קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות באשקלון

בנייה או התקנה של פרגולה באשקלון במחירים משתלמים תוכל להשיג דרך הפורטל הגדול במדינה בתחום, פרגוליין! אנו מספקים שירות מקצועי, איכותי ואמין בעבור פרגולות עץ ואלומיניום לתושבי אשקלון והסביבה.

פרגולת עץ או אלומיניום באשקלון?

כיום, קיימים שני סוגים עיקריים – העץ ופרגולת האלומיניום. ההבדל הניכר ביניהם הוא כמובן סוג החומר, אך הבדל זה מתבטא באופנים כגון: אזור בו היא ממוקמת, מחיריהן השונים, אופן הטיפול, משקלן ועוד…זו העשויה מחומר הטבעי (עץ) אשר ידועה בתור מעט יקרה יותר מהאלומיניום, אך לא להרתע, לעתים קרובות ניתן למצוא מבצעים כך שאין הנכם מחויבים להיות סגורים לרעיון עקב שיקול כלכלי.

 

ישנם הבדלים ניכרים במשקל אשר משפיע ישירות על העובדה כי פרגולת אלומיניום באשקלון כמו בערים נוספות, הינה מתאימה יותר לאזורים העיר, זאת מכיוון שהאלומיניום קל יותר מחומר העץ ויוצר התאמה גדולה יותר למרפסות.

 

בניית דקים ופרגולות באשקלון

מה משפיע על מחיר הפרגולה?

ישנם מספר פרמטרים אשר עשויים להשפיע על מחיר העבודה כאשר הפרמטר הראשון הוא סוג הפרגולה. ישנו מחיר שונה כמובן בין פרגולה עץ לפרגולה מאלומיניום. בנוסף, גודלה של הפרגולה ישפיע על המחיר וגם אלמנטים שונים כמו פרזול, הצללה וקירוי או צביעה מקצועית. אפשר להוזיל עלויות של עבודות עץ אחרות באמצעות שילובן כחלק מתהליך בניית הפרגולה כמו דקים למשל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

יתרון הפרגולה בעיר אשקלון

בעת הקמת פרגולות באשקלון, הנכם תבינו כי היתרון אשר היא מביאה לחייכם הוא עצום. היא מספקת לכם מקום מוצל לימי השמש ומקום בעל גג לימי החורף גשומים, באמצעותה, הנכם תרוויחו בקלות עוד כמה ימים בהם תוכלו להינות מחיק הטבע בסביבה אותה בחרתם.

 

כמו כן היא פתרון מצוין לטובת מיגון מגשם והוספת מקום מוצל, זהו יתרון עצום עבור מקומות כגון משרדים ובתי עסק קטנים באזור הנבחר על ידכם יספק לכלל האנשים העובדים מקום מוצל לישיבה בחוץ, מי מעובדי המשרד לא היה רוצה לצאת למקום מוצל ולנשום קצת אוויר נקי, גם אם זה רק לחמש דקות של התאווררות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה