קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות באשדוד

בעמוד זה נציג בפניכם את היתרונות והחסרות בין פרגולות אלומיניום באשדוד לבין פרגולות העשויות מעץ באותו האזור, מהם המחירים המקובלים עבור התקנה ע"י מתקיני פרגולות, שאלות שנשאלו בנושא וגם איך תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע באזורכם מבלי לבזבז זמן יקר דרך פורטל פרגוליין.

מתי נתקין פרגולה באשדוד?

ניתן להניח כי רובנו יודעים מהי פרגולה ואף יצא לנו ליהנות מישיבה בה, אבל מעבר לזה, למה מישהו צריך אותה? אז תחילה נזכיר כי היא מבנה בסיסי למדי אשר מיועד לספק מכסה והגנה מפני הגשם בימי החורף וצל נעים בימי הקיץ החמים של ישראל.

כך למעשה, תוכלו לשבת בשלווה ובכיף בגינה, במרפסת, מחוץ לבית העסק (ניתן להזמין דרכנו פרגולות, דקים, סגירת חורף וגם סוככים לחנויות) ועוד. מעבר לסיפוק מקום מסתור מפני מזגי האוויר השונים ובזאת מתאפשרים לכם ימים נוספים ליהנות מהקפה של הבוקר תחת קורת הגג באוויר הנעים, היא יכולה להוסיף רבות למראה הכללי של האזור בו הוקמה. התקנת פרגולה באשדוד תתבצע גם כאשר נרצה ליצור אזור אינטימי בחצר ולקבל קצת פרטיות מהשכנים או מכל גורם אחר שעובר בקרבת הבית.
 

התקנת פרגולות מעץ באשדוד

מהם סוגי הפרגולות הנפוצות?

כאן נציג שני סוגים נפוצים של פרגולות באשדוד שרבים בוחרים להתקין בביתם: פרגולות אלומיניום ופרגולות העשויות מעץ.

 • פרגולות אלומיניום באשדוד - פרגולות אלומיניום ניתן להשיג במגוון צורות וצבעים. פרגולת אלומיניום דמוי עץ, פרגולות אלומיניום עם מנוע חשמלי המניע אותן, פרגולות  מקורות (הכוונה כאלו שבהן גג הפרגולה אטום לחלוטין, מה שמסייע להגן על האזור שמתחת מפני גשמים או שמש חזקה). היתרון בהתקנת פרגולות מאלומיניום באשדוד הוא התחזוקה האפסית שהן דורשות בעוד שהחיסרון בהן הוא המראה היותר קר שהן מספקות בהשוואה לעץ וגם המחיר שנחשב ליקר.
   
 • פרגולות מעץ - פרגולות מעץ באשדוד נחשבות לותיקות ביותר בתחום. הן אלו שהתחילו את הסאגה. ניתן להתקין פרגולות אלו ממגוון רחב של עצים, החל מבמבוק, עץ אורן, עץ איפאה (משמש גם לדקים), עץ גושני ועוד. היתרון של פרגולות עץ הוא המראה הטבעי שלהן וגם העלות הנמוכה ביחסית לאלומיניום, בעוד שהחיסרון הגדול בהן הוא התחזוקה הנדרשת עבור העץ עצמו, שעם הזמן יכול להשחיר ולהיפגע מנזקי האוויר השונים.
   
פרמטר להשוואה פרגולות מעץ פרגולות מאלומיניום
תחזוקה יש צורך כמעט ואין צורך
מראה טבעי  קר ולא טבעי לרוב
מחיר 600 - 1,000 ש"ח 700 - 1,900 ש"ח
כבדות החומר כבד לרוב חומר קל

כמה עולה התקנת פרגולות אלומיניום באשדוד?

מחירי התקנת פרגולות אלומיניום באשדוד נעים לרוב בין 700 - 1,900 ש"ח. טווח המחירים הגבוה שציינו נובע מהפרשי מחיר שבין התקנת פרגולת אלומיניום בסיסית העומדת על 4 מוטות, ללא חיבור למבנה, בעוד שטווח המחיר הגבוה מתייחס לפרגולות אלומיניום הנתמכות על מנוע חשמלי ועל כן, המחיר גבוה יותר.

מחיר ממוצע להתקנת פרגולות אלומיניום באשדוד

מחיר ממוצע להתקנת פרגולות אלומיניום באשדוד: 1300 ₪

טווח מחיר גבוה 1900 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

מחירון התקנת פרגולות באשדוד

כאן תוכלו לקרוא מידע לגבי הצעות מחיר לדוגמה של התקנת פרגולות באשדוד שלקחנו ממחירון הפרגולות המלא של פורטל פרגוליין.


מחירון התקנת פרגולות באשדוד

פרגולה מעץ סינטטי

התקנת פרגולות מעץ מלאכותי. ניתן להזמין במגוון צבעים: לבן, חום טבעי, שחור ועוד.


450 - 700 ש"ח
התקנת פרגולות אלומיניום באשדוד

מחיר עבור התקנה ושווי של פרגולת אלומיניום עם מנגנון חשמלי.


1,400 - 1,900 ש"ח
התקנת פרגולה מעץ אורן

התקנה של פרגולה תלויה (עומדת על 2 עמודים) מעץ אורן.


500 - 750 ש"ח
התקנת פרגולת אלומיניום עומדת

המחיר הינו למטר של התקנת פרגולה בסיסית הנתמכת על ארבעה מוטות אלומיניום.


700 - 900 ש"ח
התקנת פרגולות אלומיניום תלויות

המחיר כולל את שווי החומרים והתקנתם ע"י מתקין פרגולות באשדוד.


1,540 - 2,100 ש"ח

הדפס מחירון

תקופת האחריות עבור התקנת פרגולות אלומיניום באשדוד

תקופת האחריות עבור התקנת פרגולות אלומיניום באשדוד נעה לרוב בין 5 - 10 שנות אחריות מצד מתקין הפרגולות. חשוב שתבקשו הוכחה לתוקף האחריות גם בכתב לפני תחילת ההתקנה, ע"מ להמנע מאי נעימות בהמשך. זכרו שמדובר בהליך לא זול וחשוב שיהיה לכם למי לפנות במידה ונוצרה תקלה בפרגולה שלכם.
 

תקופת האחריות הממוצעות להתקנת פרגולות אלומיניום:
10 שנות אחריות 7.5 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני פרגולות באשדוד אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

אילו סוגי פרגולות מעץ באשדוד קיימים?

פרגולות עשויות עץ יכולות להגיע בגוון צורות ובמגוון סוגי עצים, נסביר על כך מתחת:

 • פרגולת עץ עומדת - מדובר בסוג הנפוץ ביותר של פרגולות עץ שקיימות כיום: פרגולה הבנוייה מ - 4 עמודי עץ,  ומעל מתחבר גג הפרגולה שגם הוא עשוי עץ. היא עשוייה להגיע עם גג שטוח או עגול מעץ. 
   
 • פרגולת עץ תלוייה - כאן מדובר על סכך פרגולה העשוי מעץ, אליו מחוברת מסגרת אלומיניום שמחברת בין סככת העץ למבנה. נוסף למסגרת האלומיניום, יש כאן צורך בשלשלאות ברזל שיתנו תמיכה מהחלק העליון של המבנה ויתנו קונטרה יציבה נוספת למסגרת האלומיניום.
   
 • פרגולת עץ חצי תלויה - במצב זה פרגולת העץ נתמכת הן בקיר המבנה והן ע"י מוטות עץ או אלומיניום ברצפה שמתחתיה. פרגולת עץ מסוג זה נחשבת ליציבה ביותר מסוגי הפרגולות אותם הזכרנו בפסקה.
   
 • פרגולות לפי סוג העץ - פרגולות עץ באשדוד ניתנות להתקנה ממגוון רחב של עצים, כגון: במבוק, איפאה, עץ גושן ואף במסגרת של מספר שכבות עצים הדבוקות יחד ע"מ ליצור עובי וחוזק נוסף לפרגולה.


התקנת פרגולות אלומיניום באשדוד

כמה זמן לוקחת התקנת פרגולות באשדוד?

זמני התקנת פרגולות מאלומיניום באשדוד עשויים לקחת בין יום עד שני ימי עבודה. קחו בחשבון שטווח הזמנים שצויין עשוי להתארך במידה ועל מתקין פרגולות באשדוד לפרק פרגולה קיימת לפני שיתקין את החדשה או במידה ויורד גשם באותם ימים או אם הקרקע מעליה מתוכננת להיבנה הפרגולה אינה יציבה.

 

זמן ממוצע להתקנת פרגולות אלומיניום באשדוד:
יום וחצי
יומיים משך זמן יום

פרמטרים חשובים לבחירת פרגולה

לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע לבנות עבורכם פרגולה באשדוד, מומלץ שתבחנו מספר היבטים:

 • מיקום - חשוב ביותר שתתקבעו על מיקום בו תרצו שמתקין פרגולות באשדוד יתקין לכם את הפרגולה. תוכלו לוודא זאת ע"י בחינה של כמויות השמש במיקומים מסויימים בשעות בהן אתם מעוניינים לעשות שימוש בפרגולה כך שהפרגולה תוכל להעניק לכם צל מפני קרני השמש החמות.
   
 • חומר - חשוב שתיסגרו על החומר ממנו תיבנה הפרגולה: פרגולות מעץ באשדוד יעניקו לכם מראה טבעי ואסתטי אך יחד עם זאת, השמש החזקה יכולה להביא לשחיקה מהירה של העץ, בעוד שאם תבחרו בפרגולות אלומיניום אז תוכלו להנות מחומר עמיד לאורך שנים ארוכות ויחד עם זאת, המראה של האלומיניום נחשב ל"קריר" יותר ופחות טבעי וזה עשוי שלא להשתלב עם הגינה שלכם.
   
 • עיצוב - פרגולות מעץ ומאלומיניום מגיעות במגוון רחב של עיצובים ולצכן, מומלץ שתיבחרו בעיצוב ספיציפי או לפחות תכוונו את עצמכם לקווי עיצוב ספיציפיים ע"מ שמתקין פרגולות באזורכם יוכל להתאים לכם ביתר קלות את מראה הפרגולה שיתקין לכם.

מהם היתרונות והחסרונות בפרגולות אלומיניום?

נתחיל ביתרונות: היתרונות בהתקנת פרגולות אלומיניום באשדוד הן עוצמת העמידות של החומר בפני מזגי האויר השונים והתחזוקה הכמעט אפסית שחומר האלומיניום מצריך. יחד עם זאת, יש גם לא מעט חסרונות, כמו העלות היקרה של פרגולות אלומיניום וגם המראה היחסית "קריר" ומלאכותי של חומר האלומיניום בהשוואה לפרגולות מעץ.

איך לבחור מתקין פרגולות מומלץ באשדוד?

 • נסיון - העסיקו מתקין פרגולות באשדוד המחזיק בותק של מספר שנים לפחות. במרבית המקרים הדבר יעיד על הנסיון שהספיק לצבור במהלך שנות הותק ועל כמות מקרים גדולה יותר שהתמודד מולם. ככל שכמות הנסיון גבוהה יותר - כך הסיכוי שבעל המקצוע יגרום לנזק או יתקין את הפרגולה בצורה לקוייה הוא נמוך מאוד.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל פרגוליין 3 מתקיני פרגולות באשדוד, תוכלו לברר לפי שמם באינטרנט חוות דעת שכתבו לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שקיבלו.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת, פורטל פרגוליין מאפשר לכם לברר מחירי התקנת פרגולות באשדוד עוד בטלפון מול בעלי המקצוע שקיבלתם מאיתנו ולבצע השוואת מחירים שתאפשר לכם לבחור במחיר המשתלם ביותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

שאלות בנושא התקנת פרגולות באשדוד


איזו פרגולה מומלצת יותר - מאלומיניום או מעץ?

בשני המקרים  קיימים יתרונות וחסרונות, הרחבנו על כך במאמר עצמו.


בין כמה מתקיני פרגולות באשדוד מומלץ לי להשוות?

פורטל פרגוליין ממליץ לבצע השוואת מחירים בין עד 3 מתקיני פרגולות באזורכם, דעו כי זה גם כמות בעלי המקצוע שהפורטל יכול לספק לכם בחינם וללא התחייבות