מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

אזורי הפעילות של פרגוליין

כאן ניתן למצוא את כלל אזורי השירות והפעילות של חברת פרגוליין, בחרו באזורכם והזמינו אותנו עוד היום!

למה כדאי לבחור בנו?

מספקים את כל פתרונות ההצללה הקיימים בשוק.
מחירים מוזלים ונוחים לכל כיס ומבצעים חמים!
עובדים בפריסה כלל ארצית!
שירות תיקונים וחידוש זמין ונגיש.
פרגוליין מעניקה עד שלוש הצעות מחיר בעבור כל שירות!

רשימת האזורים שלנו

אשקלון חיפה מודיעין באר שבע
תל אביב ראשון לציון רעננה נתניה
רחובות פרגולות ודקים בהרצליה חדרה פרגולות במרכז
פרגולה בירושלים פתח תקווה פרגולות בצפון אשדוד
השרון חולון    

כיצד אנו פועלים בהיקף כלכך גדול?

חברתנו שמה בראש מעיינה את הלקוחות, מתן שירות איכותי וכמובן הגעה לכל יעד במהירות ובמחיר הוגן, כאשר אנו פועלים עם מאגר של חברות ויצרני פרגולות בכל אזור ברחבי הארץ, יש לנו את היכולת גם להעניק שירות בכל מקום וגם לספק מעל להצעת מחיר בעבור כל פרויקט שאנו מבצעים, בכך אתם מרוויחים גם שירות מהיר בכל אזור וגם ביצוע השוואת מחירים מהירה "אונליין" וחוסכים המון כסף! כל זה בזכות מאגר החברות שאנו פועלים עימה אשר גדל בכל יום.

פרגוליין היא ללא ספק סיפור הצלחה

מעבר להיותנו פורטל המבצע השוואות מחירים בתחום הפרגולות, הדקים ועבודות העץ השונות - חברתנו יודעת מה טוב ללקוח ובעלת עשרות המלצות של לקוחות מאושרים אשר קיבלו שירות דרך הפורטל שלנו, תוכלו לעיין בדף ההמלצות ולקרוא חלק מהן או לחלופין לעיין בדף הפייסבוק שלנו.

שירות מצפון ועד דרום

כלל עבודות העץ השונות שבינהם נכללים: דקים, פרגולות מיוחדות, סוככים, במות מעץ, מדרגות ועוד אפשרויות דקורטיביות כמו חיפוי קירות באמצעות עץ, חידוש ליטוש עצים ועוד וכולן ניתנות על ידי נותני השירות בפרגוליין, ניתן להשיג שירות בצפון הארץ, בדרום, באזורים בירושלים וכמובן במרכז הכולל את השרון והשפלה, כאשר אתם בוחרים ב"פרגוליין" אתם נכנסים למאגר הלקוחות המרוצים אשר נהנהים מקבלת פניות מרובות רק של חברות בעלות המלצות ובעלי מקצוע בתחום העץ אשר מומלצים ואושרו על ידינו. מזמינים אתכם לנסות את השירות שלנו בכל אזור בארץ.