קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בראש העין

מחפש פרגולה בראש העין והאזור? בעזרת פורטל 'פרגוליין' ניתן למצוא מתקין פרגולות עץ או אלומיניום וגם עבודות עץ נוספות בראש העין והסביבה ולבצע בינהם השוואת מחירים.

מצא מתקין פרגולות בראש העין בזול

מחפשים אחר מתקין פרגולות ראש העין בזול? רגע לפני שמסמנים V על חיסכון בכסף, חשוב מאוד לבדוק שאתם לא מתפשרים על האיכות של התקנת פרגולה בבית. אתם חייבים לזכור, התקנת פרגולות מחייבת מקצועיות מוחלטת, מאחר וקריסה של פרגולה, חלילה, יכולה להוות סכנת חיים ממשית. אז כיצד מאתרים מתקין פרגולה בזול? המשיכו לקרוא.

 

בכדי ליהנות מהתקנת פתרונות הצללה בראש העין בזול, מומלץ קודם כל לבדוק מה פורטל פרגוליין מציע לכם. הכי פשוט והכי מומלץ? בדקו אילו חברות פרגולה עובדות בראש העין ובאילו מחירים. עושים זאת בצורה הבאה: משאירים את הפרטים הרלוונטיים בפורטל, מחכים זמן קצר ומקבלים הצעות לאחר סינון קפדני וחכם.

 

פרגולות בראש העין

כמה תעלה פרגולה בראש העין?

מאוד קשר לספק מידע מדויק על מחיר פרגולה בראש העין מאחר ונדרש להבין תחילה באיזה פרגולה מדובר. בשביל לספר הערכת מחיר, נוכל להגיד כי בעבור התקנת פרגולה מאלומיניום במרפסת, סביר להניח שתשלמו בין 1,000 ש"ח ל-2,200 ש"ח למ"ר. מחיר זה לא כולל את המנגנון החשמלי ובמידה ותרצו פרגולה חשמלית, המחיר עשויה להתייקר בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע להתקנת פרגולת אלומיניום במרפסת

מחיר ממוצע להתקנת פרגולת אלומיניום במרפסת: 1600 ₪

טווח מחיר גבוה 2200 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

כיצד נקבע המחיר של פרגולות בראש העין?

המחיר מחושב על בסיס מספר משתנים שונים, כאשר המשתנה המרכזי הוא גודל הפרגולה. אם אתם לא בטוחים מה המידות הרצויות, תוכלו לספק הערכה כללית ולאחר מכן להזמין מתקין פרגולות בראש העין בשביל שיבצע מדידות מדויקות יותר.

 

המשתנה השני הוא סוג הפרגולה - האם מדובר על פרגולה מאלומיניום? אולי מבמבוק או מעץ? אולי פרגולת ברזל? כפי שפירטנו גם במחירון הפרגולות באתר, לכל פרגולה יש תמחור שונה בשל עלות חומר הגלם.

 

כמו כן, המחיר הוא גם תוצאה של תוספות כאלה ואחרות כמו קירוי לפרגולה, הוספת מרזב לניקוז, מנוע לצורך פתיחה וסגירה של הרפפות בחלקה העליון של הפרגולה וכדומה. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

עבודות עץ בראש העין עושים עם פרגוליין

ישנם לא מעט פתרונות עבור הצללה בבית, בין אם אתם מחפשים אחר פרגולות אלומיניום אשר מתאימה למרפסת, לחצר או לגג המבנה. מעוניינים אולי בהתקנה של פרגולה תלויה? גם זה אפשרי, מה שעשוי לחסוך לכם לא מעט מקום בחצר או במרפסת.

 

בנוסף תוכלו להזמין דרך האתר עבודות עץ שונות כמו גדר מעץ, במה, שערים מעץ, דקים (אפילו דק סינטטי לגינה או המרפסת) ואפילו שבילים עשויים מעץ בכל גודל רצוי ובמגוון דוגמאות.

 

עם פורטל פרגוליין אתם מאתרים בקלות את חברת הפרגולות שלכם ועל הדרך גם עושים השוואת מחירים לפרגולות. לאחר שתקבלו את הצעות המחיר לנייד (עד 3 הצעות), תוכלו להחליט עם איזו חברה אתם הולכים על התקנת פרגולה בראש העין והאזור. 

 

פרגולה בראש העין

פרגולות אלומיניום בראש העין ולא רק עץ!

כשמדברים על התקנת פרגולות בראש העין, חייבים באותה הנשימה גם להזכיר ענייני תחזוקת פרגולות. תחזוקת פרגולה מצריכה ממכם קצת עבודה, אבל אין ספק שהתחזוקה הנכונה תאריך את חיי פתרון ההצללה שלכם. אם תרצו, תוכלו לאתר דרך פרגוליין גם חברות אשר מתחזקות פרגולות מכל הסוגים (עץ, אלומיניום ועוד).

 

לרוב, יהיה קל יותר לתחזק פרגולות אלומיניום מאשר אלו העשויות עץ. בעוד שהאלומיניום יצריך מדי פעם שימון וחיזוק של ברגים, פרגולות עץ יצריכו שימוש בחומרים מעכבי בעירה, מריחת חומרים המעכבים בלאי מהשמש, ניקיון וריסוס מפני מזיקים ועוד.