קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בבת ים

מחפשים צל ליד הבריכה שלכם? רוצים לשדרג את המרפסת לשלב הבא? בעזרת פרגוליין תוכלו למצוא מתקיני פרגולות בבת ים. נעזור לראות כמה זה יעלה וגם עם מה שתצטרכו לברר לפני שאתם מתקשרים.

השוואת מחירים של פרגולות בבית ים

פורטל פרגוליין עובד עם הרבה מתקיני פרגולות בבת ים. אחרי שעשיתם את בחרתם את הפרגולה הנכונה (בהמשך) ועשיתם את שיעורי הבית (גם זה בהמשך) תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדע לקשר ביניכם לבין מתקיני פרגולות באיזור שלכם. השוו בין המחירים שלהם וככה תחסכו מאות שקלים.

 

פרגולה בבת ים

כמה עולות פרגולות בבית ים?

זו כמובן שאלה מורכבת כי המחיר של פרגולות בבת ים משתנה לפי הצורך שלכם. אלומיניום או עץ? איזה עץ? אתם מחפשים פרגולה בהתאמה אישית בכלל? 

 

מחירון של פרגולות בבת ים

מחיר פרגולה מעץ אורן

פרגולה שתלויה על 2 עמודים. המחיר המוצג הוא למ"ר.


500 - 750 ש"ח
כמה תעלה פרגולה מאלומיניום דמוי עץ?

מומלץ למי שרוצה פרגולה שלא תחליד.


900 - 1,400 ש"ח
עלות של פרגולה לקירוי חניה

אם אתם צריכים קירוי של החניה שלכם.


1,900 - 2,300
פרגולה בהתאמה אישית

המחיר ישתנה בהתאם לעבודה.


9,000 - 14,500

הדפס מחירון

חשוב לבוא לשיחה אחרי שעשיתם ש"ב

כשאתם מתכנים להתקין פרגולה בבת ים חשוב להבין מה התקציב שלכם. פרגולה זו הוצאה שיכולה להתחיל בכמה מאות או אלפים בודדים ויכול להגיע גם עד חמש עשרה אלף שקל.

 

מאוד קל להתבלבל בין כל סוגים השונים אז, לכן מומלץ לשים תקציב מה שיעזור לכם לסנן. מעבר לזה, מדדו את השטח שעליו תרצו להתקין את הפרגולה. זה כמובן ישפיע על המחיר ויעזור לכם להבין מה באפשרותכם לעשות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

בחרו בפרגולה הנכונה עבורכם

כשאתם בוחרים פרגולה בבת ים קודם צריך להבין מה השימוש שלכם. עצם העובדה שיש הרבה פתרונות להצללה ומדובר בהשקעה, מומלץ לעשות מחקר קטן שיעזור לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים. האם אתם מחפשים פרגולה למרפסת? יכול להיות שגם סוכך יתאים לכם? האם אתם צריכים פרגולה לחורף או לקיץ? אלו שאלות שכדאי לדעת לפני שמתקשרים למתקין פרגולות.