיות משתלם יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מדוע כדאי להיעזר בפורטל פרגוליין?

מעטים אתרי האינטרנט בארץ אשר דרכם ניתן לבצע השוואת מחירים בין מתקינים וחברות בתחום. דרך האתר שלנו, ניתן בהחלט לבחון את מחירי השוק בצורה קלה ונוחה ומבלי להתחייב לעבודה עם בעל מקצוע כזה או אחר. איך עובד התהליך? אתם מחייגים אל המוקד שלנו, מקבלים מספר הצעות שונות ולאחר מכן בוחרים במתקין שסיפק את ההצעה הנוחה ביותר.

שיטות להוזלת מחיר הפרגולה

הנה מספר דרכים אשר יכולות לסייע לכם בהוזלת המחיר בעת התקנת פרגולות בדימונה

 

שיטת הוזלה הסבר

 

הזמינו התקנה בחורף

 

בקיץ הביקוש להתקנת פרגולות גבוה הרבה יותר ולכן המחירים גם יקרים יותר.

 

השוו בין מספר הצעות

 

לא כדאי ללכת עם ההצעה הראשונה שקיבלתם. הקפידו להשוות בין מספר הצעות שונות.

 

בחירת חומר גלם זול

 

אם החלטתם שאתם רוצים פרגולת עץ, תוכלו להזמין אותה מעץ אורן פשוט ולא מעץ אורן גושני.

 

פרגולה עומדת במקום תלויה

 

פרגולה עמודת תהיה זולה ברוב המקרים בהשוואה לפרגולה תלויה ללא רגליים.

פרגולות אלומיניום בדימונה במגוון עיצובים

לפרגולות מחומר אלומיניום יש לא מעט יתרונות כמו עמידות גבוהה ועיצוב מרשים. רבים בוחרים לשלב בחצר פרגולות מאלומיניום מאחר ומדובר גם בחומר אשר אינו דורש תחזוקה בהמשך הדרך, וזאת בהשוואה לפרגולות מעץ, שנצטרך לתחזק על בסיס קבוע בשביל שיראו טוב.

 

בעת בחירת פרגולות אלומיניום בדימונה או בכל מקום אחר בארץ, כדאי לזכור כי יש מספר דרכים לשדרג את הפרגולה, החל מצביעתה בצבעים שונים, הוספת תאורה בחלקה העליון, הזמנת פרגולה מתכווננת עם תריסים שנפתחים ונסגרים בלחיצת כפתור, הוספת קירוי לפרגולה וכדומה.