קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בגדרה

מעוניינים בהתקנה של פרגולה חדשה במרפסת או החצר? קבלו הצעת מחיר נהדרת בעבור התקנת פרגולות בגדרה, דרך הפורטל המוביל בתחום - פרגוליין. ניתן לקבל הצעות מחיר בעבור התקנת פרגולה מעץ וגם אלומיניום.

שירותי התקנת פרגולות בגדרה

רוצים לשדרג את נראות החצר? מעוניינים ליצור אזור כייפי ומוצל במרפסת שלכם? זה הזמן לשלב פרגולה חדשה! אם כבר יש לכם כיוון באשר לסוג וגודל הפרגולה הנדרשת לכם, תוכלו ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבל הצעות מחיר ממתקינים המספקים שירותי התקנת פרגולות בגדרה. שירות השוואת המחירים הוא חינמי ואינו כרוך בעלויות או התחייבויות כלשהן כלפי בעלי המקצוע.

 

פרגולות בגדרה

עלות התקנת פרגולות אלומיניום בגדרה

קשה לספק מחיר אחיד בעבור התקנת פרגולה מאלומיניום מאחר והמחיר נקבע על סמך גודל הפרגולה, העיצוב שלה והמפרט המדויק. לצורך קבלת קנה מידה כללי, נוכל להגיד כי המחירים נעים בין 10,000 ל-15,000 ש"ח בעבור פרגולה עשויה מאלומיניום, שאורכה הוא בערך 20 מטר.

 

מחיר ממוצע לפרגולת אלומיניום (20 מטר)

מחיר ממוצע לפרגולת אלומיניום (20 מטר): 12500 ₪

טווח מחיר גבוה 15000 ₪

טווח מחיר נמוך 10000 ₪

המקומות הנפוצים ביותר להתקנת פרגולה

  • התקנת פרגולה בחניה: על מנת ליצור הצללה לרכב, נהוג להתקין פרגולה לחניה. יש לא מעט אופציות של פרגולות באזור זה, כולל פרגולות אלומיניום או פרגולות שעשויות מעץ.
     
  • התקנת פרגולות בחצרות: מתגוררים בבית פרטי? מעוניינים ליצור אזור אינטימי ומוצל בחצר שלכם? תוכלו לעשות זאת כמובן על ידי התקנת פרגולה. כדאי לבחון את האופציה של פרגולה מתקפלת (חשמלית) שנחשבת לנוחה למדי.
     
  • התקנה של פרגולה במרפסת: פרגולות בד, עץ, אלומיניום ועוד מגוון סוגים - יתאימו בצורה מושלמת למרפסת שלכם וימנעו מהשמש החזקה להגיע אל האזור בו אתם יושבים.

איך בוחרים מתקין פרגולות בגדרה?

הדרך הנכונה לבחור מתקין פרגולות בגדרה היא על ידי הגדרת הפרמטרים שחשובים לכם. אם לדוגמה, סוגיית המחיר היא החשובה ביותר, יש לחפש את הגורם שיספק את ההצעה הזולה ביותר.

 

אם תרצו זמינות והתקנה מהירה, בדקו תוך כמה זמן ניתן לייצר את הפרגולה ולהתקינה אצלכם. נמליץ לבדוק גם את תיק העבודות של המתקין, את סוגי המוצרים שהוא מייצר ומספק וגם את הוותק ושנות הניסיון שלו בתחום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

התקנת פרגולות בגדרה עם תוספות

פרט לפרגולה עצמה, תוכלו להזמין גם תוספת כמו קירוי לפרגולה, אשר עשוי להיות מבמבוק, סנטף או פוליגל. בנוסף, חוץ מהתקנת פרגולות בגדרה וקירויים, ניתן למצוא באתר שלנו מידע על התקנת מרזב לפרגולה, מאחר וזהו רכיב חשוב שיכול לשדרג את הפרגולה, ליצור ניקוז מתאים ולמנוע בעיות בהמשך.