קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות באבן יהודה

חושבים על לשדרג את החצר שלכם ולהוסיף צל? יכולים להפסיק את החיפוש שלכם. אנחנו נוכל לעזור לכם למצוא התקנת פרגולות באבן יהודה, גם להבין את המחירים ולערוך השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות שונים בעיר.

כמה עולות פרגולות באבן יהודה?

המחיר של פרגולות באבן יהודה תלוי כמובן באיזו פרגולה אתם צריכים, מה הגודל שלה ובמתקין הפרגולות עצמו (על האחרון נרחיב בהמשך). הוספנו לכם מחירון של פרגולות נפוצות, תוכלו להסתכל על מחירי פרגולות נוספים.

 

דוגמאות למחירים של פרגולות באבן יהודה

פרגולה מעץ אורן

המחיר הוא למ"ר.


500 - 750 ש"ח
עלות של פרגולות מעץ טבעי

ניתן גם להזמין "פרגולה צפה".


690 - 865 ש"ח
פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

גלו מידע נוסף על פרגולות מאלומיניום דמוי עץ.


900 - 1,400 ש"ח
פרגולה מאלומיניום עם תריס חשמלי נפתח

פרגולה עם מנגנון חשמלי.


1,400 - 1,900 ש"ח

הדפס מחירון

מה עדיף - פרגולה מעץ או מאלומיניום?

זו בהחלט שאלה טובה שבשביל לענות עליה צריך להבין מה אתם מחפשים מהפרגולה. הנה כמה הבדלים בין פרגולות מעץ לבין פרגולה מאלומיניום:

  • עמידות לאורך זמן: פרגולה מאלומיניום תחזיק מעמד יותר זמן מאשר פרגולה מעץ בשל היציבות של חומר הגלם. בנוסף העובדה שהיא תחזיק יותר זמן מעמד אומרת גם שתצטרכו לתקן אותה פחות לאורך זמן מה שיחסוך במחירים.
     
  • פרגולה חשמלית: פרגולה מאלומיניום יכולה להיות חשמלית, והרבה פעמים אנשים יוסיפו לה תריסים שאפשר לשלוט בהם באמצעות שלט. בדרך כלל פרגולות באבן יהודה שנמצאות בחצר, יכללו מנגנון חשמלי.
     
  • פרגולה לא מתחממת: פרגולה מעץ לא תוליך חום מה שאומר שבמהלך החורף היא לא תתקרר ובמהלך הקיץ לא תתחמם בניגוד לפרוגלה מאלומיניום שכן תתקרר ותתחמם בהתאמה.
     
  • מראה קלאסי: הרבה אנשים יעדיפו פרגולה מעץ בשל המראה הקלאסי שהיא מעניקה לחצר שלהם.

 

פרגולה באבן יהודה

השוואת מחירים בין פרגולות באבן יהודה

קודם הסברנו לכם שהמחיר של פרגולות באבן יהודה משתנה בהתאם לגודל הפרגולה, החומר אבל גם מתקין הפרגולות עצמו. כלומר, תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות על אותה העבודה מתקינין פרגולות שונים. פה אנחנו גם נכנסים לתמונה ועוזרים לכם לערוך השוואת מחירים.

 

אנחנו עובדים עם הרבה מתקיני פרגולות באבן יהודה, כך שכל מה שאתם צריכים זה להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנחנו כבר נדאג לקשר ביניכם לבין 3 מתקיני פרגולות בעיר. דברו איתם, קבלו הצעות מחיר וחסכו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

התקנת פרגולה באבן יהודה במרפסת

אחד השדרוגים הכי טובים שאפשר לעשות למרפסת הוא להוסיף לה פרגולה שתוכל לכסות את השמש שמסנוורת אתכם, או שתעשה לכם צל מהחום הנוראי שאנחנו חוויים פה בישראל לא מעט. האפשרות הברורה ביותר היא להתקין פרגולה מעץ. זה מה שלרוב קופץ לראש לאנשים שרוצים להתקין פרגולה באבן יהודה בעיקר בגלל שזה המראה הקלאסי שאנחנו רואים. עם זאת שווה לשקול פרגולה למרפסת שלכם מאלומיניום כי היא נותנת לכם את האפשרות של תריס חשמלי כמו שתיארנו בפסקת ההשוואות.

 

שאלות שחשוב לשאול את מתקין הפרגולות לפני תחילת העבודה:

 

מה לשאול את המתקין? מדוע זה חשוב?

 

האם מקבלים אחריות על ההתקנה?

 

כדאי לבדוק שהמתקין מספק אחריות על ההתקנה, כולל תיקון הפרגולה במידת הצורך.

 

מה לוח הזמנים של העבודה?

 

חשוב ליצור גאנט התקדמות ברור, החל מביקור לצורך לקיחת מידות ועד מועד ההתקנה.

 

באיזה חומרים משתמשים?

 

הקפדה על חומרי גלם איכותיים תמנע בעיות ותקלות בהמשך הדרך.

כך תחסכו במחיר הפרגולה

מתעניינים בהתקנת פרגולות באבן יהודה? רוצים לחסוך בעלויות? הדרך הראשונה לחסכון היא חיפוש אחר מבצעים והנחות אצל החברות השונות. פרט למבצעים, תוכלו לבחור בחומר גלם זול יותר. אם לדוגמה תרצו לבנות בחצר או במרפסת פרגולה מעץ, ניתן לבחור בפרגולה מעץ במבוק אשר זולה יותר מאשר פרגולה מעץ גושני. דרך נוספת לחסוך היא על ידי הכרת מחירי השוק והשוואה בין מספר הצעות מחיר שונות.