קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות באבן יהודה

חושבים על לשדרג את החצר שלכם ולהוסיף צל? יכולים להפסיק את החיפוש שלכם. אנחנו נוכל לעזור לכם למצוא התקנת פרגולות באבן יהודה, גם להבין את המחירים ולערוך השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות שונים בעיר.

כמה עולות פרגולות באבן יהודה

המחיר של פרגולות באבן יהודה תלוי כמובן באיזו פרגולה אתם צריכים, מה הגודל שלה ובמתקין הפרגולות עצמו (על האחרון נרחיב בהמשך). הוספנו לכם מחירון של פרגולות נפוצות, תוכלו להסתכל על מחירי פרגולות נוספים.

 

דוגמאות למחירים של פרגולות באבן יהודה
 • פרגולה מעץ אורן

  המחיר הוא למ"ר.

  500 - 750 ש"ח
 • עלות של פרגולות מעץ טבעי

  ניתן גם להזמין "פרגולה צפה".

  690 - 865 ש"ח
 • פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

  כאמור, פרגולה מאלומיניום לא יחלידו.

  900 - 1,400 ש"ח
 • פרגולה מאלומיניום עם תריס חשמלי נפתח

  פרגולה עם מנגנון חשמלי.

  1,400 - 1,900 ש"ח

הדפס מחירון

ממה עדיף פרגולה מעץ או מאלומיניום?

זו בהחלט שאלה טובה שבשביל לענות עליה צריך להבין מה אתם מחפשים מהפרגולה. הנה כמה הבדלים בין פרגולות מעץ לבין פרגולה מאלומיניום:

 • עמידות לאורך זמן: פרגולה מאלומיניום תחזיק מעמד יותר זמן מאשר פרגולה מעץ בשל היציבות של חומר הגלם. בנוסף העבודה שהיא תחזיק יותר זמן מעמד אומרת גם שתצטרכו לתקן אותה פחות לאורך זמן מה שיחסוך במחירים.
   
 • פרגולה חשמלית: פרגולה מאלומיניום יכולה להיות חשמלית, והרבה פעמים אנשים יוסיפו לה תריסים שאפשר לשלוט בהם מרחוק.
   
 • פרגולה לא מתחממת: פרגולה מעץ לא תוליך חום מה שאומר שבמהלך החורף היא לא תתקרר ובמהלך הקיץ לא תתחמם בניגוד לפרוגלה מאלומיניום שכן תתקרר ותתחמם בהתאמה.
   
 • מראה קלאסי: הרבה אנשים יעיפו פרגולה מעץ בשביל המראה הקלאסי שהיא נותנת לחצר שלהם.

 

פרגולה באבן יהודה

השוואת מחירים בין פרגולות באבן יהודה

קודם הסברנו לכם שהמחיר של פרגולות באבן יהודה משתנה בהתאם לגודל הפרגולה, החומר אבל גם מתקין הפרגולות עצמו. כלומר, תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות על אותה העבודה מתקינין פרגולות שונים. פה אנחנו גם נכנסים לתמונה ועוזרים לכם לערוך השוואת מחירים. אנחנו עובדים עם הרבה מתקיני פרגולות באבן יהודה, כך שכל מה שאתם צריכים זה להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנחנו כבר נדאג לקשר ביניכם לבין 3 מתקיני פרגולות בעיר. דברו איתם, קבלו הצעות מחיר וחסכו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

קחו פרגולה למרפסת שלכם

אחד השדרוגים הכי טובים שאפשר לעשות למרפסת הוא להוסיף לה פרגולה שתוכל לכסות את השמש שמסנוורת אתכם, או שתעשה לכם צל מהחום הנוראי שאנחנו חוויים פה בישראל לא מעט. האפשרות הברורה ביותר היא להתקין פרגולה מעץ. זה מה שלרוב קופץ לראש לאנשים שרוצים להתקין פרגולה באבן יהודה בעיקר בגלל שזה המראה הקלאסי שאנחנו רואים. עם זאת שווה לשקול פרגולה למרספת שלכם מאלומיניום כי היא נותנת לכם את האפשרות של תריס חשמלי כמו שתיארנו בפסקת ההשוואות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה